Inzerce práce, nabídka brigád

Jste firma, která hledá nového zaměstnance? Nebo sami sháníte práci, brigádu, přivýdělek?
Kompletní inzerce práce - volná pracovní místa, práci na HPP, ŽL, práci u zaměstnavatele nebo doma, brigády v zahraničí najdete zde.

Montér elektro Přidat mezi oblíbené

20.880 – 26.000 Kč

První kontakt emailem nebo telefonicky (Po až Pá od 9:00 do 16:00 hod.) Čtení projektové dokumentace. Výroba, instalace, montáž, seřizování, zkoušení elektrických částí průmyslových pecí a sušáren, např. elektromotory, rozvaděče Montáž, demontáž, seřizování a výměna uzlů podle výkresové dokumentace a technologických postupů. Zkoušení, oživování a opravy finálních sestav výrobků. Měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení. Kontrola a testování hotových komponent a zařízení. Požadujeme Kvalifikaci…

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Židlochovice   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dlaždiči Přidat mezi oblíbené

16.500 Kč

Osobní jednání po telefonické dohodě v sídle firmy PÁ 13-15hod. Výpis z RT

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci v oblasti výstavby budov Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

kontakt-Štěpánská 61a, Praha 1 pá 9-12 hod

13.500 Kč

kontakt: 5. května 1142, Praha 4 zvonek Bazarova po+čt 10-12 hod

13.500 Kč

13.800 Kč

Místo výkonu práce : hl. m. Praha kontakt : Palamarchuk Inna, tel.: 777723206, e-mail: palamarchuk@seznam.cz výkopové práce, stavební práce, práce o víkendu a o svátcích, práce v prašném prostředí

12.200 Kč

Pracovníci společnosti vykonávají značně fyzicky namáhavou práci výpis RT, odpovídající zdravotní stav , tel. kontakt mezi 10:00 - 17:00

12.200 Kč

První kontakt telefonicky ČT + PÁ 11-13 hod.! Požadujeme dobrý zdravotní stav. Fyzicky namáhavá práce. Práce ve výškách. Místo výkonu práce: BRNO souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

§92 Přidat mezi oblíbené

12.200 – 18.000 Kč

90 dní kontakt: Dobrovského 10, Praha 7 út 10-12 hod

Pomocný dělník Přidat mezi oblíbené

15.000 – 25.000 Kč

- manuální zručnost, pečlivost, svědomistost - pomocné práce na zakázkách infrastruktury - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný každé úterý 9-10 hodin.

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník ve výstavbě budov Přidat mezi oblíbené

12.500 – 12.500 Kč

Místo výkonu práce: PRAHA Kontakt: Igor Leskiv, 774 415 178, Po-Čt: 9-12 Poznámka: - Jedná se o fyzicky náročnou a těžkou práci, nošení břemen, hluk, prach, přesčasy.

Směnový/á manažer/ka Přidat mezi oblíbené

25.000 – 30.000 Kč

Kontakt telefonicky nebo e-mailem Krásl, tel.: 608962369, e-mail: vary@pepelopez.cz. Min. 5 let praxe v oboru, schopnost vést kolektiv, flexibilita, loajalita.

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Baristi, obsluha v café-bistru Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

Úvazek je možný plný i částečný, dle osobní domluvy. Nabízená mzda je při plném úvazku. Nástup je možný ihned. Požadujeme: komunikativní, přátelská osobnost s kladným vztahem ke kavárenskému prostředí, základní znalost anglického jazyka. V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem. Místo výkonu práce: Palackého náměstí 93, Kutná Hora

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Kutná Hora   Bude aktivní do 31.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Číšníci a servírky Přidat mezi oblíbené

17.000 – 20.000 Kč

Praxe v pohostinství vítána, není podmínkou, spolehlivost, příjemné vystupování. Práce ve dnech úterý až pátek + 1 den o víkendu dle dohody, v době od 16.00 do 22.00 hod ( pátek a sobota do 24.00 hod )

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Loděnice   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

90 – 100 Kč

Pracoviště: Restaurace U Chytilů, Nádražní 812, 696 03 Dubňany. Požadavky: potravinářský průkaz, ŘP sk. B, praxe výhodou. Kontakt: tel. 721 367 335, e-mailem: restaurace@livi-dubnany.cz

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Dubňany   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Číšník/servírka Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Kontakt: pí Simona Dudková, tel.: 353 433 483, 774 746 384, e-mail: dudkova@hotelvenus.cz Požadujeme: - částečnou znalost RJ, NJ

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 04.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servírka Přidat mezi oblíbené

13.000 Kč

- zkrácený úvazek (20 hod týdně)

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Moravské Budějovice   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 Kč

Kontakt: pí Ing. Galina Rezniková, tel.: +420602414994, e-mail: galina@goldtravel.biz Místo výkonu práce: Mariánská 318/2, Karlovy Vary 360 01

Čísník/servírka Přidat mezi oblíbené

81 Kč

Náplň práce: obsluha hostů bez kasírování, výpomoc při přípravě pokrmů, úklid. Příjemné vystupování, vzdělání v oboru není podmínkou. Znalost německého jazyka vítána. Základní plat 80,80 Kč + osobní ohodnocení a prémie.

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Osečná   Bude aktivní do 19.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Čísník/-servírka Přidat mezi oblíbené

13.000 – 18.000 Kč

Zaměstnanecké výhody: Odměny, obědy HLÁSIT SE: Kocourek Josef, tel.: 731990031, e-mail: pepa.kocourek64@seznam.cz, osobně na adrese Ke Střelnici 167, 436 01 Litvínov

Nabídka z 14.04. 17:08   Lokalita: Litvínov   Bude aktivní do 01.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit