Služby - inzerce práce

služby - inzerce, inzeráty - operátor dispečinku, distributor letáků

Servisní mechanik pro manip. techniku TOP do 27.04. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Servisní mechanik pro manip. techniku. Náplň práce: Servisní opravy vysokozdvižných vozíků. Požadavky: SOU/SŠ technického směru, praxe v opravách VZV výhodou, základní znalosti elektro, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B. Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, kvalifikační a mzdový růst, nástup ihned nebo dle dohody, dodávkové-plně vybavené vozidlo, plná podpora od výrobce strojů, mobilní telefon s přístupem na internet.

Nabídka z 27.03. 11:03   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 14.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklid kanceláří a domácností* TOP do 15.04. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Úklid kanceláří a domácností* Hledám úklid kanceláří, firem, domácností - bytů, rodinných domů. Jsem pracovitá, spolehlivá, pečlivá, flexibilní. Praxi v úklidu mám. Jen mohu pouze v dopoledních hodinách a to max. 2 x týdně. Auto na dojíždění mám k dispozici. Pouze oblast Olomouc. Děkuji za nabídky.

Poptávka z 25.03. 22:37   Lokalita: Těšetice   Bude aktivní do 12.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Barman/ka - Legend, Olomouc TOP do 10.04. Přidat mezi oblíbené

14.000 Kč

Do našeho týmu Legend nonstop bar v Olomouci (Litovelská 7) přijmeme na hlavní pracovní poměr barmana/barmanku. Požadujeme flexibilitu, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík a hlavně chuť pracovat. Práce v mladém kolektivu, velmi dobré platové podmínky

Nabídka z 23.03. 09:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 10.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklid kanceláří TOP do 31.03. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám slušnou a poctivou paní na úklid kanceláří, na 2 až 3 hodiny denně. Odměna za práci je 75 Kč za hod. čistého. Čisté a pohodové prostředí. Vhodné jako přivýdělek k důchodu nebo mateřské. Jedná se o práci na dohodu. Místo práce je poblíž vlakového nádraží v Olomouci

Nabídka z 24.03. 09:18   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník pro realizaci topných systémů TOP do 30.03. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Soukromá firma hledá spolupracovníka pro realizaci topných systémů a drobné stavební práce. Olomoucký kraj.

Nabídka z 09.03. 13:48   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 27.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč(ka) Přidat mezi oblíbené

12.500 Kč

28.3.2017 - běžný úklid, zametání, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, vytírání podlah, čištění, úklid a dezinfekce klozetů, apod. Min. vyučen, i absolventi. Zkrácený úvazek (88%) - prac. doba v turnusech 7.00 - 17.30 hod. KONTAKT: Průdková Jana, tel.: 519 305 204, e-mail: j.prudkova@dsbreclav.cz Místo výkonu práce: Břeclav

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Břeclav   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

10.000 Kč

28.3.2017 - běžný úklid, zametání, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, vytírání podlah, čištění, úklid a dezinfekce klozetů, apod. Min. vyučen, i absolventi. Zkrácený úvazek 6 hod. - prac. doba Po-Pá 7.00 - 13.30 hod. KONTAKT: Průdková Jana, tel.: 519 305 204, e-mail: j.prudkova@dsbreclav.cz Místo výkonu práce: Břeclav

Uklízeč/ka Přidat mezi oblíbené

7.000 Kč

Úvazek 0,5...pouze pro osoby zdravotně postižené (OZP), případně zdravotně znevýhodněné(OZZ), jedná se o úklidové práce v zařízení poskytujícím sociální služby.

Nabídka z 29.03. 17:09   Bude aktivní do 31.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (91122) Přidat mezi oblíbené

14.000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Velké Meziříčí   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

§92 Přidat mezi oblíbené

12.100 Kč

, pracoviště Praha. Osobní kontakt: Podnikatelská 553, Praha 9 - Běchovice v pondělí a čtvrtek od 9:00 do 11:00 hod.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklizeč/ka Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Pracoviště: Václava Bzeneckého 1391/3, 697 01 Kyjov. Hledáme zaměstnance na pozici uklízeč/ka. Jedná se o úklid kanceláří, vozidel a ústatních úklidových prací. Požadujeme: manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, důslednost. ŘP sk. B. Praxe s čištěním vozidel výhodou. Kontakt na mail: autoparkprace@seznam.cz

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Kyjov   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný dělník Přidat mezi oblíbené

9.900 Kč

na zkrácený úvazek 30 hod. týdně, vhodné pro OZP Hlásit se telefonicky nebo zasílat životopis na email.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Teplice   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocnice v domácnosti pro úklid Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.000 Kč

Místo výkonu práce: Praha. Kontaktní osoba: Bartošová M., tel.: 777 158 958. Úklid většího domu - část dopoledne, část večer, požadována velmi pečlivá práce a opatrnost, výpis z RT a pokud možno bez absencí. Zkušenost a reference nutné.

Nabídka z 29.03. 17:09   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

6.000 – 6.500 Kč

Náplň práce: úklidové práce administrativní budovy + kanceláře a ordinace lékařů, jedná se o práci v čistém prostředí Požadavky: práce je vhodná pro osoby zdravotně postižené Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Výhody: benefity

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka, pomocné práce ve výrobě Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.160 Kč

Hrubá mzda 66,-/hod + 10 Kč bonus za splněný pracovní fond. Výhradně pro OZP. Kontakt telefonicky nebo osobně v pracovních dnech od 6,00 do 14,30 hod. nebo emailem.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Poděbrady   Bude aktivní do 28.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.000 Kč

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM] Místo výkonu práce: Pražská č.p. 612, 407 21 Česká Kamenice Úklid výrobních, skladových a kancelářských prostor Práce ve stoje, chůze. Není vyžadována jemná motorika. Zvedání těžkých břemen v pracovní době jen občas. Kontaktní osoba: Bohuslava Salačová, první kontakt telefonicky na tel. 412 151 180 nebo e-mailem: info@azpo.eu. Osobní jednání po domluvě na výše uvedené adrese.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Česká Kamenice   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč, uklízečka Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Jedná se o úklidové práce v ubytovacím domě.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Milovice   Bude aktivní do 28.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha mycí linky pro osobní automobily Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

NÁSTUP IHNED! Náplň práce: *Obsluha mycí linky *Nepřetržitý provoz 7 dní v týdnu 7.00-20.00 hod. Profil uchazeče: *Zodpovědnost *Trestní bezúhonost *Pracovní elán, technická zručnost, *min. znalost práce s PC, *komunikace v NJ základy, *aktivní přístup k zákazníkům atd. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Mytí a čištění aut na ruční myčce Přidat mezi oblíbené

70 Kč

*KO: Bárta Simona, tel.: 777 611 702, e-mail: info@autobarta.cz DPP, krátký/ dlouhý týden, pracoviště: Opava - Ruční bezkontaktní myčka, nástup ihned. Jedná se o čištění interiéru aut, mytí aut zvenčí, práce s automobily.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Opava   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník-ce prádelny Přidat mezi oblíbené

11.900 – 12.500 Kč

C04 jednosměnný - 6:00-14:30 hod., víkendy volné Náplň práce: třídění, praní a žehlení prádla. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost. Jednosměnný provoz s rovnoměrně rozvrženou pracovní dobou. Platové podmínky: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. Příjem struktur. životopisů a motivačních dopisů na email: e.karkoskova@centrumprzno.cz nebo poštou na adresu: Náš svět, příspěvková organizace, Pržno 239, 739 11 Pržno.

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 76