Celkem v bazaru 84074 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Obchodní zástupci - inzerce práce

obchodní zástupci - inzerce, inzeráty - obchodní zástupce

Zobrazuji inzeráty 1 – 14 z 14 inzerátů Cena

Expert na polsko hledá uplatnění Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hodlá Vaše firma úspěšně vstoupit a ovládnout polský trh se svými produkty? Jsem expert na tuto zemi. Mám bohaté zkušenosti v obchodování s klienty v polsku, znám vše potřebné pro úspěch na tomto trhu. Prosím jen seriozní nabídky. Nabídky jako prodej zlata, energií, podnikejte s námi atd nepovažuji za seriozní a nečtu je.

Poptávka z 20.07. 14:21   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 07.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Expert na polsko. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Expert na polsko pomůže firmě, která chce úspěšně vstoupit a ovládnout polský trh. Mám bohaté, dlouholeté zkušenosti na obchodních pozicích v této zemi.

Poptávka z 19.07. 13:12   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 06.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodník - Expert na polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Obchodník - Expert na polsko Hledám uplatnění ve výrobní/obchodní firmě, která má zájem vstoupit a úspěšně opanovat polský trh, mám dlouholeté obchodní zkušenosti v této zemi, kontakty a vše potřebné pro úspěšný prodej v polsku. Jen seriozní nabídky. Nabídky typu prodej zlata, energií, podnikejte s námi nepovažuji za seriozní a nečtu je.

Poptávka z 14.07. 11:59   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 01.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodník - Expert na polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám uplatnění ve výrobní či obchodní firmě, která má zájem úspěšně vstoupit a opanovat polský trh. Mám dlouhodobé a úspěšné zkušenosti s touto zemí. Jen seriozní nabídky. Nabídky typu prodej zlata, energií, podnikejte s námi nepovažuji za seriozní.

Poptávka z 04.07. 11:49   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 21.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Expert na polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám uplatnění ve výrobní či obchodní firmě, která má zájem úspěšně vstoupit a opanovat polský trh. Na Polsko jsem nejlepší. Prosím pouze nabídky seriozní nabídky výše uvedených firem. Na nabídky typu prodej energií, zlata, pojištění atp nereaguji.

Poptávka z 08.06. 11:12   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 26.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Expert na polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám uplatnění ve výrobní či obchodní firmě, která má zájem úspěšně vstoupit a opanovat polský trh. Na Polsko jsem nejlepší. Prosím pouze nabídky seriozní nabídky výše uvedených firem. Na nabídky typu prodej energií, zlata, pojištění atp nereaguji.

Poptávka z 08.06. 11:10   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 26.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Expert na polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám uplatnění ve výrobní či obchodní firmě, která má zájem na úspěšném vstupu a opanování polského trhu. Na tuto zemi jsem expertem. Prosím jen seriozní nabídky výrobních či obchodních firem. Nabídky typu prodej zlata, energií, pojištění atp nepovažuji za seriozní a neodpovídám na ně.

Poptávka z 05.06. 11:22   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 23.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Expert na Polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Expert na polsko hledá uplatnění ve výrobní či obchodní firmě která má zájem vstoupit a opanovat tento trh. Jen seriozní nabídky výrobních či obchodních firem. (Nabídky typu prodej energií, zlata, pojištění atd nepovažuji za seriozní a ani je nečtu)

Poptávka z 01.06. 11:57   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 19.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledám lidi do byznysu Přidat mezi oblíbené

dohodou

Hledám lidi do byznysu Hledám ambiciozní lidi, kteří rozumí byznysu. Nabízím práci ve stabilní firmě, která je již 10 let na trhu. Nejedná se o prodej produktů ale o byznysový plán. Preferuji Ústecký kraj. Není podmínkou.

Nabídka z 31.05. 18:35   Lokalita: Teplice   Bude aktivní do 18.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Expert na polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám uplatnění ve výrobní nebo obchodní firmě, která má záměr úspěšně vstoupit a opanovat polský trh. Na tuto zemi jsem nejlepší. Mám bohaté, úspěšné a dlouholeté zkušenosti v obchodování a prodeji v této zemi. Jen seriozní nabídky. Nabídky typu podej zlata, energií atp nepovažuji za seriozní a ani je nečtu.

Poptávka z 25.05. 11:34   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 12.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

OBCHODNÍ REFERENT Bohemia Energy Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

OBCHODNÍ REFERENT Bohemia Energy OBCHODNÍ REFERENT Bohemia Energy, náplň práce: -udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy -podpora zákazníků a řešení jejich potřeb -podpora obchodního oddělení požadujeme: -zodpovědnost a pečlivost -komunikativnost -flexibilita -nástup ihned výhodou -proaktivní přístup nabízíme: -práci v mladém kolektivu -smlouvu na HPP -fixní plat -zaškolení -po zapracování firemní automobil -kariérní růst -stabilní zázemí silné české společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR

Nabídka z 04.05. 17:54   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 21.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO FAIR CREDIT Přidat mezi oblíbené

10.000 Kč

Hledám obchodní zástupce pro Přerov a blízké okolí. Náplní práce je pravidelná návštěva klientů, které předem znáte. Týdenní provize, registrace u ČNB zdarma, náborový příspěvek 3x 5000kč. Výborný přivýdělek při zaměstnání.Neni potřeba ŽL.

Nabídka z 05.04. 23:44   Lokalita: Přerov   Bude aktivní do 20.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledáme výjimečné obchodníky! Přidat mezi oblíbené

60.000 Kč

Hledáme výjimečné obchodníky! Společnost se zaměřením na služby zákazníkům v oblasti stěhování, uklízení a hodinového manžela hledá do svého mladého kolektivu nové kolegy na pozici obchodních zástupců. Obchodní zástupce Požadujeme: Zkušenosti v oblasti obchodu Praxe v B2B prodeji vítána Řidičský průkaz skupiny B Schopnost samostatně pracovat a plánovat Živnostenské oprávnění Vyhledávání nových zákazníků Každodenní osobní a telefonický kontakt se zákazníky Nabízíme: Práce na HPP i ŽL Bonusy/prémie za každého nového zákazníka Mobilní telefon …

Nabídka z 28.03. 11:12   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 15.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Asistent/ka - obchodník Přidat mezi oblíbené

dohodou

Do svého úspěšného týmu hledám 2 nové kolegy. Hledám cílevědomou osobnost, která má chuť na sobě pracovat, rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti financí, pojištění, hypoték. Náplň práce: poradenství pro stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí, práce na přepážce. Očekávám SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, chuť pracovat. Nabízím práci v nadnárodní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení (bonus v prvním roce až 173 tis.), bezplatné vzdělávání, možnost vlastní firmy. Web: http://www.generali.cz

Nabídka z 09.03. 13:39   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 27.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit