Doprava - inzerce práce

Hledáte práci v dopravě? Široká nabídka práce pro řidiče, dispečery, piloty, logisty, strojvedoucí, manipulátory a závozníky

Řidič VZV - skladník Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, práce na VZV, v chladírenských komorách, aktuální průkaz řidiče VZV, výhodou ŘP "T", závodní stravování, kontakt telefon (7-14 h) nebo e-mail.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Kunovice   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidiči tahačů Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

Místo výkonu práce: Strojírenská 259/16, 15521 Praha 517 Kontaktní osoba: Sirbu Olaga, tel.: 777708594, e-mail: sergentransport@gmail.com Osobně na adrese Strojírenská 259/16, 15521 Praha 517, areál Volta Real Požadujeme angličtina - pasivní, němčina - pasivní, ruština - aktivní zdravotní průkaz

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič kamionové přepravy Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

Pracoviště: Medlov č.p. 102. Zkušenost s přepravou do zemí Východní Evropy, částečná znalost RJ, ŘP sk. C + E + profesní průkaz. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Uničov   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič vozidel s oprávněním C + E Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Pracovní náplní je rozvoz zásilek dle potřeb po ČR a SK. Požadujeme řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, trestní bezúhonnost, zodpovědnost. Místo výkonu práce: Brno, Písečná 509/5 Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

řidiči MKD Přidat mezi oblíbené

15.000 – 40.000 Kč

Místo výkonu Štěnovice, ŘP sk. C+E, profesní průkaz, ob 1 den doma, víkendy volné, diety + kapesné k základní mzdě. Nutný telefonní kontakt předem a domluvit schůzku.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Štěnovice   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.400 Kč

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Sobín, 155 21, Hostivická č.p. 7/14 Kontakt: Míč Jan Křtitel, tel.: 777715580, e-mail: efektmkd@gmail.com Přijímáme spolehlivé řidiče MKD (i střídače) do osádky, se skupinou C+E, plachta i frigo. Podmínkou je praxe v oboru, digi.karta řidiče a veškeré potřebné doklady.

Řidič/-ka nákladního auta Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

- Místo výkonu práce: okres Hradec Králové - PP na dobu neurčitou, nástup od 15. 4. 2018 - Požadujeme: alespoň základní vzdělání a ŘP sk. C a E - V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 776 370 495 (od 9 do 15 hod v pracovních dnech), kontaktní osoba: Kabatsiy Vasyl

Nabídka z 17.03. 18:10   Bude aktivní do 07.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič/ka mezinárodní nákladní dopravy Přidat mezi oblíbené

13.000 – 40.000 Kč

Pracoviště: Kyjov, ŘP sk. C+E, jazyk ruský a anglický výhodou.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Kyjov   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidiči C,E Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Z:26.10.2017.A:23.5.2018. Místo výkonu práce Odry. Jedná se o obsluhu nákladního vozidla IVECO, MAN domíchávač (mix) a PUMI čerpadlo. Rozvoz a čerpání betonových směsí, praxe výhodou. Zaměstnanecké výhody: 13.plat, dovolenkové.Telefonický kontakt pondělí až pátek od 7:00 do 15:00 hodin. Osobní kontakt: Konská 29, Třinec.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Odry   Bude aktivní do 11.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič sk. c + e Přidat mezi oblíbené

13.500 – 15.000 Kč

ciz Požadavky: ŘP skup. C + E Jízdy po ČR i po zahraničí První kontakt: p. Michal Schwarz tel. 724 060 061 nebo email: michal.schwarz@mstran.cz

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Písek   Bude aktivní do 24.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidiči mezinárodní dopravy Přidat mezi oblíbené

35.000 Kč

Aktualizace 8. 6. 2018 POŽADUJEME: věk nad 21 let, ŘP sk. C + E, profesní průkaz výhodou, digitální karta řidiče, psychotesty, praxe, spolehlivost, samostatnost. Předem volat na tel: 724 306 935 a domluvit si osobní schůzku.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Třinec   Bude aktivní do 31.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy Přidat mezi oblíbené

24.000 – 28.000 Kč

V případě zájmu kontaktujte pana Grunda telefonicky

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Žamberk   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič mkd, oprávnění c,e - návěs Přidat mezi oblíbené

35.000 – 45.000 Kč

Místo výkonu práce - EVROPA. Řidič MKD, oprávnění C,E, profesní průkaz, karta řidiče, praxe v mezinárodní přepravě - výhodou znalost cizího jazyka.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Jaroměřice nad Rokytnou   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

řidič/ka sk. C Přidat mezi oblíbené

23.000 – 35.000 Kč

Náplň práce: Rozvoz zboží a materiálu. Požadujeme: Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a manuální zručnost, aktivní přístup k práci, týmovost, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, řidičský průkaz sk.B, C. Výhodou: ŘP sk. E, VZV. Telefonický kontakt ve všední dny od 7:00 do 16:00.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Přeštice   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidiči nákladního automobilu - obsluha primeru a třídírny - strojníci Přidat mezi oblíbené

24.000 Kč

Místo výkonu práce: kamenolom Libá, Libá 300, 351 31 Libá. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok, popř. do 31.12.2017). Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Mzdové ohodnocení: 24.000,- Kč + osobní ohodnocení. Pracovní doba: 6:00-14:00 h. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C výhodou, strojní průkazy aj. výhodou (ne nutností), praxe u řidičů 2 roky. Nabízíme: zvláštní prémie, týden dovolené navíc, stravenky. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Libá   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič/ka nákladních automobilů Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Požadavky: základní vzdělání (vyučen v oboru automechanik-výhodou). Platné doklady - řidičský průkaz sk. C, E + profesní průkaz, karta řidiče, platné dopravně psychologické vyšetření s mezinárodní platností, platné školení a prohlídky pro výkon profese ( potřebné dokumenty pomůžeme vyřídit). Trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, loajálnost, časová flexibilita. Práce na kamionu i na nákladním automobilu s kontejnerem, víkendy doma. Plat od 20 000 Kč + prémiové ukazatele. V případě…

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Šumperk   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič, opravář Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: Orlice č.p. 282, 561 51 Letohrad NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: ŘP skupiny C + profesní průkaz KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Letohrad   Bude aktivní do 21.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič nákladních automobilů Přidat mezi oblíbené

14.000 – 20.000 Kč

Místo výkonu práce: Budějovická 10, Kamenný Újezd nový vozový park, řidičské oprávnění sk. C Kontakt telefonicky - denně 6:00 - 22:00 hod. nebo e-mailem.

Nabídka z 17.03. 18:10   Lokalita: Kamenný Újezd   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) Přidat mezi oblíbené

12.200 – 12.500 Kč

pracoviště Praha Nutný kontakt předem: 776 777 750. 777 058 627 pracoviště: hl.m.Praha možné práce i v průmyslovém prostředí práce dle zakázek. Práce včetně manipulace se zbožím a materiálem, jeho balení, vykládání a nakládání kamionů, práce v prašném prostředí a hlučném prostředí , možnost práce ve třísměnném provozu včetně víkendů a svátků , , práce převážně o víkendech a svátcích a možnost práce v nočních směnách

Nabídka z 17.03. 18:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 04.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 Kč

Místo výkonu práce Praha osobní jednání po tel. dohodě, PÁ 16,00-17,00