Služby - inzerce práce

služby - inzerce, inzeráty - operátor dispečinku, distributor letáků

Uklízečka na zástupy v Olomouci TOP do 06.08. Přidat mezi oblíbené

v textu

Přijmeme uklízečku na zástupy v průmyslovém objektu v Olomouci, ranní směny, práce na DPP, vhodné pro SD, ID, ženy na rodičovské dovolené. Nabízíme mzdu až 85 Kč/hod., věrnostní odměny, dlouhodobou perspektivu. Požadujeme zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost. Tel. 773 087 670.

Nabídka z 24.07. 01:38   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ihned přijmu pracovníka úklidu - Olomouc TOP do 04.08. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Přijmu pracovníka úklidu do úklidové čety - jednorázové zakázky. Brigádně nebo na HPP, možno i na ŽL. Upřednostňuji uchazeče s několikaletou praxí u úklidové firmy. Vysoké mzdové ohodnocení!

Nabídka z 10.07. 09:16   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 27.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přijmu brigádníky pro úklid v Olomouci! TOP do 04.08. Přidat mezi oblíbené

v textu

Přijmu brigádníky pro úklid v Olomouci! Ihned přijmu brigádníky na úklidové práce v Olomouci po dobu prázdnin. Pracovní doba dle dohody, 80 - 100 Kč/hod. čistého.

Nabídka z 10.07. 09:01   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 27.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přijmu pracovníka/ci pro úklid v OL TOP do 30.07. Přidat mezi oblíbené

v textu

Přijmu pracovníka/ci pro úklid v OL Přijmu pracovníka/ci pro úklidové práce v Olomouci. Pracovní doba Po-Pá, 8 hod./den. Mzda 12000 - 14000 Kč/měs.

Nabídka z 10.07. 08:50   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 27.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ihned přijmu uklizečku -Hlubočky a okolí TOP do 28.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Ihned přijmu uklizečku -Hlubočky a okolí Přijmu pracovníka pro úklid v Hlubočkách. Pracovní doba dle dohody. Mzda 80 Kč/hod. čistého.

Nabídka z 10.07. 11:00   Lokalita: Hlubočky   Bude aktivní do 04.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ihned přijmu uklizečku v Přerově! TOP do 28.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmu pracovníka úklidu na úklid malé firmy v Přerově. Pracovní doba cca 6hod./ 1x týdně. Mzda 2000 Kč.

Nabídka z 10.07. 09:50   Lokalita: Přerov   Bude aktivní do 27.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech Přidat mezi oblíbené

11.000 – 11.000 Kč

místo výkonu práce Rozvadov 7 nechoďte prosím na uvedenou adresu kontakt po tel.úterý,čtvrtek 10.00-12.00 hod Znalost Aj,Nj,Rj je výhodou Výpis z rejstřiku trestu Možnost prace přesčas a pracovních cest Je třeba počitat s nečistotami.

Nabídka z 24.07. 17:10   Lokalita: Přimda   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocná síla do kuchyně Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

- pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce - pracovní doba dohodou - plný nebo zkrácený úvazek Požadujeme: zájem o obor Nabízíme: možnost přespání První kontak na tel. 777 231 483, 606 511 536 (domluvit si schůzku)

Nabídka z 24.07. 17:10   Lokalita: Písek   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/ce čistírny - žehliř/ka Přidat mezi oblíbené

14.000 – 20.000 Kč

Místo výkonu práce: Čistírna oděvů Daja, V Celnici 3, Praha 1. Kontakt: Janatová Dagmar, tel.: 602 221 081, životopisy na e-mail: dagmar@cistirna-odevu-daja.cz Rychle na vrchol mezi nejlepší a natrvalo! Staňte se i vy profesionálem v oboru čištění oděvů! Pro naši provozovnu hledáme šikovné pracovníky na žehlení, příjem a výdej zakázek. Po zapracování krátký, dlouhý týden, po prvním roce smlouva na neurčito. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování, umět jednat s lidmi, SOU, praxe v oboru není…

Nabídka z 24.07. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ostatní uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

12.500 Kč

Předem nutný tel. kontak nebo e-mail palamarchuk@seznam.cz Pracovníci společnosti vykonávají značně fyzicky namáhavou práci, pracují s ohledem na druh práce ve špinavém, hlučném prostředí, mytí oken ve výškách, v nemocničních práce prádelnách nutné očkování proti žloutence, úklid na stavbách. úklid sociálních zařízení TOI TOI, chodeb, po sádrokartonářích a po dokončování staveb a pod. , V případě zakázek i další úklidy výrobní a prodejní plochy , Práce o víkendech podle potřeby, často ve směnném provozu. možné služební cesty, V…

Uklízeči a pomocníci v pekárně Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.500 Kč

Místo výkonu práce - PRAHA

Úklidové práce Přidat mezi oblíbené

11.000 – 13.000 Kč

- spolehlivost, pracovitost, možnost ubytování

Nabídka z 24.07. 17:09   Lokalita: Janské Lázně   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklizeč/ka Přidat mezi oblíbené

66 Kč

Náplň práce: úklid šaten, kanceláří, sociálního zařízení a chodeb. Jedná se o zástupy za dovolené, ranní směny 7-13:30 hod. První kontakt: telefonicky 724378117, e-mail: vsetin@cleancat.cz ov. 7.7.

Nabídka z 24.07. 17:09   Lokalita: Vsetín   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

PRO RESTAURACI V CENTRU OLOMOUCE PŘIJMU Přidat mezi oblíbené

v textu

PRO RESTAURACI V CENTRU OLOMOUCE PŘIJMU PRACOVNICI-KA NA HPP NEBO NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE NA ÚKLID NÁDOBÍ A PŘÍPRAVU ZELENINY.

Nabídka z 24.07. 11:58   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přijmu paní na úklid v domácnosti a Přidat mezi oblíbené

v textu

Přijmu paní na úklid v domácnosti a hlídání ročního dítěte v Hněvotíně. Na plný pracovní úvazek, částečný úvazek či na dohodu. Životopis zasílejte na.

Úklidový pracovník Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

místo výkonu práce: Praha kontakt: Spalková Kamila, tel.: 739612111, e-mail: sluzby@complexsro.cz práce vhodná pro muže, požadujeme ŘP skupina B, náplň práce: mytí oken, strojové čistění koberců a jiných podlahových krytin a pod. Příspěvek na dopravu, příspěvek na důchodové pojištění, služební telefon

Nabídka z 23.07. 17:09   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.000 Kč

Místo výkonu práce Praha kontakt: Ilkov Vasil, tel.: 776278514 Kontaktní adresa: NEFTETRANS - EVROPA s.r.o. Orebitská č.p. 616/9,Žižkov,130 00 Praha 3 jednání každý pátek od 10:00 do 13:00 při nestíhání termínu nutná práce o víkendech pasivní čeština

Nabídka z 23.07. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.000 Kč

Místo výkonu práce Praha Kontakt: Vasyl Illkov 776 278 514, vasilil@seznam.cz Jednání každý pátek od 10:00 do 13:00 na adrese Orebitská 616/9, Praha 3, Žižkov, 130 00. pasivní čeština při nestíhání termínu nutná práce o víkendu

11.000 Kč

místo výkonu práce: Praha kontakt: Ilkov Vasyl, tel.: 776278514 jednání každý pátek od 10-13 hod. na adrese Orebitská 616/9, Praha 3 Při nestíhání termínů nutná práce o víkendech pasivní čeština

12.200 Kč

Výkon práce je v Praze. Kontakt: Kubarych Alla, tel.: 776777750, pátek 16:00 - 19:00 C úklid na stavbách. úklid sociálních zařízení TOI TOI, chodeb, po sádrokartonářích a po dokončování staveb a pod. , V případě zakázek i další úklidy výrobní a prodejní plochy , Práce o víkendech podle potřeby, často ve směnném provozu. možné služební cesty, V případě úklidů prodejních ploch se jedná převážně o noční směny

1 2 3 87