Služby - inzerce práce

služby - inzerce, inzeráty - operátor dispečinku, distributor letáků

Hledáme spolupracovníka TOP do 31.05. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Do zavedené kanceláře v Olomouci hledáme kolegy na pozici úvěrového poradce. Vhodné i pro studenty jako vedlejší příjem. Možnost vysokých výdělků. Volejte 737767091,ŽL výhodou

Nabídka z 06.04. 01:48   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 31.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidoví pracovníci Přidat mezi oblíbené

66 Kč

Dohoda o provedení práce. Jedná se většinou o úklid lůžkových oddělení, sociálních a přidružených prostor, operačních sálů. Práce vhodná pro uchazeče nad 18 let (práce s biologickým odpadem), kteří jsou odolní vůči pohledu na krev. Směnnost: ranní, 2 týdny: 6 - 14, odpolední, 1 týden: 12 - 20, 1x za 6 týdnů práce o víkendu. Směnnost lze domluvit dle dohody s vedoucím provozu. Vhodné i pro OZP. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Nabídka z 29.05. 17:09   Lokalita: Šumperk   Bude aktivní do 16.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka - Frenštát pod Radhoštěm Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Personalista nesedí na daném pracovišti. Místo výkonu: Frenštát pod Radhoštěm Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality). Náplň práce: • Úklidové práce • Práce ve směnách (4,8,11,12 hodinové směny) Nástup možný ihned Požadavky: • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost Nabízíme: • Zázemí stabilní společnost • Kompletní uniformu a příspěvek…

Nabídka z 29.05. 17:09   Bude aktivní do 30.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hosteska/ promotér Přidat mezi oblíbené

15.000 – 18.000 Kč

Popis práce: komunikace se zákazníky v prostorách restaurace, provádění ochutnávek našich produktů, výpomoc v úseku McCafé, obsluha zákazníků na pokladně a kompletace objednávek, provoz: třísměnný, lze dohodnout i možnost 1 směny, začátek pracovní doby lze dohodnout podle dojezdu autobusu Zaměstnavatel nabízí: rozvoz zaměstnanců, příspěvek na dopravu, sleva na stravném, noční příplatky 20% Kontakt: Paludová Iveta, tel.: 724 215 927, e-mail: rest16@cz.mcd.com

Nabídka z 29.05. 17:09   Lokalita: Tvarožná   Bude aktivní do 16.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ostatní uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

12.600 Kč

Výkon práce: Praha Kontaktní adresa: K výtopně 1224, Praha5, paní Prusava, pátek od 11 do 14 hod., tel.: 775740088,

Nabídka z 29.05. 17:09   Bude aktivní do 16.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocník/ce, uklízeč/ka Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Místem výkonu práce Jihlava a Polná. Požadujeme zdravotní průkaz. Trestní bezúhonnost. První kontakt telefonicky na domluvení osobní schůzky, tf.: 607881016.

Nabídka z 29.05. 17:09   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 16.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízečka výrobních potravinářských zařízení Přidat mezi oblíbené

1 Kč

Pracoviště Votice odborné zaškolení,možnost profesního růstu,motivační systém odměňování, Kontakt telefonicky PO-PÁ 9-15 hodin, e-mailem,nebo osobně na vrátnici MOKATE vyplnit kontaktní formulář.Mzda bude předmětem jednání.

Nabídka z 29.05. 17:09   Lokalita: Votice   Bude aktivní do 16.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hospodyně v domácnostech Přidat mezi oblíbené

14.500 Kč

Místo pracoviště: úklidy domácnosti v okrese Praha - východ Prvotní kontakt telefonický, mob. 777 976 666 Náplň práce - úklid RD, žehlení, mytí oken Upřesňující údaje - řidičský průkaz skup. B - zkušenosti z oblasti úklidů výhodou - nejsou nutné - možnost i zkráceného pracovního úvazku 20-30 hod/týdně.

Nabídka z 29.05. 17:08   Lokalita: Strančice   Bude aktivní do 16.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

PRO RESTAURACI V CENTRU OLOMOUCE PŘIJMU Přidat mezi oblíbené

v textu

PRO RESTAURACI V CENTRU OLOMOUCE PŘIJMU PRACOVNICI-KA NA HPP NEBO NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE NA ÚKLID NÁDOBÍ A PŘÍPRAVU ZELENINY.

Nabídka z 29.05. 11:58   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 16.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přijmu paní na úklid v domácnosti a Přidat mezi oblíbené

v textu

Přijmu paní na úklid v domácnosti a hlídání ročního dítěte v Hněvotíně. Na plný pracovní úvazek, částečný úvazek či na dohodu. Životopis zasílejte na.

Pokojská Přidat mezi oblíbené

12.000 – 14.000 Kč

Místo výkonu práce: Bečvářova č.p. 2081/14, Strašnice, 100 00 Praha 10 Kontaktní osoba: Váchalovská Kateřina, tel.: 775 770 327, e-mail: vachalovska@trekvila.cz. Spolehlivost, pracovitost, pečlivost. Praxe výhodou.

Nabídka z 28.05. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 15.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

5.000 Kč

z: 5.1.2017 a 7.3.2017 Dohoda o provední práce Úklid provozních prostor ve dnech PO až PÁ, ranní směny, pružná pracovní doba, pracoviště na ulici Dukelská, Šenov u NJ; nástup IHNED! Kontakt: telefon 720 980 359 nebo písemně na e-mail: podlucky@zenova.cz nebo osobně Po - Pá v 10.00hod. na provozovně DEPO Nový Jičín

Nabídka z 28.05. 17:09   Lokalita: Šenov u Nového Jičína   Bude aktivní do 15.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidové práce - Dohoda o provedení práce (brigáda) Přidat mezi oblíbené

77 Kč

z: 5.1.2017 a: 24.5.2017 Dohoda o provedení práce - "brigáda". Jedná se o úklidové práce na pozemcích a v halách podniku na pracovišti v Bludovicích. Požadavky: min. věk 18 let, základní vzdělání Kontakt: osobně na adrese podniku ve dnech PO - PÁ v době od 6.30 do 14.30 hodin, Ing. Věra Poláchová, tel.: 556 783 631, polachova.v@vop.cz

Nabídka z 28.05. 17:09   Lokalita: Nový Jičín   Bude aktivní do 15.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pánský holič Přidat mezi oblíbené

11.000 – 15.000 Kč

Požadované dovednosti: holení břitvou, pánské střihy, plynulá znalost anglického a arabského jazyka. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nabídka z 28.05. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 15.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.000 Kč

místo výkonu Praha předem tel.:kontakt 776 777 750 - nepravidelná pracovní doba , fyzicky namáhavou práci výpis RT, odpovídající zdravotní stav , pomocné úklidové práce ve skladech, v potravinářském průmyslu ( zdravotní průkaz) dále v nemocničních objektech nutné očkování proti žloutence ,práce včetně víkendů a svátků,úklidové práce včetně 5* hotelech, ale i venkovních prostorách

Uklízečka v prádelně Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

úklidové práce, pouze pro OZP ! tel. Bedrnová 602 272 014

Nabídka z 28.05. 17:09   Lokalita: Dobřichovice   Bude aktivní do 15.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.600 Kč

Kontakt každé úterý od 9.30 do 11.30 nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů, výpis RT, odpovědnost , slušné vystupování , časová flexibilita

Nabídka z 28.05. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 15.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič/Údržbář (údržba veřejného prostranství) Přidat mezi oblíbené

15.810 Kč

Místo výkonu práce: Trnová u Plzně Způsob prvního kontaktu zájemce: telefonicky, e-mailem Požadavky: - ŘP sk. B - výpis z TR Náplň práce: - údržba veřejné zeleně - údržba budov - řízení multikáry - práce s křovinořezem a zahradním traktorem - zimní a letní údržba místních komunikací a veřejných prostor Zaměstnanecké výhody: - stravenky - osobní příplatek - 5 týdnů dovolené

Nabídka z 27.05. 17:09   Lokalita: Trnová   Bude aktivní do 29.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový pracovník/ce Přidat mezi oblíbené

3.000 – 3.000 Kč

Pracoviště: ul. Lihovarská, Ostrava V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte na tel. DPP nebo DPČ - úvazek 4-6 hod./týdně.

Nabídka z 27.05. 17:09   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 14.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklid - Žďár nad Sázavou - plný úvazek Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.500 Kč

Náplň práce: - úklid administrativních a výrobních prostor Požadujeme: - samostatnost - spolehlivost - praxe v úklidu výhodou Nabízíme: - práci na HPP (hlavní pracovní poměr) - pracovní úvazek: 8 hodin/den, ranní (začátek pracovní doby od 6,00 hod.) - mzda: 11000,- Kč/měsíc + 1500,- Kč/měsíc pohyblivá složka - bonus: stravenky, příspěvek na životní a penzijní pojištění, akciové programy, firemní akce, po určité době dovolená navíc a další bonusy - nástup: dle domluvy V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní…

Nabídka z 27.05. 17:09   Lokalita: Žďár nad Sázavou   Bude aktivní do 11.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 84