Kultura a sport - inzerce práce

Nabídka práce kultura a sport - internetová inzerce práce tanečnice, herec, trenér

Prodavač - mechanik Přidat mezi oblíbené

17.500 – 25.000 Kč

komunikativnost, solidnost, zodpovědnost Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nabídka z 25.02. 17:09   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 15.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Masér/ka Thajské masáže Přidat mezi oblíbené

66 Kč

Místo výkonu práce: Velká Hradební č.p. 484/2, Ústí nad Labem. Požadujeme: základní vzdělání, Certifikát kurzu thajská masáž v rozsahu 150 hod. nebo více, thajskou olejovou, thajskou masáž těhotných, thajskou peelingovou masáž, thajskou aromatickou masáž, thajskou masáž s horkými kameny, thajskou masáž nohou, thajskou masáž pro děti (tradiční a olejovou). Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou. Nabízíme: mzdu 59,-Kč/hod., pružnou pracovní dobu. Hlásit se telefonicky.

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 15.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Masér/ka Přidat mezi oblíbené

81 – 200 Kč

Vhodné i pro OZP! masérský kurz nebo vzdělání, schopnost samostatné práce, aktivita, komunikativnost, vhodné i pro OZP, lze i na DPP Hlásit se e-mailem

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Teplice   Bude aktivní do 22.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uvaděč, uvaděčka Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

Náplní práce je uvádění hostů ke stolům a práce průvodce provádějícího prohlídky minipivovaru v anglickém jazyce v době 17-22h cca 12x měsíčně. Odměna 115,-Kč/hodina.

Nabídka z 24.02. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 14.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Umělci pro práci s přírodním kamenem Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Kontakt: předem telefonicky domluvit termín schůzky Pracovní doba: přibližně 8 -16 hod Náplň práce: Projektování obrazů z kamene. Zkušenosti s obráběním kamene, mozaika - podmínkou.

Nabídka z 24.02. 17:09   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 14.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

učitel/ka lyžování/snowboard - práce na DPP Přidat mezi oblíbené

100 – 150 Kč

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis: ski@klinovec.cz, osobně: Bratrství 1065, Jáchymov 362 51, spodní stanice LD - Jáchymov nebo telefonicky na tel.č.: +420 415 242 242. Místo výkonu práce: Klínovec - Jáchymov Lyžařská škola SKI KLÍNOVEC s.r.o. nabízí atraktivní sezónní práci instruktora/ky lyžování nebo snowboardingu v horském středisku na Klínovci. Nástup přibližně v polovině prosince. Rádi vás zaškolíme a na začátku pomůžeme! Nabízíme: - dotujeme instruktorský kurz - možnost ubytování - výdělek 100,- až 150,-Kč/hod čistého -…

Nabídka z 24.02. 17:09   Lokalita: Jáchymov   Bude aktivní do 14.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

prodavač/ka - práce na DPP Přidat mezi oblíbené

85 – 100 Kč

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis: ski@klinovec.cz, osobně: Bratrství 1065, Jáchymov 362 51, spodní stanice LD - Jáchymov nebo telefonicky na tel.č.: +420 415 242 242. Místo výkonu práce: Klínovec - Jáchymov Společnost SKI KLÍNOVEC s.r.o. nabízí zaměstnání na pozici prodavač/ka do nového obchodu se sportovním zbožím na Klínovci (Jáchymov). Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, praxi v oboru, znalost práce s PC, příjemné vystupování.Znalost cizích jazyků NJ, AJ hovorově - nutnost. Nástup 1.12.2016. V případě zájmu nám…

Prodejce - servisní technik Přidat mezi oblíbené

80 Kč

Požadavky: perfektní znalosti a orientace v oboru cyklo, znalosti v oboru elektro výhodou - slaboproud, obchodní talent, práce s PC, flexibilita, čistý trestní rejstřík Nabízíme: prémie z prodeje kol Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese pracoviště

Nabídka z 24.02. 17:09   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 24.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Novinář, publicista Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

Místo výkonu práce: Rakovník Požadavky: absolvent s plným SŠ vzděláním, nutný ŘP sk. B, flexibilita, výborná znalost ČJ. Budete se podílet na tvorbě obsahu nejčtenějšího denního seriózního tisku, podklady pro webové zpravodajství včetně fotografií atd. Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc Kontakt: Miroslav Elsnic 724771388, e-mail: miroslav.elsnic@denik.cz

Nabídka z 24.02. 17:08   Lokalita: Rakovník   Bude aktivní do 14.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Thajské masáže Přidat mezi oblíbené

14.700 Kč

MÍSTO VÝKONU : PRAHA 1 - NA MŮSTKU 383/1 - 110 00 - KONTAKT : CHONGRAK CHANTHAKHIN - 224 225 710 POHOVORY POUZE PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ. POŘADUJEME ČISTÝ RT A OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ KVALIFIKACE V OBORU THAJSKÝCH MASÁŽÍ. POHOVORY V ČJ.

Nabídka z 24.02. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 14.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

6.000 – 10.000 Kč

Místo výkonu práce: Wellness Studio Hotel Bohemia, Klostermannova 92, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Pracovní doba: Po-So 8:00-12:00 h a 14:00-18:00 h. Požadujeme: znalost NJ vítána, praxe vítána. Kontakt pro zájemce: telefonicky.

Nabídka z 24.02. 17:08   Lokalita: Františkovy Lázně   Bude aktivní do 14.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Přidat mezi oblíbené

13.000 – 15.000 Kč

Firma provozuje thajské masáže, z tohoto důvodu je třeba znalost (certifikát) thajských masáží Pasivní angličtina

Kosmetik/kosmetička Přidat mezi oblíbené

13.400 Kč

Plný nebo poloviční úvazek. Osvědčení o možnosti výkonu profese kosmetik/kosmetička. Pracovní doba dle domluvy.

Nabídka z 24.02. 17:08   Lokalita: Boskovice   Bude aktivní do 26.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Provozní restaurace Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Samostatnost, flexibilita, dobrá komunikace se zákazníky, práce s programy na PC, řídičský průkaz skupiny B

Nabídka z 23.02. 17:09   Lokalita: Nové Syrovice   Bude aktivní do 13.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Plavčíci (letní koupaliště) Přidat mezi oblíbené

75 Kč

Požadujeme platné osvědčení včetně kurzu první pomoci výhodou, odpovídající zdravotní stav, fyzickou zdatnost, příjemné a profesionální vystupování, odpovědnost. Dobré platové podmínky, ubytování a stravování v místě, práce v příjemném prostředí Morava Campu, máme zájem o trvalejší pracovní spolupráci. Kotakt: osobně přímo na pracovišti Po-Pá od 7-14:00, telefonicky Po-Pá 7-11:00 hod. a od 12-14 .00 hod., e-mailem. telef. kontakt: 605297830, 733537012 Jana Hédová, Jana Deml Václavková. e-mail kontakt: jana.hedova@moravacamp.cz,…

Nabídka z 23.02. 17:08   Lokalita: Mohelnice   Bude aktivní do 13.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Návrhář - prodejce kuchyní pro nově otevřené kuchyňské v Praze Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

místo výkonu práce: Na Jarově 2424/2, Praha 3 kontakt: Dušek Václav, tel.: 775119118, e-mail: vaclav.dusek@kuchynedusek.cz Jedná se o navrhování kuchyní, nábytku. Požadujeme: znalost v oboru a problematiku tvorby návrhů - znalost grafických programů na tvorbu nábytku - stetické a designové cítění prostoru, umět pochopit prostor a navrhnout optimální řešení - reprezentativní vzhled, vstřícné jednání s náročnými klienty - angličtina, ruština, francouzština, výhodou nikoliv podmínkou

Nabídka z 23.02. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 13.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Administrátor e-shopu Přidat mezi oblíbené

25.000 – 35.000 Kč

Náplň práce: Administrativní činnost spojená se specifikací a vkládáním popisů, obrázků a videí na web Aktualizace stávajících produktů Požadujeme: SŠ vzdělání Český jazyk slovem i písmem na vynikající úrovni Znalost anglického jazyka a zájem o fotografování výhodou, nikoliv podmínkou Znalost práce na PC (základy HTML/CSS) Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení Příspěvek na stravování Firemní akce Zaměstnanecké slevy při nákupu zboží na našich kamenných prodejnách Vánoční bonusy

Nabídka z 23.02. 17:08   Bude aktivní do 13.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

místo výkonu práce: Revoluční č.p. 655/1, Staré Město, 110 00 Praha 1 kontakt: Kratochvílová Ivana Mgr., tel.: 724225250, e-mail: iva.alexo@seznam.cz odbornost, masáže relaxační, rehabilitační, lymfomasáže atd.

Učitel/ka do základní umělecké školy Přidat mezi oblíbené

10.000 – 11.000 Kč

Pozice:Učitel/ka do základní umělecké školy Přijmeme učitele hry na kytaru na zkrácený úvazek (15 vyučovacích hodin + příprava). Požadujeme vzdělání dle zák. 563/2004 Sb.. Možnost ubytování a dlouhodobé spolupráce Nástup od 1.9.2017.Mzda: 10 000,- až 11 000,- Kč ( plat se řídí dle tarifních tabulek). Kontakt: Severová Vladimíra, p. Toncarová, tel.: 318 822 131, e-mail: severova@zus-sedlcany.cz Místo výkonu práce:Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova č.p. 428, Sedlčany

Nabídka z 23.02. 17:08   Lokalita: Sedlčany   Bude aktivní do 13.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Rodilý anglický mluvčí Přidat mezi oblíbené

140 Kč

Pracoviště: Nová 1126, Dubňany Rodilý anglický mluvčí Kontakt: e-mail: jskompas@seznam.cz

Nabídka z 23.02. 17:08   Lokalita: Dubňany   Bude aktivní do 22.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 24