Nabídka práce Zlín a okolí - volná místa

Nabídka práce ve Zlíně a okolí. Prohlédněte si volná místa v regionu.

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Přidat mezi oblíbené

90 – 110 Kč

Možnost Dohody o provedení práce, práce v okrese UH, praxe v oboru nutná, dobrý zdr. stav, osobní kontakt možný po předchozí telef. domluvě.

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Uherské Hradiště   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stolaři Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

Stolařské práce, praxe vítána, samostatnost.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Lukov   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhláři Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Vizovice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Tesaři Přidat mezi oblíbené

100 – 120 Kč

Práce v okrese UH, praxe v oboru nutná, dobrý zdr. stav, osobní kontakt možný po předchozí telef. domluvě.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Uherské Hradiště   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strojní dělník/dělnice Přidat mezi oblíbené

15.000 – 18.000 Kč

Strojní dělník v automobilovém provozu. Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení. Pracoviště na adrese Nivnická 2616, Uherský Brod 688 01. Kontakt telefon (7:00 - 16:00) nebo e-mail, osobní kontakt možný po telefonické či e-mailové dohodě.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Hluk   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 – 17.000 Kč

strojní dělník na dokončovací práce + balení. Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení. Pracoviště na adrese Sokolovská 574, Uherské Hradiště 686 01. Kontakt telefon (7:00 - 16:00) nebo e-mail, osobní kontakt možný po telefonické či e-mailové dohodě.

Stavební zámečník Přidat mezi oblíbené

25.735 Kč

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - dle zakázek v rámci ČR/SK - práce ve výškách z pracovní plošiny, montáž ocelových konstrukcí - vzdělání nižší střední odborné/vyučení, vyučení v oboru stavební zámečník výhodou, ŘP sk. A,B - kontakt osobně na provozovně Po (8:00 - 10:00 hod.), Čt (8:00 - 10:00 hod.)

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Kroměříž   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

řidič MKD Přidat mezi oblíbené

Řidič kamionu - jednoosádka/dvouosádka, ŘP "C+E", karta řidiče, prof. průkaz, platné dopravně-psychologické vyšetření, zákl. školení ADR (jsme schopni zajistit za naše náklady), česky hovořící dispečink 365/7/24, bezúhonnost, turnus. systém 13/6 nebo 13/13, velice dobré fin. ohod., zodpovědnost, spolehlivost, férové jednání, samostatnost, nové tahače značky Renault a Iveco vybaveny navigací Astrata, klimatizací, mob. telefonem, tankovou kartou atd., 50-53 EUR denní dieta + příplatky za noční, víkendy a svátky, přepravy převážně přes…

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Babice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strojník výrobní linky Přidat mezi oblíbené

140 Kč

PRACOVIŠTĚ Holešov - obsluha, seřizování a údržba linky na výrobu hygienického papírového zboží - SŠ/ÚSO vzdělání v oboru strojním nebo elektro, praxe min. 5 let, zkušenost s obsluhou výrobních linek a vedením menšího kolektivu, požadujeme flexibilitu a laojalitu - doba určitá s možností prodloužení - benefity: stravování na pracovišti, prodloužená dovolená, příspěvek na penz. připojištění, ocenění k život. jubileu, výročí PP - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se…

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Holešov   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný dělník na stavbě Přidat mezi oblíbené

73.2 – 80 Kč

Dohoda o provedení práce nebo Dohoda o prac. činnosti, práce v okrese UH, praxe v oboru nutná, dobrý zdr. stav, osobní kontakt možný po předchozí telef. domluvě.

Nabídka z 22.07. 17:08   Lokalita: Uherské Hradiště   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Železář na stavbě Přidat mezi oblíbené

90 – 110 Kč

Zubní lékaři Přidat mezi oblíbené

460 Kč

Náplň práce: LPS zubní První kontakt: telefonicky na čísle: 571 818 131, e-mailem na: janusova.marie@nemocnice-vs.cz nebo osobně na pracovišti ov. 3.7.

Nabídka z 21.07. 17:12   Lokalita: Vsetín   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Provozní Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

Zajištění chodu restaurace. Více informací osobně.

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Bojkovice   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový pracovník/pracovnice Přidat mezi oblíbené

732 Kč

Úklid vestibulu pošty vč. přepážek, skladových prostor a zázemí. Prac. doba: Po - Pá: 5:30 - 7:30. PP na 1 rok s možností prodloužení. Kontakt telefonicky či e-mailem.

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Uherský Brod   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 – 28.000 Kč

Požadujeme: zkušenost ve výrobě, fyzickou zdatnost a chuť k práci, kterou dokážeme ohodnotit, nezkušené zaškolíme Náplň práce: tesařské práce, montáž dřevostaveb Nabízíme: stabilní celoroční práci, příspěvek na stravné, pohodový kolektiv První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem na urbanova@tesarem.cz, případně nás kontaktujte telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 h. na čísle: 774 446 792, POHOVOR se bude konat v sídle firmy Smetanova 893, Vsetín ov. email 13.6.2018

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Vsetín   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

PLC Programátoři Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Náplň práce: Testování a programování sofwaru našich strojů. Testování a uvádění do provozu stroje v dílnách a podílení se na dalším rozvoji našich svařovacích přípravků. Příprava a návrh sofwaru pro PLC a PC řízení a sběrnicové systémy. Nabízíme: Podnětné, inspirující, profesionální prac. prostředí s příjemnou a neformální prac. atmosférou osvědčené a úspěšné nizozemské společnosti. Dobré platové podmínky s dalšími benefity. Jednosměnný provoz (po - pá 7:30 - 16 hodin)

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Napajedla   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeči Přidat mezi oblíbené

14.900 Kč

Požadavky: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, manuální zručnost Výhody: Zaručení mzdy v pravidelných termínech Telefonicky Po-Pá 8-12 hod., e-mailem nebo osbně ve středu v době od 8-12 hod.

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Tlumačov   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeč se státní zkouškou Přidat mezi oblíbené

150 Kč

pracoviště Hulín - Požadavky: vyučení, certifikát svářeče, čtení z výkresové dokumentace a kompletování dílců v oboru výroby ocelových konstrukcÍ, praxe výhodou - Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.) nebo písemné žádosti zasílejte na e-mail: kovoline@kovoline.cz

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Hulín   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Klempíři Přidat mezi oblíbené

22.000 – 30.000 Kč

Požadujeme: praxe v oboru, samostatnost, fyzickou zdatnost a chuť k práci, kterou dokážeme ohodnotit, nezkušené zaškolíme Náplň práce: montáže oplechování, parapetů střech, případně přidružená výroba Nabízíme: stabilní celoroční práci, příspěvek na stravné, pohodový kolektiv První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem na urbanova@tesarem.cz, případně nás kontaktujte telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 h. na čísle: 774 446 792, POHOVOR se bude konat v sídle firmy Smetanova 893, Vsetín ov. email 13.6.2018

Obsluha obráběcích CNC a NC strojů. Přidat mezi oblíbené

17.000 – 26.000 Kč

Zabýváme se obráběním kovů na CNC a NC strojích - soustruhy a centra. Kvalitní pracovník/pracovnice u nás najde jistotu trvalého pracovního místa s nadprůměrným ohodnocením. Nabízíme pohodu v kolektivu se zázemím rodinné firmy. Požadujeme praxi v jakémkoliv strojírenském oboru, zaučíme. Výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Brumov-Bylnice   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 125