Celkem v bazaru 93013 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2796 nových .

Obchodní zástupci - inzerce práce

obchodní zástupci - inzerce, inzeráty - obchodní zástupce

Zobrazuji inzeráty 1 – 10 z 10 inzerátů Cena

Manažer prodeje se znalostí maďarštiny Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

Manažer prodeje se znalostí maďarštiny Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu. Pracovní náplň: - Komplexní řízení prodeje na maďarském trhu. - Překlady firemních dokumentů a webů do maďarštiny. - Práce a komunikace s partneryv Maďarsku a spolupráce s nimi. Požadujeme: - Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost. - Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu. - Velmi dobrá znalost maďarštiny - rodilý…

Nabídka z 18.04. 12:33   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 05.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DISTRIBUCE TISKU Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DISTRIBUCE TISKU. FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ HLEDÁ OZ NA SMLOUVU O ZASTOUPENÍ - ROZVOZ TISKU, VÝBĚR TRŽEB, SERVIS ZÁKAZNÍKŮ. POŽADAVKY - VLASTNÍ DODÁVKA TYPU VW TRANSPORTER.

Nabídka z 18.04. 01:48   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 05.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodní zástupce Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledáme obchodní zástupce do gastro zařízení, jídelny.

Poptávka z 05.04. 12:44   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 23.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledáme partnery, dealery Kanadské dřevostavby Přidat mezi oblíbené

dohodou

Hledáme partnery, dealery Kanadské dřevostavby Hledáme spolupracovníky, dealery v České republice. Kvalitní Kanadské dřevostavby - domy/ chaty. Největší a nejstarší kanadský výrobce prefabrikovaných dřevostaveb Nelson homes. Stavíme z překližky - ne OSB dřevotřísky, a prvotřídních 2x6 trámků. Kanadský stavební systém + maximální kvalita dřeva = neomezená životnost kostry. Nelson homes Canada (http://www.nelson-homes.com) katalog online, 200 typových domů. 1. bud jen stavební balíčky, poslané až na místo stavby - v kontejnerech, pro stavby svépomoci - jednání je vždy přímo s…

Nabídka z 28.03. 09:19   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 15.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nová příležitost z Německa Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Nová příležitost z Německa Nová příležitost z Německa. Hledám do svého týmu schopné spolupracovníky pro rozjezd nové firmy z Německa. Více info na www.verway-partner.cz Platí pro celou ČR i Slovensko.

Nabídka z 25.02. 16:30   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 18.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodník - Expert na Polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Obchodník - Expert na Polsko. Hledám uplatnění ve výrobní či obchodní firmě, která má zájem vstoupit a úspěšně působit na polském trhu. Mám dlouholeté a úspěšné zkušenosti na obchodních pozicích v zahraničních (polských) firmách. Znám vše potřebné pro obchodní úspěch v této zemi. Znám dokonale přání a potřeby tamních klientů. Jejich mentalitu, vše. Vlastním databázi klientů a mnoho dalšího. Prosím, jen seriózní nabídky. Nabídky typu podnikejte s námi, MLM, prodej zlata, pojištění a energií nepovažuji za seriozní a neodpovím na ně.

Poptávka z 29.01. 14:58   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 18.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přijmeme obchodního zástupce Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme obchodního zástupce. Česká firma s 20letou tradicí v prodeji a montážích dveří rozšiřuje tým v Olomouckém kraji. Nabízíme: pružnou pracovní dobu, nástup od 300 Kč/hod. + výkonnostní benefity. Požadujeme: zodpovědný přístup, komunikativnost a týmového ducha. Domlouvejte si osobní schůzku na tel.: 777 234 966 - Roman Slezák.

Nabídka z 22.01. 10:58   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodník - Expert na Polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Obchodník - Expert na Polsko. Hledám uplatnění ve výrobní či obchodní firmě, která má zájem vstoupit a úspěšně působit na polském trhu. Mám dlouholeté a úspěšné zkušenosti na obchodních pozicích v zahraničních (polských) firmách. Znám vše potřebné pro obchodní úspěch v této zemi. Nabídky typu podnikejte s námi, MLM, prodej zlata, pojištění a energií nepovažuji za seriozní a neodpovím na ně.

Poptávka z 08.01. 15:20   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 28.05.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Potrebuji si vydelat rychle 6tisic. Přidat mezi oblíbené

nabídněte

Potrebuji si vydelat rychle 6tisic kc na vyhlaseni bankrotu a pomuzu uplne s cimkoliv,shaneni klientu,zprostredkovatelska cinnost,obvolavani klientu,pomuzu i s cimkoliv jinym.Pro ziskani teto castky udelam uplne cokoliv a nestitim se niceho.

Poptávka z 13.12. 17:55   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 02.05.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Expert na polsko hledá uplatnění Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hodlá Vaše firma úspěšně vstoupit a ovládnout polský trh se svými produkty? Jsem expert na tuto zemi. Mám bohaté zkušenosti v obchodování s klienty v polsku, znám vše potřebné pro úspěch na tomto trhu. Prosím jen seriozní nabídky. Nabídky jako prodej zlata, energií, podnikejte s námi atd nepovažuji za seriozní a nečtu je.

Poptávka z 07.12. 15:01   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 26.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit