Doprava - inzerce práce

Hledáte práci v dopravě? Široká nabídka práce pro řidiče, dispečery, piloty, logisty, strojvedoucí, manipulátory a závozníky

Řidič/ka sk. B - kurýr TOP do 31.01. Přidat mezi oblíbené

v textu

Řidič/ka sk. B, kurýr. Přijmeme z Olomouce a okolí, zaměstnance, na rozvozy zásilek pro PPL CZ dodávkou. Požadujeme čistý trestní rejstřík, časovou flexibilitu a chuť pracovat. Nabízíme práci v mladém kolektivu a mnoho benefitů. Mzda po zaučení od 19.tis. čistého. Životopisy zasílejte na email.

Nabídka z 18.01. 11:05   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 07.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ŘIDIČ SKUPINY C TOP do 28.01. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

ŘIDIČ SKUPINY C. Dopravní firma BOPA SPED s.r.o Olomouc., hledá řidiče skupiny C na hlavní pracovní poměr, práce na rozvoz zboží po CZ PO-Pá, podm. řidičský průkaz skupiny C, Profesní průkaz, karta řidiče volejte p. Plachý 603873112.

Nabídka z 10.01. 02:08   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 30.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ŘIDIČ SK. C+E TOP do 28.01. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

ŘIDIČ SK. C+E. Dopravní firma BOPA SPED s.r.o. Olomouc, nabízí práci řidiče sk C+E na práci v kolečku CZ-FR-CZ, podm. řid. průkaz sk C+E, profesní průkaz, karta řidiče, volat p. Plachý 731116774.

Manipulační dělník Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Nástup dle dohody, nutný ŘP sk. B, osobní schůzku domluvit předem na základě telefonického kontaktu

Nabídka z 19.01. 17:09   Bude aktivní do 18.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

traktorista na traktoru zn. Fendt, znalost podmínkou, obsluha daklších zemědělských strojů, ŘP-T a B, doprava vlastní, inf. tel.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Loděnice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista/-ka Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

Místo výkonu práce: Jaroměřská č.p. 49/3, Rusek, 500 03 Hradec Králové 3 TRAKTORISTA/-KA - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 2. 2017 - Požadujeme: vyučení, ŘP sk. T - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Pour Jiří, tel.: 605 835 388, e-mail: jipour@seznam.cz

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista, ošetřovatel v zemědělství Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Kontakt: telefonicky 8.00 . 16.00 hod, e-mailem: kavka.tomas@volny.cz Traktorista a ošetřovatel zvířat v zemědělství. Agrotechnické činnosti (seno), v zimě krmení zvířat. Nutnost řidičského průkazu skupiny T. Pracovní doba: flexibilní (8.00 - 17.00 hod, hodina polední pauza). Obory zemědělství, opravář zemědělských strojů, atd. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na phm.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Nová Role   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista do živočišné výroby Přidat mezi oblíbené

18.000 – 20.000 Kč

Pracoviště Velkokapacitní kravín Petrovice u Bystřice Zodpovědný a kladný přístup k práci, řidičský průkaz skupiny T, strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou.Zaměstnání ve stabilní společnosti, stravenky, sociální fond, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů. Předem telefonicky sjednat schůzku pondělí - pátek 7.00 - 15.30 hodin

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Bystřice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista a obsluha zemědělských strojů, opravář, řidič Přidat mezi oblíbené

18.000 – 25.000 Kč

Řidičský průkaz T,B,C V období sezónních prací flexibilní pracovní doba Výhody: Podnikové stravování, dovolená navíc

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Sebranice   Bude aktivní do 19.03.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Pracoviště Okrouhlice práce na poli, oprava zemědělské techniky.ŘP T, B, fyzická zdatnost, zodpovědnost,spolehlivost. Bez ubytování. Předem domluvit schůzku.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Benešov   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stájník - traktorista Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Požadavky: ŘP sk. T Mzda dohodou. Příspěvek na dopravu. Pracovní doba: 4:00-10:00 a 14:00-20:00

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Domažlice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič traktoru Přidat mezi oblíbené

120 Kč

Náplň práce: veškeré polní práce na zemědělské farmě zaměřené na rostlinnou výrobu Požadavky: řidičský průkaz sk. T; zemědělské vzdělání a praxe v oboru - výhodou; Nabízíme: moderní techniku (převážně značky Case); práci na dobu určitou s možností prodloužení; Místo výkonu práce: Farma Kozlovský s.r.o., Býškovice č.p. 123, 753 53 Všechovice a přilehlé okolí

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Všechovice   Bude aktivní do 17.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

vyučení není podmínkou, popř. základní vzd., ŘP-B, T, zodpovědnost, samostatnost, práce i v So a Ne,

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Chotoviny   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

19.000 – 31.500 Kč

Práce v lesnictví, přibližování dříví lesním kolovým traktorem, ŘP "B,C,T", praxe výhodou, nekuřácké pracoviště, samostatnost, kontakt telefonicky (7.30 - 15.00 hod.) nebo e-mailem.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Bojkovice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Specialista v oblasti logistiky Přidat mezi oblíbené

70.000 – 140.000 Kč

Místo výkonu práce: Roberta Bosche 2678, České Budějovice Požadavky:dlouholeté zkušenosti na vedoucí pozici v logistice v rámci společnosti Bosch, výborná znalost angličtiny a španělštiny, nadprůměrné komunikační a koordinační dovednosti - koordinace logistických projektů celosvětově v rámci skupiny Bosch, optimalizace logistických procesů mezi divizemi Zam. výhody: podnikové stravování, předškolní zařízení, zajištění ubytování, dovolená navíc Kontakt e-mailem.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Přidat mezi oblíbené

16.000 – 22.000 Kč

zkušenosti s obsluhou manipulačních a vysokozdvižných vozíků

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Rudná   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník/nice - dělník/nice Přidat mezi oblíbené

90 – 110 Kč

oprávnění k řízení VZV podmínkou poskytujeme: příspěvek na dopravu, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Nepomuk   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník/nice Přidat mezi oblíbené

12.000 – 13.000 Kč

Místo výkonu práce: Jana Opletala č.p. 128, 561 69 Králíky NÁPLŇ PRÁCE: Vedení skladového hospodářství, objednávání surovin ve spolupráci s vedoucími výrob, zpracování dat skladového hospodářství v PC ve výrobním programu, znalost práce na PC (excel, word), fyzické přebírání a příjem surovin, manuální zručnost, práce s paletovým vozíkem, v případě potřeby výpomoc ve výrobně polotovarů. POŽADUJEME: znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, bezúhonnost, zodpovědnost za svěřené hodnoty, dobrý zdravotní stav. …

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Králíky   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník/-ice Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

Nástup možný ihned. Požadavky: min. střední odborné vzdělání; oprávnění na VZV; spolehlivost, zodpovědnost. Zaměstnavatel nabízí: po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou; příspěvek na stravování; týden dovolené navíc. Své životopisy zasílejte na e-mail: personalni@haspl.cz nebo volejte tel.: 491 401 718 - pí. Procházková.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Hronov   Bude aktivní do 20.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník/ce hutního materiálu - vedoucí skladu Přidat mezi oblíbené

17.500 Kč

Pracoviště: Vlkoš 250. ŘP sk. B, řidičské oprávnění na VZV, znalost práce na PC, základní znalost hutního materiálu, dobrý zdravotní stav, spolehlivost a samostatnost. Příspěvek na stravování a dopravu. Kontakt na tel. 602 525 601 od 8:00 do 18:00 hod, na mail: prodex@prodexcz.cz, a osobně od 8:00 do 14:00 hod.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Vlkoš   Bude aktivní do 17.03.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 189