Programátor DELPHI - Žamberk

Programátor DELPHI nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.01.2018Zobrazeno: 70× / Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 33.000 Kč
Jméno: Milan Hricina
Telefon: +420 603 861 133
Lokalita: Žamberk (okr. Ústí nad Orlicí)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Místo výkonu práce: Klostermanova č. p. 1258, 564 01 Žamberk
Náplň práce:
vývoj a údržba desktopových aplikací, uživatelského rozhraní, vizuálních i nevizuálních prvků a funkcionalit, testování software. Jedná se o programování v jazyku Delphi, a spolupráci na projektu s mezinárodním přesahem a dlouhodobým uplatněním na globálním trhu. Jde o plný úvazek na dobu určitou, 3 roky s 3 měsíční zkušební dobou, s předpokládaným prodloužením na dobu neurčitou.
Požadujeme
- vzdělání - úplné střední všeobecné (gymnázium) nebo úplné střední odborné s maturitou (SŠ), nebo vysokoškolské
- vellice dobrá znalost DELPHI, databází SQL (Oracle, Firebird)
- výhodou znalost tvorby třívrstvých aplikací
- schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
- schopnost učit se novým věcem
- zodpovědnost a spolehlivost
- analytické myšlení
- znalost anglického jazyka (minimálně pasivní znalost), další jazyky výhodou
- ŘP skupiny B výhodou
Nabízíme:
- prémie z prodeje software
- další zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, vzdělávací kurzy a školení, příspěvky na sport, kulturu a volný čas, mobilní telefon
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Telefon: +420603861133

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

56401 Žamberk , okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj