Asistent/ka jednatele - Ostrava

Asistent/ka jednatele nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.01.2018Zobrazeno: 84× / Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 16.000 – 22.000 Kč
Jméno: Daniela Riedlová
Telefon: +420 596 235 967
Lokalita: Ostrava (okr. Ostrava-město)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Místo výkonu práce: Slezská Ostrava
Kontakt: emailem

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
- praxe výhodou
- pokročilou znalost práce na PC (MS Office, perfektní orientace v Excelu a Word, výhodou je znalost účetního programu POHODA)
- výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů součastně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech
- psaní hmatovou metodou (všemi deseti)

Náplň práce:
- administrativní práce, tvorba faktur a objednávek, práce na PC, orientační přehled v závazcích a pohledávek včetně upomínkování, evidence reklamací
- (bližší informace pří výběrovém řízení)

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí
- účast na firemních neformálních akcích

Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: riedlova@scomplet. cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

Telefon: +420596235967

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

71000 Ostrava , okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj