Nabídka práce Plzeň a okolí - volná místa

Nabídka práce v Plzni a okolí. Prohlédněte si volná místa v regionu.

Zámečník Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Pracoviště: Břasy 62 Pořadavky: základní vzdělání + praxe v oboru nebo vyučení v oboru Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč, stravenky Kontakt: p. Zdeněk Kašák, tel. 734 671 200, e- mail: kasak@weldservice.cz nebo osobně na adrese firmy v době od 7:00 do 16:00 hod.- nejlépe po přechozí telefonické domluvě

Nabídka z 21.04. 17:11   Lokalita: Břasy   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojská Přidat mezi oblíbené

15.000 – 21.600 Kč

Požadujeme: spolehlivost, výhodou zkušenosti na stejné nebo podobné pozici. Zaměstnanecké výhody: systém zaměstnaneckých slev na stravování a služby spojené s hotelem, práce v příjemném prostředí 4* hotelu.

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Technik výroby pro středisko armovna Přidat mezi oblíbené

30.000 – 35.000 Kč

Místo výkonu práce: Sokolská 464, Zbůch Požadavky na uchazeče: - středoškolské vzdělání technického zaměření, znalost technickách plánů, znalost práce na PC, praxe a zkušenosti vítány Nabízené výhody: pravidelný výplatní termín, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Zbůch   Bude aktivní do 23.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeč Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Břasy   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník náhradní rodinné péče Přidat mezi oblíbené

22.700 – 26.000 Kč

Místo výkonu práce zaměstnance : Adite pro náhradní rodiny, Svazu bojovníků za svobodu 68, Střed, 337 01 Požadujeme: vysokoškolské vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 22.700,- do 26.000,- Kč/měs., jednosměnný provoz Kontakt: Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy, Plzeň, Americká 7/29, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1, tel.: 775 720 488, e-mail: lenka.houskova@diakoniezapad.cz, Mgr. Lenka Houšková

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Rokycany   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

Životopis zašlete, prosím, do 3.5.2018 na e-mail: brouzda@schierer.cz Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Skladník ve skladu stavebnin - průkaz na VZV a znalost stavebních materiálů výhodou PP na dobu určitou s výhledem na neurčitou. Zaměstnanecké výhody: stravenky (á 100,- Kč), prémie, odměny, 13.plat, příspěvek na penzijní připojištění

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 03.05.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

skladník, řidič VZV Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Náplň práce: -nakládka a vykládka kamionů -příprava zboží k expedici (obsluha baličky palet) -zásobovaní výroby materiálem -rozvoz dodávkou Požadujeme: -řidičský průkaz na VZV - nutnost !! -zodpovědnost, spolehlivost -řidičscký průkaz skupiny B Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené - průžná pracovní doba

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 30.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník - manipulant Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

místo výkonu práce - Tlučná - samostatnost, pečlivost, - praxe ve strojírenských oborech výhodou - zvláštní prémie

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Tlučná   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

skladník - řidič VZV - jeřábník Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

Místo výkonu práce - Tlučná - samostatnost, pečlivost, - praxe ve strojírenských oborech výhodou - řidičský průkaz sk.B - zvláštní prémie

Řidič sk. B - rozvoz pečiva - Plzeň a okolí Přidat mezi oblíbené

120 Kč

Přijmeme řidiče s nutnou praxí v řízení velké dodávky sk. B pro rozvoz pečiva. Požadujeme: výpis z RT, spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědnost. Výpomoc ve všední dny a o víkendech na DPP. Nástup možný ihned.

Nabídka z 21.04. 17:10   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 30.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/nice v sociálních službách Přidat mezi oblíbené

90 – 100 Kč

Telefonický kontakt po-ne 12:00- 20:00. Možnost zkráceného úvazku.

Nabídka z 21.04. 17:09   Lokalita: Švihov   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní manipulační pracovníci kromě výroby Přidat mezi oblíbené

12.200 – 13.000 Kč

Místo výkonu práce: Žatecká 864, Kralovice Úřední hodiny pro uchazeče o zaměstnání St 13:00-15:00. Kontakt předem objednat po telefonní domluvě Mykhaylo Sutula, tel:+420 728 117 544. Nutný je dobrý zdravotní stav, spolehlivost, bezúhonnost. Jedná se o fyzicky náročnou práci. Výkon práce: Kralovice, Žatecká 864, 331 41. Pracovní poměr se uzavírá jen na tři měsíce.

Nabídka z 21.04. 17:09   Lokalita: Kralovice   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný kuchař/ka Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

Místo výkonu práce : Ostrov u Stříbra 36 NUTNÉ PŘEDEM DOMLUVIT TELEFONICKY SCHůZKU! možnost ubytování

Nabídka z 21.04. 17:09   Lokalita: Stříbro   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Operátor zpracování zboží Přidat mezi oblíbené

17.800 – 19.500 Kč

Popis pracovní činnosti: Pracovník na pozici Operátora vykonává nenáročnou činnost, jejímž cílem je vybalit doručené zásilky, posoudit stav vrácených zásilek s převážně textilním zbožím, obuví, menší elektronikou, atd., případně odstranit drobné závady, zboží zabalit a připravit pro expedici k zákaznickým firmám. Hlavní činnosti tedy jsou: • rozbalování zásilek a třídění zboží • kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC • skenování kódů, tisk etiket • odstraňování drobných závad • ruční žehlení Přepoklady pro výkon práce: …

Nabídka z 21.04. 17:09   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Montážní dělníci ve výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Kontakt pro zájemce o volné místo: osobně každý pátek 14:00 - 15:30 na adrese Zahradní 2, Plzeň. Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Montážní dělníci výrobků a zařízení Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo výkonu práce - Kaznějov Kontakt předem objednat po telefonní domluvě u Ganna Kovalova, tel: 773 568 643. Následný osobní kontakt na adr: Zahradní 173/2, Plzeň v pátek mezi 14:00 a 15:30 hod. Těžší fyzická práce.

Nabídka z 21.04. 17:09   Lokalita: Kaznějov   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Montážní dělník výroby a zařízení Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo výkonu práce: U Nové hospody 1, Plzeň + Pod Kyjovem 18, Plzeň. Jedná se o krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce! Uchazeči o místo se mohou dostavit každý čtvrtek 10:00 - 12:00 do kanceláře na adrese Zahradní 2, Plzeň nebo kontaktovat wpasro@seznam.cz Zaměstnanec agentury bude vykonávat tyto pomocný pracovník výrobní linky, balení a odebírání hotových výrobků od stroje, ruční přesun materiálu mezi pracovišti, montážní práce na výrobní lince a ostatních místech výkonu práce dle požadavků uživatele.

12.200 Kč

Kontakt pro zájemce o volné místo: Osobně každý pátek 14:00 - 15:30 na adrese Zahradní 2, Plzeň. Místo výkonu práce: Plzeň

Lakýrník Přidat mezi oblíbené

120 – 140 Kč

Kontakt: Sudová Kristýna, tel.: 377 819 539 (8:00 - 16:00), e-mail: k.sudova@schmenk.cz, nebo osobně na personálním oddělení, Dýšina 302 Požadujeme: - praxe v oboru min. 1 rok - zkušenost s lakováním vysokotlakovým zařízením - znalost zpracování dvousložkových barev - čtení výkresové dokumentace - dodržování technologických předpisů - spolehlivost, zodpovědnost - samostatnost - dobrý zdravotní stav Nabízíme: - příspěvek na stravování - roční a věrnostní odměny - příspěvek na dopravu a ubytování dle interní směrnice

Nabídka z 21.04. 17:08   Lokalita: Dýšina   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Brusič Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Nabídka z 21.04. 17:08   Lokalita: Břasy   Bude aktivní do 08.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 113