Obchod a cestovní ruch - inzerce práce

obchod a cestovní ruch - inzerce, inzeráty - kuchař, šéfkuchař, průvodce

Vedoucí provozu kuchyně Přidat mezi oblíbené

23.000 Kč

Osobní kontakt pouze po tel. domluvě paní Bohuslavová tel.: 585 207 364 (volat v době 8:00-17:00 hod.), email zelos@zelos.cz nebo z.bohuslavova@zelos.cz. Požadavky: SOU vzdělání (v oboru hotelnictví výhodou), praxe na obdobné pozici výhodou, znalost normování, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, zdravotní průkaz. Náplň práce: objednávky a normování, zajištění celkového chodu kuchyně, rozvozy jídel. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. PP na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnanecké výhody: obědy 15 Kč, osobní ohodnocení. Pracoviště: Západní…

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Prostějov   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Provozní manažer/ka Přidat mezi oblíbené

26.600 – 33.300 Kč

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Stochov   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocné práce, úklid Přidat mezi oblíbené

70 – 75 Kč

Úklid a pomocné práce v prodejně chovatelských potřeb. Dohodoa o provedení práce nebo pracovní poměr - zkrácený úvazek. Pracovní doba Po-Pá 9,00 - 13,00 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Šumperk   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízečka Přidat mezi oblíbené

11.000 – 14.380 Kč

- pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek 0,7 , 28 hod. týdně, práce v odpoledních hodinách. Uvedená mzda je při plném prac. úvazku.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Dvůr Králové nad Labem   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový pracovník Přidat mezi oblíbené

8.050 Kč

Jedná se o úklid ubytovny dle rozpisu. V případě zájmu se hlaste na uvedené kontakty. Místo výkonu práce: Vojenská ubytovna Čáslav, Filipovská 1438

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Čáslav   Bude aktivní do 31.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovníci úklidu Přidat mezi oblíbené

6.000 – 7.000 Kč

MVP: Mánesova č.p. 1453/75, Vinohrady Úklid prostor kanceláří. Pracovní doba po - pá 16:00-20:00. Pro bližší informace volat: Michaela Fidrová 602499631 Návštěva pracoviště možná pouze po telefonické domluvě.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

5.000 – 9.000 Kč

MVP: Zelený pruh č.p. 1294/52, Krč Úklid prostor školy. Pracovní doba a úvazek lze dohodnout. Pro bližší informace volat: Věra Bambasová 733 509 627 Návštěva pracoviště možná pouze po telefonické domluvě.

Pokojský/á Přidat mezi oblíbené

12.000 – 14.000 Kč

Místo výkonu práce: Slatina 91, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 6:00-14:30 h. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Františkovy Lázně   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka Přidat mezi oblíbené

11.000 – 13.000 Kč

Pracoviště: Stupkova č.p. 953/16, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadujeme trestní bezúhonnost. Úvazek 0,9. Jedná se o trhanou směnu, 7:45 - 9:25 hod., 13:15 - 19:15 hod. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 29.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Account manažer Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: - koordinace projektů v tuzemsku i zahraničí - zajištění průběhu zakázky, včetně organizace práce, materiálu, dokumentace - zajišťování komunikace s dodavateli, odběrateli - pravidelná kontrola objednávek a nabídek - vedení administrativy, personální agendy projektu - uplatňování firemních procesů POŽADUJEME: - SŠ vzdělání (VŠ vzdělání nebo vzdělání strojírenského zaměření výhodou) - praxe na obdobné pozici výhodou - pokročilá znalost německého jazyka slovem i písmem, znalost anglického výhodou - řidičský pr. sk. B …

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Litvínov   Bude aktivní do 22.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodní specialista v energetice Přidat mezi oblíbené

32.000 – 37.000 Kč

Pracoviště: Horní náměstí č.p. 367/5, Olomouc. Nástup možný ihned. Hledáme schopné energetické poradce na naši pobočku. Zaměstnance, kteří se nebojí pořádně ponořit do práce a vydělat nadstandartní peníze - až 60.000 Kč. Náplň: vedení obchodních jednání s klienty, běžná administrativní práce. Požadujeme: pracovitost, schopnost učit se novým věcem, rychle se přizpůsobovat změnám, časová flexibilita. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: navolané schůzky naším Call centrem, CRM systém, zázemí stabilní společnosti, kariérní růst,…

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 21.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník pro reklamace a placené opravy Přidat mezi oblíbené

22.000 Kč

možnost prodloužení pracovního poměru Vzdělání: středoškolské, technického směru, znalost ISO procesů, praxe v oboru min 5 let, práce s progr. WORD, EXCEL, znalost anglického jazyka, ŘP. Popis prac. činnosti: zodpovědnost za proces reklamačního řízení, znalost výkresové dokumentace, procesů ISO, smysl pro pořádek, komunikace se zákazníky a pracovníky firmy. Příspěvek na stravování, mobilní telefon. Prac. poměr na dobu určitou, na 1rok s možností prodloužení. Kontakt: mailem. Hrubá měsíční mzda 22 000kč, dle praxe.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Soběslav   Bude aktivní do 22.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vedoucí recepce Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Pracovní doba: 8 - 17 hod AJ a NJ - základní znalost podmínkou. Praxe v oboru výhodou.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Dalovice   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Recepční v hotelu Přidat mezi oblíbené

85 Kč

Místo výkonu práce: Staroměstské náměstí č.p. 108, Mladá Boleslav I, 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: 605 100 680 nebo emailem: petra.marincova@seznam.cz Spolehlivost, příjemné vystupování, znalost ANJ na komunikativní úrovni krátký a dlouhý týden - 12ti hodinové směny

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 22.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.000 – 19.000 Kč

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: fojtik@arenahotel.cz nebo volat na tel.č.: 602 419 387 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Hotel Arena, Mostecká č.p. 5900, Chomutov Požadujeme - znalost AJ podmínkou, znalost jiných jazyků výhodou

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Chomutov   Bude aktivní do 31.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Recepční Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

- SŠ vzdělání, znalost NJ, AJ, komunikativnost

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Špindlerův Mlýn   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.000 – 17.000 Kč

Praxe podmínkou. Znalost dvou cizích jazyků, z toho AJ slovem i písmem. Řidičský průkaz sk.B-výhodou, znalost práce na PC. Příjemné vystupování, spolehlivost a komunikativnost. Kontakt: mailem.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Planá nad Lužnicí   Bude aktivní do 31.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

6.500 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE ZRUČ-SENEC práce na recepci - požadování znalost minimálně 1 světového jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, spolehlivost, pracovitost

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Zruč-Senec   Bude aktivní do 01.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hotelová recepční Přidat mezi oblíbené

18.000 – 20.000 Kč

22.11.2017/ vyučen Znalost jednoho světového jazyka. Zájem o práci v oboru hotelnictví. Komunikativnost a vstřícnost. Své CV s fotografií zasílejte prosím na email fom@centro.cz.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Hustopeče   Bude aktivní do 30.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodavač/ka Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

Znalost PC,svědomitost,příjemné vystupování,samostatnost

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Svitavy   Bude aktivní do 21.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 419