Doprava - inzerce práce

Hledáte práci v dopravě? Široká nabídka práce pro řidiče, dispečery, piloty, logisty, strojvedoucí, manipulátory a závozníky

*ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY* TOP do 17.04. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Přijmeme řidiče na vnitrostátní kamionovou dopravu, zánovní tahače, volné víkendy, + odměny! Požadujeme kartu do digitalního tachografu, profesní průkaz, řidičský průkaz skupiny C+E, PRAXE VÍTÁNA

Nabídka z 21.03. 23:34   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 08.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

NABÍDKA PRÁCE ŘIČE C+E VNITRO TOP do 11.04. Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

NABÍDKA PRÁCE ŘIČE C+E VNITRO firma BOPA SPED s.r.o., Olomouc nabízí práci řidiče skupiny C+E, práce po CZ, víkendy volné, požadujem řidičský průkaz s C+E, kartu řiiče, profesní půkaz, volat tel. 731116774, p. Plachý

Nabídka z 09.03. 02:53   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 27.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

PRÁCE ŘIDIČE SK C TOP do 11.04. Přidat mezi oblíbené

23.000 Kč

NABÍDKA PRÁCE ŘIČE C VNITRO, firma BOPA SPED s.r.o., Olomouc nabízí práci řidiče skupiny C, práce po CZ, víkendy volné, požadujem řidičský průkaz sk C, kartu řiiče, profesní půkaz, volat tel. 603873112, p. Plachý

Autolakýrník Přidat mezi oblíbené

v textu

Přijmu autolakýrníka popřípadě dělníka na lehčí autolakýrnické práce. Výhodné platové podmínky od 20 000 Kč. V případě zájmu volejte na tel. 774 529 822

Nabídka z 29.03. 18:10   Lokalita: Horní Moštěnice   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Posunovač Přidat mezi oblíbené

17.000 – 19.000 Kč

První kontakt osobně: Kulkova 1, 614 00 Brno, 8-11 hod, Po-Pá nebo e-mailem Místo výkonu práce: Brno, Kulkova 1, Výpravní 10, Nádražní 6 Požadovaný zdravotní stav - dle vyhlášky MD101/1995 - vstup do provozované dopravní cesty Při spokojenosti s pracovním výkonem vysoká pravděpodobnost prodloužení smlouvy. Znalost drážní problematiky výhodou. Pracovní úvazek 36 hodin týdně

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista/traktoristka - opravář/ka zemědělských strojů Přidat mezi oblíbené

15.000 – 30.000 Kč

Místo výkonu práce Býšť. Požadujeme: Řidičské oprávnění "T". Nejprve telefonický kontakt nebo e-mailem.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Býšť   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista v zemědělské výrobě Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

pracoviště Kroměříž - Pracovní náplň: obsluha zemědělských strojů - Požadované dovednosti: Řidičské oprávnění B,T, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, PD: 7:00-15:30 hod. - Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, podnikové stravování, pravidelné zdravotní prohlídky, dovolená 25 dní, příspěvek na penzijní připojištění - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.)

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Kroměříž   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista RV a ošetřovatel skotu masného skotu - živočišná výroba Přidat mezi oblíbené

14.000 – 20.000 Kč

Pracoviště: Huzová č.p. 333, Břidličná. Pracovník v zemědělské prvovýrobě - náplň práce: vykonávání prací souvisejících s chovem dobytka - skotu a práce v rostlinné výrobě. ŘP sk. T- traktor a B - osobní automobil podmínkou. Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Břidličná   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/pracovnice na obsluhu zemědělské techniky Přidat mezi oblíbené

Místo výkonu práce Býšť. Strojnický průkaz výhodou. Řidičské oprávnění "T". Nejprve telefonický kontakt nebo e-mailem.

Pracovníci živočišné výroby - traktorista, krmič Přidat mezi oblíbené

18.000 – 20.000 Kč

Zaměstnavatel požaduje: řidič sk.T, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: přechodné ubytování, příspěvek na stravu První kontakt: telefonicky od 7-17 hod. 731153410 nebo e-mail: roznovsko@email.cz

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič/ka taxi služby Přidat mezi oblíbené

11.000 – 15.000 Kč

Pracoviště: Hodonín. ŘP sk. B, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, spolehlivost. Kontakt na tel. 776 235 112 Po-Ne od 9:00 do 21:00 hod.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Hodonín   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidiči taxislužby Přidat mezi oblíbené

73 Kč

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav Prvotní kontakt: emailem: fast.servis@seznam.cz nebo telefonicky: 731 184 040 Možnost i DPP, vhodné i pro důchodce.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 28.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník/-ice instalatérských potřeb Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, provoz na dvě směny, které se překrývají a jsou na plný pracovní úvazek, průměrný příjem brutto činí 20.000,- až 25.000,- Kč za měsíc - Požadujeme: vyučení podmínkou - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - Kontakt: Hrdlička Miroslav, tel.: 602 242 096, e-mail: hrdlicka@triker.cz

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 27.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Přidat mezi oblíbené

17.000 – 20.000 Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Požadujeme platný průkaz na vysokozdvižný vozík. Nabízíme příspěvek na stravování, odměny dle tržeb střediska.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladový manipulant Přidat mezi oblíbené

20.000 – 23.000 Kč

Manipulant a manipulant řidič VZV - 2sm. provoz. Nabízíme: stravenky, výhodné volání

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 15.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladoví manipulanti Přidat mezi oblíbené

15.000 – 18.000 Kč

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Špunar tel.: 602 288 216 nebo email petr.spunar@pro-doma.cz. Požadujeme: min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou), komunikativní, reprezentativní vystupování a projev, průkaz na VZV - není podmínkou, ale musí být praxe na VZV, znalost stavebních materiálů - podmínkou. Nabízíme: uplatnění v zavedené a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí i kolektiv, atraktivní finanční ohodnocení, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění,…

Nabídka z 29.03. 17:09   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník/ce, dělník/ce Přidat mezi oblíbené

13.400 – 19.000 Kč

V případě zájmu o námi nabízenou pracovní pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis včetně fotografie na e-mail: matej.vareka@benstar.cz Do našeho pracovního kolektivu hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici skladník/skladnice.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník, referent nákupu, prodeje Přidat mezi oblíbené

14.000 – 16.000 Kč

Požadavky: maturitní zkouška, případně vyuční list v lesnickém oboru (není podmínkou), uživatelská znalost práce na PC, znalost programu na skladovou evidenci výhodou - ne podmínkou, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost, praxe ve skladu, průkaz na VZV výhodou – ne podmínkou, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost - vzhledem k charakteru práce vhodnější pro muže. Náplň práce: Objednávání spotřebního a souvisejícího materiálu pro lesní hospodářství, vyskladňování a naskladňování materiálu, vedení skladové evidence,…

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Petrov nad Desnou   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník, logistik Přidat mezi oblíbené

24.000 Kč

Náplň práce: příjem a výdej materiálu do skladů a ze skladů, systémové vedení skladových operací, hmotná odpovědnost. Požadovaná praxe v oboru min. 2 roky, vazačský a jeřábnický průkaz, VZV 4 denní prac. týden Po-Čt/40 hod. týden, odměny dle výkonnosti až 28%, za hmotnou odpovědnost, za případné přesčasy.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník dělník Přidat mezi oblíbené

požadujeme bezvadný zdravotní stav (fyzická zátěž), řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 227