Obchod a cestovní ruch - inzerce práce

obchod a cestovní ruch - inzerce, inzeráty - kuchař, šéfkuchař, průvodce

číšník, servírka TOP do 02.02. Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

číšník, servírka hledáme pracovníky va výše uvedenou pozici do restaurace na Pastvinách. Týdenní turnusy s možností ubytování, benefity.

Poptávka z 04.01. 23:24   Lokalita: Pastviny   Bude aktivní do 24.05.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Práce ve Velké Británii v hotelnictví TOP do 27.01. Přidat mezi oblíbené

v textu

Práce ve Velké Británii v hotelnictví. Britská agentura práce nabízí různé pracovní pozice v hotelnictví. Vy nic neplatíte, práci Vám najdeme zdarma. Hotel platí naší agentuře. Neplaťte 12 tisic českým agenturám. Prácovní pozice číšník, barman, pokojská, umývač nádobí, kuchař, recepční a další. Neporovnatelně vysoká výplata. Jídlo často zdarma. Disponibilní zůstatek cca 30 tisíc měsíčně, bez přesčasů, v tom je zahrnuto už i ubytování. Pro detaily prosím pište na email.

Nabídka z 20.01. 20:21   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci v hotelích Přidat mezi oblíbené

12.200 – 18.000 Kč

místo výkonu práce Praha kontakt: tel: Podzolkova Svitlana, tel.: 773544464 do 18:00 výhodou ukrajinština nebo ruština

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojská * Přidat mezi oblíbené

14.000 – 16.000 Kč

Jedná se o ranní směny. Zaměstnanecké výhody: k platu prémie, strava zdarma, možnost přespání, rehabilitační služby zdarma, příspěvek zaměstnavatele k důchodovému pojištění, přátelský kolektiv zaměstnanců První kontakt: telefonicky od 8 do 15 hod. 571 645 106 nebo e-mailem: recepce@hotelmesit.cz

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Horní Bečva   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojská Přidat mezi oblíbené

14.000 Kč

místo vhodné i pro absolventy,praxe výhodou, zajištěno: stravování , klasický úklid pokojů,

Nabídka z 20.01. 17:10   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

- spolehlivost, schopnost samostatné práce Horský hotel Žižkova bouda, který se nachází v Peci pod Sněžkou na sjezdovce v 1000 m.n.m. nabízí volná pracovní místa na zimní sezónu nebo i celoročně. S nástupem ihned hledáme: Nabízíme ubytování zdarma a stravu za zvýhodněnou cenu (jen 50 Kč na den za plnou penzi). V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 724000033 nebo na emailu: recepce@zizkovabouda.cz

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Pec pod Sněžkou   Bude aktivní do 05.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 – 15.000 Kč

POŽADUJEME: zájem o práci v oboru, pečlivost NÁSTUP: IHNED Kontakt: Kopecký Antonín, tel.: 737 350 340, e-mail: akopecky@statek-ceskalipa.cz

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Klatovy   Bude aktivní do 31.05.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šéfkuchař Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

19.1.2018/ vyučen, praxe min. 2 roky Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem. Objekt bývalé sýpky.

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Velké Pavlovice   Bude aktivní do 19.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hlavní kuchař/ka Přidat mezi oblíbené

25.000 – 35.000 Kč

POŽADUJEME: vyučen v oboru, min. 3 roky praxe NABÍZÍME: příspěvek na stravování, možnost ubytování NÁSTUP IHNED kontakt: p. Kopecký, tel. 737 350 340, e-mail: akopecky@statek-ceskalipa.cz

Contract Manager Přidat mezi oblíbené

35.000 – 55.000 Kč

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Čubanová Kamila, tel.: 257 414 555, e-mail: kamila.cubanova@eu.lukoil.com Vzdělání v oblasti práva. Ruština či příbuzný jazyk - slovem i písmem - komunikační jazyk společnosti, orientace na rusky mluvící zákazníky. Týmový hráč, proaktivní postoj, schopnost plnit náročné projekty v termínech a v závislosti na měnícím se prostředí, výborné analytické a komunikační dovednosti. V pracovní smlouvě bude uvedena pracovní pozice Contract Manager.

Pracovník zlepšení kvality/pracovník reklamačního oddělení Přidat mezi oblíbené

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem Pracovní náplň: " Práce s databází kvality " Práce s ticketingovým toolem " Denní spolupráce s jednotlivými pobočkami " Poskytování technických odborných informací zákazníkům vztahující se k analýze databáze kvality " Specialista na záruky Kompan produktů " Vyřizování a zpracovávání reklamací " Spolúčast na týdenním mýtinku kvality a prezentace statistik " Být součástí týmu zlepšování kvality " Reporting Kompan managementu co se týče reklamací a KPI Požadavky: " Velmi…

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 19.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Přidat mezi oblíbené

17.000 – 19.000 Kč

Práce v 4*hotelu. Krátký a dlouhý týden -, 12hod. směny. Znalost alespoň jednoho svět. jazyka - slovem. Výhody: Personální strava, ubytování, hotelové služby wellnes zdarma Zájemci se hlásit e-mailem.

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Luhačovice   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Recepční v hotelu-noční Přidat mezi oblíbené

14.000 – 14.000 Kč

Hotel v centru KV přijme nočního recepčního. Prac. doba od 19:00 do 07:00 hodin. Kontakt emailem.

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Recepční v hotelu Přidat mezi oblíbené

23.000 – 30.000 Kč

Nabízíme: odpovídající ohodnocení, odměny z obratu, příspěvek na stravovaní, zaměstnanecké benefity, práci v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti. Požadujeme: znalost Nj nebo Aj, komunikativnost, příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost.

Nabídka z 20.01. 17:09   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Recepční Přidat mezi oblíbené

19.000 – 27.000 Kč

Kontakt: pí Kulichová Lucie, tel.: 775393661 (PO-PA 9:00 - 14:00 hod), e-mail: luci76@seznam.cz Požadujeme min. ÚSO vzdělání, praxi na podobné pozici min. 3 roky, komunikativní znalost RJ, AJ/NJ výhodou, příjemné vystupování a vzhled, klientsky orientovaný přístup, uživatelskou znalost PC, znalost hotelového software Lauryn výhodou, morální a občanskou bezúhonnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost. Nepřetržitý provoz - denní a noční směny, doprava v dosahu MHD. Nabízíme podnikové stravování. Místo výkonu práce: Hotel CORSO,…

17.000 Kč

19.8.2018/ ÚSV, praxe výhodou. Znalost AJ a NJ. Spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, komunikativnost. Pracovní doba denní: 6:00-18:00, noční 18.00-6.00. Objekt bývalé sýpky.

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Velké Pavlovice   Bude aktivní do 19.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

Místo výkonu práce: Hotel Hubert, Nezvalova 34/8, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden. Náplň práce: práce na recepci hotelu, komunikace s hosty, evidence rezervací. Požadujeme: nutná znalost práce na PC, potřebná schopnost komunikace i písemného vyjádření také v němčině. Nabízíme: závodní stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 10:00-15:00 h) anebo e-mailem.

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Františkovy Lázně   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

14.000 Kč

kontakt emailem: info@akatpension.com Požadavky-praxe v oboru, znalost BOOKING:COMa rezervačních portálů, znalost PPC a webové inzerce. Znalost ruského a anglického jazyka.

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Realitní makléř/ka Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Co Vás čeká: - zajišťování pronájmů a prodeje nemovitostí - prohlídky u klienta - uzavírání smluv - poradenství klientům v oblasti realit spolupráce v týmu zkušených makléřů - zpracování informací v interním systému Požadujeme: nadšení a zapálení do práce, komunikativnost, pečlivost, systematičnost, pozitivní naladění, duchem podnikatel, cílevědomost, dochvilnost, učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, vytrvalost, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: 100% podpora nejen v začátku Vaší práce, nulové poplatky a…

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 19.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Realitní makléř Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Způsob kontaktu uchazečů: - telefonicky p. Mudrý, tel.: 774 730 518, e-mailem: mudry@trchodov.cz - osobně každé PONDĚLÍ od 9:00-12:00 hod. na adrese: Chodov, Staroměstská č.p. 25 Požadavky: - základní znalost na PC, ŘP skupiny ,,B" (aktivní řidič), flexibilita, komunikativnost, vstřícné jednání, ochota vzdělávat se a čistý trestní rejstřík. Pracovní doba dle domluvy, úvazek též dle domluvy Místo výkonu práce: Chodov

Nabídka z 20.01. 17:09   Lokalita: Chodov   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 418