Služby - inzerce práce

služby - inzerce, inzeráty - operátor dispečinku, distributor letáků

Pracovnice úklidu Plzeň TOP do 28.09. Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Hledáme zaměstnance na zkrácený hlavní pracovní poměr. Jedná se o ranní úklid multikina Cinema City Plzeň. úklid je včetně víkendu. Plat 12000 Kč hrubého. Nabízíme: Dobré pracovní podmínky. Zázemí stabilní firmy a možnost dlouhodobé spolupráce. Požadujeme především zodpovědný přístup k práci. Posílejte své životopisy. Těšíme se na spolupráci.

Nabídka z 16.08. 22:05   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 03.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

hledáme pracovnici úklidu TOP do 27.08. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Olomoucká úklidová firma přijme pracovnici na úklid kancelářských prostor nást. plat 12.000,- čistého. Info na tel. 786 809 799 nebo 603 462 728 nebo na e-mail novotny@omega-servis.cz

Nabídka z 14.08. 14:35   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 01.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, bezúhonnost, AJ, ubytování, podnikové stravování

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Průhonice   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka Přidat mezi oblíbené

11.000 – 14.000 Kč

První kontakt telefonicky (8:00 - 15:00) nebo e-mailem Úklidové práce v domově seniorů. Práce na HPP. 12 hodinové směny – krátký a dlouhý týden. Požadujeme spolehlivost, pracovitost, kultivované vystupování, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav. Místo výkonu práce: Modřice 664 42, Masarykova 1018

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Modřice   Bude aktivní do 18.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.000 Kč

hledáme pracovnice na denní úklid centra - náročná práce(úklid společných prostor, pokoje klientů, kuchyně), praxe z podobného zařízení výhodou.

Uklízeči - pokojská Přidat mezi oblíbené

11.000 – 13.000 Kč

NECHODIT NA ADRESU MÍSTA VÝKONU; nejprve tel. kontakt - adresa bude upřesněna Místo výkonu: GrandPark, Domov pro seniory, Kryšpínova, Praha 10 Kontakt: Prusková Silvie, tel.: 739 633 256, e-mail: info@patronusservis.cz Směnnost: 2 směny, nepřetržitý provoz

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči Přidat mezi oblíbené

75 Kč

Jednosměnný provoz, práce i SO+NE.

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 30.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojská, uklízečka v hotelu Přidat mezi oblíbené

100 Kč

Místo výkonu práce: Ústupky 278, Seč 1 NÁPLŇ PRÁCE: jedná se převážně o úklid pokojů, převlékání, mytí koupelen, vysávání, utírání prachu, mytí oken, úklid společných prostor hotelu apod. NABÍZÍME: 400Kč měsíční bonus na sportovní a relaxační aktivity hotelu První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-17hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Seč   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.100 Kč

Místo výkonu práce: Riegrova 144, Hrochův Týnec - celá ČR, především Pardubický kraj NÁPLŇ PRÁCE: zejména úklid administrativních, průmyslových a jiných objektů POŽADAVKY: čistý trestní rejstřík, pracovitost, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost. ŘP sk. "B" - výhodou. První kontakt učiňte prosím p o u z e na výše e-mailové adrese.

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Hrochův Týnec   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1082/8 Nové Město 110 00 Praha 1 aktivní ruština

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.000 Kč

Místo výkonu práce: Hl.m. Praha Kontakt: Mitreski Ilche, tel.: 776311225, e-mail: tim-miasro@seznam.cz, tel.kontakt v pracovní době, osobní kontakt - Kurzova č.p. 2202/20, 155 00 Praha 515

Nabídka z 19.08. 17:10   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.000 Kč

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Mitreski Ilche - tel.: 776311225 - předem volat po 10:00 hod.

Pracovníci úklidu Přidat mezi oblíbené

16.500 – 17.500 Kč

Místo pracoviště: - Modletice 91, 251 01 Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 323 646 825, 736 688 846 Upřesňující údaje: - úklid v distribučním centru v Modleticích - pracovní doba - nepřetržitý provoz ve 12ti hod směnách včetně nočních směn v režimu krátký x dlouhý týden Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Říčany   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocná síla v kuchyni a v hotelu Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Kontakt: předem telefonicky 12.00 - 18.00 hod., e-mailem: cervenaliska124@gmail.com Pracoviště: Podlesí 124, Potůčky, Hotel Červená liška. Pracoviště vzdálené 5 km od vlakového nádraží, bez možnosti dalšího dopravního spojení. Vlastní doprava podmínkou. Mytí nádobí, úklid v hotelu, pomocné práce. Znalost NJ výhodou. Pracovní doba: 11.00 - 19.00 hod.

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Abertamy   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojské - uklízečky Přidat mezi oblíbené

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Mitreski Ilche, tel.: 776311225, e-mail: tim-miasro@seznam.cz, tel.kontakt v prac.době

Uklízečka v domácnosti Přidat mezi oblíbené

100 Kč

Pracoviště Benešov a okolí Požadavky: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, kladný vztah k manuální práci, ochota, dobrá komunikace, úroveň vzdělání nerozhoduje, vlastní automobil výhodou - cesty za klienty proplácíme.Při pravidelných úklidech se provádí běžný úklid (koupelna, wc, kuchyň, všude vysát, vytřít a utřít prach + žehlení) Do domácnosti se jezdí pravidelně 1x týdně v předem určený den.Při mimořádných úklidech se většinou myjí okna a tzv. gruntuje celá domácnost.

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Benešov   Bude aktivní do 24.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidové práce Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Místo výkonu práce: Praha Požadujeme výpis z rejstříku trestů. Kontakt: Šmaus Kamil Mgr., tel.: 604235817

11.000 Kč

hledáme svědomitou a pracovitou sílu pro úklid a občasné hlídání dětí v anglicky mluvících domácnostech, kanceláří, aktivní angličtina podmínkou, nekuřácké prostředí, zkušenosti, reference, aktivní angličitna, příjemné vystupování, schopnost navázat vztahy s dětmi, schopnost a ochota občas uvařit

8.000 Kč

Náplň práce: úklid kancelářských prostor v Otrokovicích.

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Otrokovice   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/-ice na výdej obědů a úklid Přidat mezi oblíbené

13.000 Kč

, středisko Libřice u Hradce Králové, nástup dohodou. Pracovněprávní vztah je možný na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti nebo na pracovní poměr na zkrácený úvazek. Jedná se o cca 4h/denně (od 10h do 14h). Platný potravinářský průkaz podmínkou. V případě zájmu volejte na pevnou linku: 495433189 nebo pište na e-mail: jobs@svmetal.cz Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz Podrobnější informace o nabízené pozici se dozvíte při osobním pohovoru.

Nabídka z 19.08. 17:10   Lokalita: Libřice   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 95