Dělník/ce - zedník/ce - Ostrava

Dělník/ce - zedník/ce nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.01.2018Zobrazeno: 1598× / 78× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 20.000 Kč
Jméno: Irena Slezáková
Lokalita: Ostrava (okr. Ostrava-město)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Místo výkonu práce: Ostrava
V případě zájmu o volné pracovní místo se můžete dostavit osobně.

Do naší společnosti Jiří Duda - kanalizace přijmeme nového zaměstnance na pozici Dělník/ce - Zedník/ce.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr a mzdu 20 000 Kč.

Požadujeme řidičský průkaz sk. B a ochotu pracovat.
Výhodou řidičský průkaz sk. C. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
Dělnické a pomocné práce, příprava materiálů (malta, beton, zdicí materiál apod.) vyzdívání stěn a kamene, provádění základů, kladení kanalizačního potrubí, provádění a opravy omítek, provádění izolací a další pomocné práce.

Lokalita

71800 Ostrava , okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj