Inzerce práce, nabídka brigád

Jste firma, která hledá nového zaměstnance? Nebo sami sháníte práci, brigádu, přivýdělek?
Kompletní inzerce práce - volná pracovní místa, práci na HPP, ŽL, práci u zaměstnavatele nebo doma, brigády v zahraničí najdete zde.

Až 15.500 Kč plněním obálek doma-celá ČR TOP do 03.08. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Až 15.500 Kč plněním obálek doma-celá ČR Práce z domu na 2-3 hodiny denně pro zájemce z celé ČR, výdělek až 15.500 Kč měsíčně! Plnění získaných obálek obchodním a propagačním materiálem, který pravidelně zasíláme poštou ZDARMA. Platíme za každou dodanou a naplněnou obálku. Výplata do 15. dne na účet nebo složenkou. Nejaktivnější obdrží věcnou prémii – mobilní telefon, dig. fotoaparát nebo tablet. Vše smluvně podloženo a garantováno. Podrobnější informace na webu www.plneni-obalek.cz

Nabídka z 09.07. 17:22   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 26.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

RECEPČNÍ - FAKTURANTKA TOP do 03.08. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledáme RECEPČNÍ - FAKTURANTKU na zkrácený úvazek. Pozice je pro osoby se zdravotním postižením. Volat pouze od 8.00 do 15.00 h.

Nabídka z 16.07. 11:20   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 03.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pasivní příjem za 5 min práce denně TOP do 01.08. video Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Pasivní příjem za 5 min práce denně Pasivní příjem za 5 min práce denně. Patříte mezi 97 % lidí, kteří chodí do klasické práce a jste nespokojení? Za 5-10 minut práce denně si vytvořte pasivní příjem z pohodlí domova! Více info na: http://cz.moneywind.net/

Nabídka z 19.07. 10:18   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Příjmu řidiče na sklápěcí návěs TOP do 01.08. Přidat mezi oblíbené

v textu

Příjmu řidiče na sklápěcí návěs. Lokalita Konice 79852, trasy do 50 km od Konice, denně parkování v Konici nebo Olomouci, popř. dohoda. Požadujeme: praxi na kamionu, popř. schopnost se rychle zaučit s naším šoferem. Výdělek 25-30.000 Kč.

Poptávka z 19.07. 07:22   Lokalita: Konice   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

číšnik-servirka TOP do 01.08. Přidat mezi oblíbené

v textu

Restaurace v centru Olomouce hledá číšnika - servírku. Požadujeme: praxi v oboru, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování. Nabízíme: dobré platové podminky, perso strava, kratký/dlouhý týden. Na HPP nebo brigádně, nástup možný ihned. Více informaci na tel.

Nabídka z 10.07. 04:33   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 27.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šikovný kutil - údržba nemovitostí TOP do 30.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme šikovného kutila, invalidního důchodce pro drobnou údržbu našich nemovitostí v Olomouci. Jedná se o nenáročnou práci s volnou (pružnou) pracovní dobu s možností využití služebního automobilu a dalšími výhodami. Práci lze vykonávat jak na plný úvazek, tak na částečný úvazek. V případě zájmu volejte:

Nabídka z 11.06. 14:56   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 29.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servisní elektro-technik manip. techniky TOP do 29.07. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Pracovní náplň:Diagnostika závad,Servisní prohlídky VZV,Opravy a servis VZV. Očekáváme od Vás:SOU/SŠ vzdělání technického směru,Znalost auto-elektriky NUTNÁ,Uživatelskou znalost práce na PC,ŘP sk. B, sk C a T výhodou,Spolehlivost, přesnost, samostatnost, zručnost,Trestní bezúhonnost. Nabízíme:Zázemí stabilní společnosti,Odpovídající mzdové ohodnocení,Kvalifikační a mzdový růst,Servisní dodávkové plně vybavené vozidlo,Plná podpora výrobce strojů,Veškerá dokumentace od výrobce k dispozici NTB + mobilní telefon s přístupem na…

Nabídka z 02.07. 12:03   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 19.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Českolipská firma hledá řidiče MKD TOP do 25.07. Přidat mezi oblíbené

40.000 Kč

Hledáme řidiče pro přepravy CZ-D-CZ, v týdnu možno dělat i některé pauzy doma v okolí Č.Lípy, víkendy volné.Požadujeme ŘP sk.C+E, profesní průkaz,kartu řidiče.

Nabídka z 12.07. 18:10   Lokalita: Česká Lípa   Bude aktivní do 29.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

úklid v ubytonacím zařízení TOP do 25.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Nabízíme místo -úklid v ubytovacím zařízení v centru města. Práce dopoledne, jeden den v týdnu 4-6 hod. Nejlépe důchodkyně. Bližší informace na tel 602729149.

Nabídka z 18.07. 13:46   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 05.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha čerpací stanice TOP do 25.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledáme komunikativní spolupracovníky na pozici obsluha čerpací stanice v Olomouci, Nonstop provoz 12 hodinové směny denní /noční, pravidelně vyplacená mzda, stravenky, měsíční a kvartální bonusy

Nabídka z 18.07. 07:03   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 05.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

BRADA Interiéry s.r.o. - sádrokartonáři TOP do 24.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

BRADA Interiéry s.r.o. - sádrokartonáři. Naše společnost s dlouholetou tradicí zabývající se montáží sádrokartonů hledá do svého týmu partu sádrokartonářů na IČ. Nabízíme stálou práci celoročně, ale i nárazově dle zájmu. Kontakt: 777212974

Nabídka z 17.07. 11:18   Lokalita: Uničov   Bude aktivní do 04.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci ve stavebnictví-zedníci,omítkáři TOP do 20.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Stavební firma příjme zedníky a omítkáře i z třetích zemí. (jednotlivci i ucelené skupiny) Práce prováděny v rámci ČR Nástup možný ihned.Možnost zaučení. email: info@zaklady-konstrukce.cz tel.608841699

Poptávka z 02.07. 08:52   Lokalita: Moravská Třebová   Bude aktivní do 26.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ZUBNÍ LÉKAŘ/KA , STOMATOLOG - Osová Bítýška Přidat mezi oblíbené

30.000 – 70.000 Kč

Přijmeme zubního lékaře (-ku) do nového moderně vybaveného Centra zubní péče B smile v Osové Bitýšce u Velkého Meziříčí. Zajímavé platové ohodnocení s podílem na zisku, podpora vzdělávání, příjemné pracovní prostředí. Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: brazdil.michal@gmail.com nebo volejte na tel. číslo: 773 500 753.

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Osová Bítýška   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékaři Přidat mezi oblíbené

30.000 – 60.000 Kč

První kontakt e-mailem souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékař/ka Přidat mezi oblíbené

22.500 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Kontakt osobně na adrese Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec. Místo výkonu práce: Manželů Burdychových 325, 549 41 Červený Kostelec.

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Červený Kostelec   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní instrumentář/ka Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

*KO: MUDr. Martina Majnušová tel.: 776 276 412, životopisy zasílejte na e-mail: zubniordi@centrum.cz. Požadujeme: ÚSO, kurz zubní instrumentářky podmínkou, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, časová flexibilita. Pracoviště Opava.

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Opava   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubař/ -ka Přidat mezi oblíbené

30.000 – 35.000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nemocnice Most, ordinace MUDr. Ernest Grlák POŽADUJEME: - praxi v oboru min. 1 rok - znalost českého jazyka - komunikativnost - flexibilitu HLÁSIT SE: Uldrichova Eva, telefonicky od 15.8.2016, pondělí - pátek mezi 9:00h až 15:00h na čísle: 775 370 270 nebo osobně v ordinaci MUDr. Ernesta Grláka nebo tel. p. Hanzlíček, tel. 777 133 020.

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Most   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zaměstnance do výroby uzenin a lahůdek Přidat mezi oblíbené

18.000 – 24.000 Kč

Náplň práce: výroba a zpracování masa, masných výrobků a lahůdek nabízíme: 25 dnů dovolené a dotované stravování Kontakt: Pavlína Becklová tel.: 605273599, e-mail: p.becklova@praverakovnik.cz, případně osobně v úterý a čtvrtek Na Spravedlnosti 1893, Rakovník

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Rakovník   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Přidat mezi oblíbené

14.900 Kč

Ubytování zajistí zaměstnavatel KONTAKT: telefonicky PO-PÁ 9:00-15:00 hod., Zelenchuk Andriy, tel.: 602445499

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Strakonice   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník/-ice Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

- místo výkonu práce - celá ČR. V případě zájmu upřednostňujeme telefonický kontakt s uchazeči v době od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: 602 244 200 David Jakubec, Ing. Po následné domluvě je možné zaslat strukturovaný životopis na e-mail: jakubecd@jastav.cz. Požadujeme spolehlivost, praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme zajímavé finanční podmínky odpovídající získané praxi, dovednostem a znalostem, dále zázemí stabilní společnosti s 25 letou působností na trhu práce.

Nabídka z 19.07. 17:14   Lokalita: Jičín   Bude aktivní do 06.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 3319