Služby - inzerce práce

služby - inzerce, inzeráty - operátor dispečinku, distributor letáků

Pomocník, uklízeč ve zdrav. zařízení Přidat mezi oblíbené

9.900 Kč

Místo výkonu: hl. m. Praha Kontaktní osoba: Natalíya Futov, tel.: 602 562 918 od 10:00 do 16:00 v pracovní dny nebo osobně Bělohorská 274/9, Praha 6 , každý pátek od 11:00 do 13:00 hod.

Nabídka z 10.12. 17:10   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojská Přidat mezi oblíbené

14.000 Kč

Kontakt: telefonicky, e-mailem zaslat životopis: michal.tamchyna@pupp.cz Diskrétnost, slušné vystupování, pracovitost, fyzická zdatnost, flexibilita, spolehlivost, loajalita ke společnosti, základní znalost angličtiny, ruštiny.

Nabídka z 10.12. 17:10   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojská - servírka Přidat mezi oblíbené

16.000 – 20.000 Kč

místem výkonu práce je chata Na Špici kontakt: telefonicky od 9.00 do 18.00 hod.,

Nabídka z 10.12. 17:10   Lokalita: Benecko   Bude aktivní do 28.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka, pracovník/ce úklidu. Přidat mezi oblíbené

14.000 Kč

Náplň práce: provádění pravidelného úklidu místností a objektů, provádění úklidu společných prostor, bytových domů, provádění jednorázových úklidů, čištění interiérů vozidel, čištění koberců, sedacích souprav atd. DPP - 70 Kč/ hod.

Nabídka z 10.12. 17:10   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Náplň práce: úklid chodeb, učeben, kabinetů, šaten, toalet Požadavky: svědomitost, zodpovědnost Osobní návštěva ma Obchodní akademii T. Bati od 7-14 hod.

Úklid firemních prostor Přidat mezi oblíbené

70 Kč

Požadavky: samostatnost, spolehlivost Náplň práce: úklid šatny zaměstnanců, úklid kancelářských prostor Pracovní doba 6:30 - 15:00 hod. Výhody: prémie dle dohody, stravenky, možnost prodloužení pracovní smlouvy Telefonicky: 730 552 015

Nabídka z 10.12. 17:10   Lokalita: Otrokovice   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

. Přidat mezi oblíbené

10.630 Kč

Ředitelství 11. ZŠ Zlín - Malenovice přijme od 2. 1. 2017 pracovníka/ci na pozici uklízeče/uklízečky, úvazek 1,0. Zpočátku zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost, později možnost trvalého pracovního poměru. Informace na telefonu, nebo v kanceláři školy.

Pomocný/-á pracovník/-ice do fitness centrum - dpp Přidat mezi oblíbené

60 – 70 Kč

POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE DO FITNESS CENTRA - DPP - DPP, nástup možný ihned, jedná se o zkrácený úvazek přibližně na 35 hod./týdně, práce od Pá-Ne - Náplň práce: jedná se o práci za barem, přípravu iontových a proteinových nápojů, dále vystavování permanentních vstupenek a vybírání jednorázových vstupů, po pracovní směně provádění každodenního úklidu-setření podlahových ploch v šatnách a vynesení košů - Výhodou: bydliště v Hradci Králové - Nabízíme: hrubou mzdu 60 - 70,- Kč za hodinu (srážková daň ze mzdy je 15%) - Požadujeme:…

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 09.01.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ostatní uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

9.900 Kč

Místo výkonu práce: Praha Možný tel.: 608068730, popř. osobní návštěva na adr. Žerotínova 39, Praha (ÚT a ČT 9:00-11:00). Požadujeme dobrý zdravotní stav. Práce přes sobotu a neděli. Práce v různých povětrnostních podmínkách. Pracovní doba od 6:00. Jedná se o úklid na stavbách. Práce v prašném prostředí. Náročná fyzická práce.

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.000 Kč

Práce ve výškách. Dobrá fyzická kondice. Výkon práce po celé ČR. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka nebytových prostor Přidat mezi oblíbené

5.100 – 9.100 Kč

Jedná se o úklid kancelářských prostor a výrobních prostor v objektu Olma a.s. v Olomouci. Nechodit na pracoviště - kontakt nejdříve telefonicky. Vyhrazeno pro OZP. Nabízíme: bonusy, odměny. Jedná se o více zkrácených úvazků (4, 5 nebo 7 hod./den). Práce v dopoledních hodinách od pondělí do pátku, víkendy volné. První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovních dnech od 8:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 07.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízečka Přidat mezi oblíbené

2.500 – 3.000 Kč

Úklid by měl probíhat v ranních hodinách, cca 2h/denně KONTAKT: Hlinka Libor, tel.: 777710440 - v dopoledních hodinách - více informací na www.jihoceskepekarstvi.cz

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 31.01.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka Přidat mezi oblíbené

75 – 90 Kč

Přijmeme na provozovnu Hradišťský Újezd uklízeče/ku na úklid porážky a bourárny. Požadujeme: pracovitost. Nabízíme: zázemí perspektivní prosperující firmy, práce v mladém kolektivu, pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatele, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na odběr vlastních výrobků, firemní oblečení včetně pracovních pomůcek. Zájemci o práci zasílejte životopisy na administrativa@masobrejcha.cz, popř.volejte na 371 733 553.

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Blovice   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový operátor - odpadář Přidat mezi oblíbené

59 Kč

Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (průmyslová zóna Dubice) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je udržování čistoty v provozu, (odvoz odpadu) ve 3 směnném provozu. Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení po osvědčení. Kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Česká Lípa   Bude aktivní do 09.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový operátor Přidat mezi oblíbené

59 Kč

Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (průmyslová zóna Dubice) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je úklid kanceláře vedení a managementu, který se vykonává pouze při odpolední směně od pondělí do pátku od 15 - 21 hod. Nástup je možný ihned. Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení po osvědčení. Kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

59 Kč

Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (výroba potravin) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je úklid ve výrobě na úseku jemné pekárny ve všední dny od 5:00 - 13:00. Nástup je možný ihned. Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení po osvědčení. Kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

59 Kč

Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (výroba potravin) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je úklid bezlepkového úseku ve všední dny v odpoledních hodinách od 15:00 - 19:00, kdy již není spuštěna výroba. Nástup je možný ihned. Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení po osvědčení. Kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

59 Kč

Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (výroba potravin) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je úklid kanceláře expedice, WC, jídelny a rozvoz svačin. Úklid se provádí ve všední dny od 5:30 do 9:30. Nástup je možný ihned. Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení po osvědčení. Kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

59 Kč

Zaměstnavatel: Gabriela Žehová (IČ 70699780) Místo výkonu práce: Česká Lípa (výroba potravin) Kontakt: Míglová Anna, tel.: 731 442 205, e-mail: annamiglova@seznam.cz Vhodné pro osoby se zdravotním postižením - vymezená chráněná pracovní místa. Náplní práce je noční úklid na úseku cukrárny - výrobny ve všední dny od 20 - 04 hod. Začíná se v neděli ve 20 hod., končí se v pátek ve 4 hod. Nástup je možný ihned. Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení po osvědčení. Kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

Pomocný úklid Přidat mezi oblíbené

85 Kč

Předem si domluvit telefonicky nebo e-mailem schůzku Požadujeme pracovitost, slušnost PIVOVARSKÁ RESTAURACE v Brně hledá pomocnou sílu do kuchyně a na úklid (mytí nádobí, úklid restaurace) dle dohody je možný jakýkoliv pracovní úvazek - plný, částečný úvazek, brigáda, dopolední i odpolední směny. Přijímáme i muže. Nástup možný ihned.

Nabídka z 10.12. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 09.01.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 64