Obrana a ochrana - inzerce práce

obrana a ochrana - inzerce, inzeráty - strážník, detektiv v supermarketu

Strážný Přidat mezi oblíbené

66 – 85 Kč

pro obchodní řetězec LIDL Kontaktní osoba: Jaroslav Ochodnický, tel. 727 929 206.Tel.kontakt možný v pracovních dnech od 8.00 - 18.00 hod. Zaměstnavatel požaduje čistý trestní rejstřík, práce ve stoje, zájem o danou práci, spolehlivost, slušné vystupování. Zaměstnanecké výhody : ubytování, cestovné, stravenky,odměny.

Nabídka z 26.02. 17:09   Lokalita: Vimperk   Bude aktivní do 31.03.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.000 Kč

Hledáme strážné pro ostrahu objektů z obcích Zalužany a Lety. Převážně noční směny, denní pouze během víkendů. Mzda od 73,- Kč/hod., nástup možný ihned. Přednostně určeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním (inv. důchodce). V případě zájmu kontaktujte technika zakázky: Tomáš Poslušný, tel.: 733722473, tomas.poslusny@bleskservis.cz

Nabídka z 26.02. 17:09   Lokalita: Zalužany   Bude aktivní do 16.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Specialista ostrahy Přidat mezi oblíbené

12.200 – 20.000 Kč

Náplň práce: Specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií Vhodné i pro absolventy nebo OZP. Požadujeme: čistý výpis z TR, výhodou - osvědčení o profesní kvalifikaci, zdravotní průkaz či praxe v oboru Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost kariérního růstu, bonusy za záchyty, příspěvek na dopravu, ubytování, zajišťujeme odbornou způsobilost. Místo výkonu práce: Kojetínská 1370, Neratovice Kontakt: pí. Ondrová ( PO-PÁ od 7 do 16 hod. - POUZE telefonicky nebo e-mailem!)

Nabídka z 26.02. 17:09   Lokalita: Neratovice   Bude aktivní do 16.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vrátní - Strážní Přidat mezi oblíbené

66 Kč

D Vhodné pro OZP! Místo výkonu práce: na objektech dle zakázek - Teplice, Bílina, Ledvice, Všechlapy Převážně 12hod. služby denní/noční Hlásit se osobně Út a Čt v době od 9.00 do 12.00 hod., telefonicky na čísle 777 720 126 v době 9.00-13.00 hod. nebo na e-mail: jindrichjanouch@bartonapartner.cz

Nabídka z 25.02. 17:09   Lokalita: Teplice   Bude aktivní do 21.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vrátní Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Vhodné pro OZP Pracovník na uvedené pozici CHPM provádí dohled nad vstupem osob a vjezdem automobilů do areálu společnosti. Při příchodu a odchodu osob zapíše návštěvy do pracovní knihy. Pracovník provádí pochůzky po areálu dle stanovené trasy a rozpisu. Jednoduchá pohodová práce pro odpovědné a samostatné zaměstnance. Práce ve směnném provozu, snížený úvazek. Zaměstnavatel nabízí osobní přístup, přátelský kolektiv a pohodu na pracovišti. Pouze pro vážné zájemce. Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Nabídka z 25.02. 17:09   Bude aktivní do 10.03.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strážný, vrátný Přidat mezi oblíbené

12.200 – 15.000 Kč

místo výkonu práce: Praha, kontakt: Záluský Radek, tel.: 724 764 272 - po-pá, 7.00 - 15.00 hod, Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: plzen@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste na tel.č. 724 764 272 Nabízíme: - Práci vhodnou pro invalidní důchodce! - Pravidelnou mzdu, stravenky - Možnost profesionálního růstu - Možnost zkráceného úvazku - Příspěvky na lázně a rehabilitace - Zaměstnanecké bezúročné půjčky - Odměny dle vykonané práce - Možnost profesionálního růstu Požadujeme: - Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, min práci…

Nabídka z 25.02. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 15.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ostraha osob a majetku Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.000 Kč

místo výkonu práce: Pískovna Dobříň. Zaměstnanec bude vykonávat práci na pozici vrátný. Kontrola příchodů a odchodů zaměstnanců a dalších osob, příjezdu a odjezdu vozidel, výdej klíčů, obchůzková činnost. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Roudnice nad Labem   Bude aktivní do 30.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

místo výkonu práce: Sulejovice. Zaměstnanec bude vykonávat práci na pozici vrátný. Kontrola příchodů a odchodů zaměstnanců a dalších osob, příjezdu a odjezdu vozidel, výdej klíčů, obchůzková činnost. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Sulejovice   Bude aktivní do 30.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strážný/ná - operátor/ka Přidat mezi oblíbené

11.500 Kč

Místo výkonu práce: pracoviště Povrly, Mírová č.p. 63, Povrly. Stabilní společnost v oblasti bezpečnostních služeb s celorepublikovou působností hledá nové kolegy pro zajištění ostrahy areálu. Garantujeme práci na hlavní pracovní poměr, férový přístup a odpovídající mzdové ohodnocení s firemními benefity. Preferujeme uchazeče se zájmem o dlouhodobé zaměstnání, zkušenosti s výkonem ostrahy jsou výhodou. Náplň práce: Pozice ostraha areálu: Kontrola osob a vozidel, provádění kontrol uzamčení areálu, kontrola areálu. Pozice…

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Povrly   Bude aktivní do 24.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strážný/á Přidat mezi oblíbené

66 – 80 Kč

V případě zájmu volat na tel.č.: 727 929 206 v době PO-PA od 8,00 - 18,00 hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Chomutov (prodejny Lidl) Požadujeme - čistý rejstřík trestů,práce ve stoje,zájem o danou práci,spolehlivost,slušné vystupování

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Chomutov   Bude aktivní do 30.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strážný pro obchodní řetězec Lidl Přidat mezi oblíbené

66 – 85 Kč

Pracoviště Benešov Vhodné pro OZP s 1.st. invalidity.Čistý rejstřík trestů,práce ve stoje,zájem o danou práci,spolehlivost,slušné vystupování.ubytování,cestovné,stravenky,odměny. KONTAKTOVAT výhradně telefonicky v pracovních dnech 8-18hod. Firma sídlí mimo okres.

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Benešov   Bude aktivní do 15.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strážní pro obchodní řetězec LIDL Přidat mezi oblíbené

73 – 85 Kč

Možno práce i na DPP. Požaduejme: čistý trestní rejstřík, práce ve stoje, zájem o danou práci, spolehlivost, slušné vystupování Nabízíme: ubytování, cestovné, stravenky, odměny Hlásit se telefonicky na tel. č. 727 929 206 p. Ochodnický

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Teplice   Bude aktivní do 23.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník výjezdové skupiny Přidat mezi oblíbené

73 Kč

Výhodou zkoušky na strážného. Zkoušky je možné si dodělat. Práce je vhodná pro bývalé vojáky, policisty, hasiče. Požadujeme : bezúhonnost, zdravotně způsobilý, řid. průkaz sk. B. Mzda: 73,- Kč/hod., včetně příplatků 90,- Kč/hod. KONTAKT: ve dnech pondělí - pátek, v čase od 06:00 do 14:00 hod., Šálková, tel.: 724 212 533

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Blatná   Bude aktivní do 30.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník ostrahy - strážný / recepce Přidat mezi oblíbené

12.000 – 15.000 Kč

Místo výkonu práce: Petr Tomeš Vilémov 407 80 Vilémov u Šluknova. Požadavky: - trestní bezúhonost - dobrý zdravotní stav - znalost na pc - časová flexibilita, spolehlivost, poctivost - komunikativnost, slušné vystupování, pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem - PRAXE V OBORU A ZKOUŠKY ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PRO DÍLČÍ KVALIFIKACI - VÝHODOU - ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B (aktivní řidič) - VÝHODOU Kontakt: Zájemci zašlou na e-mail: životopis + aktuální foto !!!, příp. informace na tel.: +420 603 879 711

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Vilémov   Bude aktivní do 31.03.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovníci ostrahy, strážní Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Místo výkonu práce: Dolní Rychnov Náplň práce: ostraha objektu, pochůzková činnost, evidence vozidel a návštěv, sledování kamerového systému Pracovní doba: 6:00 hod. - 18:00 hod. Způsob kontaktu uchazečů: telefonicky p. Mikolášková - tel. 724 824 408, 388 311 333

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Dolní Rychnov   Bude aktivní do 15.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovníci ostrahy Přidat mezi oblíbené

18.000 – 25.000 Kč

KONTAKT POUZE TELEFONICKY - Po-Pá 9:00-15:00 hod.; praxe výhodou - není podmínkou; příjemné vystupování; trestní bezúhonnost; dobrý zdravotní stav; pracovní poměr na dobu neurčitou; turnusová pracovní doba - dlouhý, krátký týden - 12hod. směny včetně sobot a nedělí:

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Dačice   Bude aktivní do 10.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ostraha prodejny Přidat mezi oblíbené

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 4. 2017 - Požadujeme: min. základní vzdělání, příjemné vystupování, bezúhonnost, spolehlivost, dochvilnost - V případě zájmu volejte PO - PÁ od 9:00 do 15:00 hod. na tel.: 722 364 328 (pí. Kozáková)

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 26.03.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Požadujeme - příjemné vystupování, praxe výhodou. Certifikát strážného 68-008-E výhodou. Jedná se o 12-ti hodinové směny. Předem volat (9:00-15:00) na tel. č.: 731 988 699 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Třinec

Nabídka z 25.02. 17:08   Lokalita: Třinec   Bude aktivní do 31.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 73