Celkem v bazaru 96936 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2782 nových .

Obchodní zástupci - inzerce práce

obchodní zástupci - inzerce, inzeráty - obchodní zástupce

Zobrazuji inzeráty 1 – 7 z 7 inzerátů Cena

Obchodní poradce/kyně Přidat mezi oblíbené

v textu

Metlife d.a.c rozšiřuje tým a hledá kolegy/ně, kteří mají opravdu chuť pracovat a být finančně nezávislí. Flexibilní prac. dobu ocení nejen ženy na MD. Nabízíme podporu společnosti na 18 měsíců, min. příjem 30 tis., provize. Bezplatné zaškolení a zázemí kanceláře v OL. Pohodový kolektiv a podpora v začátku samozřejmostí.

Nabídka z 05.06. 15:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 23.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Manažer prodeje se znalostí maďarštiny Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

Manažer prodeje se znalostí maďarštiny Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu. Pracovní náplň: - Komplexní řízení prodeje na maďarském trhu. - Překlady firemních dokumentů a webů do maďarštiny. - Práce a komunikace s partneryv Maďarsku a spolupráce s nimi. Požadujeme: - Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost. - Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu. - Velmi dobrá znalost maďarštiny - rodilý…

Nabídka z 18.04. 12:33   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 05.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DISTRIBUCE TISKU Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DISTRIBUCE TISKU. FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ HLEDÁ OZ NA SMLOUVU O ZASTOUPENÍ - ROZVOZ TISKU, VÝBĚR TRŽEB, SERVIS ZÁKAZNÍKŮ. POŽADAVKY - VLASTNÍ DODÁVKA.

Nabídka z 18.04. 01:48   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodní zástupce Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledáme obchodní zástupce do gastro zařízení, jídelny.

Poptávka z 05.04. 12:44   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 23.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledáme partnery, dealery Kanadské dřevostavby Přidat mezi oblíbené

dohodou

Hledáme partnery, dealery Kanadské dřevostavby Hledáme spolupracovníky, dealery v České republice. Kvalitní Kanadské dřevostavby - domy/ chaty. Největší a nejstarší kanadský výrobce prefabrikovaných dřevostaveb Nelson homes. Stavíme z překližky - ne OSB dřevotřísky, a prvotřídních 2x6 trámků. Kanadský stavební systém + maximální kvalita dřeva = neomezená životnost kostry. Nelson homes Canada (http://www.nelson-homes.com) katalog online, 200 typových domů. 1. bud jen stavební balíčky, poslané až na místo stavby - v kontejnerech, pro stavby svépomoci - jednání je vždy přímo s…

Nabídka z 28.03. 09:19   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 15.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nová příležitost z Německa Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Nová příležitost z Německa Nová příležitost z Německa. Hledám do svého týmu schopné spolupracovníky pro rozjezd nové firmy z Německa. Více info na www.verway-partner.cz Platí pro celou ČR i Slovensko.

Nabídka z 25.02. 16:30   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 18.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodník - Expert na Polsko Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Obchodník - Expert na Polsko. Hledám uplatnění ve výrobní či obchodní firmě, která má zájem vstoupit a úspěšně působit na polském trhu. Mám dlouholeté a úspěšné zkušenosti na obchodních pozicích v zahraničních (polských) firmách. Znám vše potřebné pro obchodní úspěch v této zemi. Znám dokonale přání a potřeby tamních klientů. Jejich mentalitu, vše. Vlastním databázi klientů a mnoho dalšího. Prosím, jen seriózní nabídky. Nabídky typu podnikejte s námi, MLM, prodej zlata, pojištění a energií nepovažuji za seriozní a neodpovím na ně.

Poptávka z 29.01. 14:58   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 18.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit