Služby - inzerce práce

služby - inzerce, inzeráty - operátor dispečinku, distributor letáků

Uklízeč/ka Restaurace Ve Skále Přidat mezi oblíbené

8.000 – 9.500 Kč

Místo výkonu práce: Chodovar, Chodová Planá, 348 15 Úklid suchou i mokrou cestou, nutná manipulace s židlemi. Určitá fyzická kondice nutná. Pracovní doba od 3:00 - 7:00 hod., Zaměstnanecké stravování. Telefonický kontakt od 10:00 - 17:00 hod.

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Chodová Planá   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka Přidat mezi oblíbené

732 Kč

z: 3.5.2018 a 21.9.2018 Volné pracovní místo vyhrazené pro OZP. Nabízíme: - Práci vhodnou pro invalidní důchodce! - dobré platové ohodnocení - pouze odpolední směny - víkendy + svátky volné - výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou - zázemí stabilní a specializované firmy - odměny dle vykonané práce - příspěvky na lázně a rehabilitace Požadujeme: - čistý trestní rejstřík - důslednost, spolehlivost, vstřícnost Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: iveta.durisova@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste na tel.č.…

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Nový Jičín   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

8.000 Kč

Místo výkonu práce: Fibichova 52, Chrudim. NÁPLŇ PRÁCE: Úklid společných prostor v bytových a panelových domech. POŽADAVKY: Řidičský průkaz sk. B.- aktivní řidič. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Chrudim   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový pracovník/ce Frýdlant n. Ostravicí Přidat mezi oblíbené

73 Kč

Přijmeme zaměstnance na úklid vestibulu, nástupišť a a perounů. Směny ranní-dle domluvy (2-3hod/denně vč.víkendů). Práce je na DPP i HPP s nástupem ihned. Mzda: 73,20,-Kč/hod. Pozice je vhodná také pro ID nebo OZZ. Nabízíme náborový příspěvek na zapracování až do výše 12.000,-Kč. Místo pracoviště: Železniční stanice Frýdlant nad Ostravicí. Kontakt: 596 223 724. První kontakt telefonicky nebo emailem. Nechodit na firmu osobně!! Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zák. č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů a nařízením…

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný uklízeč/uklízečka Přidat mezi oblíbené

12.500 Kč

20.9.2018 - úklidové práce. I základní vzdělání, i bez praxe. Třísměnný provoz s pružnou pracovní dobou. KONTAKT: Honcharov Pavlo, tel.: 775 341 111, e-mail: saltinostav1@gmail.com Místo výkonu práce: Mikulov

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Mikulov   Bude aktivní do 21.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ostatní uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

místo výkonu práce: Praha kontakt: Kozuk Galyna, tel.: 773482823

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocné práce na prodejně Přidat mezi oblíbené

73.2 – 90 Kč

Náplň práce: přejímka pečiva a zboží, aranžování pečiva, úklid prodejny První kontakt: telefonicky v době 7:00 - 15:30 h. na čísle: 737 834 346 nebo e-mailem na: sarka.balcarkova@lomna.cz

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

z: 21.9.2018 Přejímka pečiva a zboží. Aranžování a objednávání pečiva. Úklid prodejny. Telefonický kontakt od 7:00 do 15:30 hodin e-mail.: sarka.balcarkova@lomna.cz

Nabídka z 22.09. 17:09   Lokalita: Příbor   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kadeřníci Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

Kontakt:Ponomarenko Maksym, tel.: 602 603 685, e-mail: to@royalcourthotel.cz, místo výkonu: Praha.Hledáme kadeřníky do budoucího salonu. Potřebujeme znalost ruštiny a praxi v oboru od 1 roku. Základní vzdělání kadeřníka. Pohovory po předchozí domluvě, kontakt emailem.Zdravotní průkaz.

Nabídka z 22.09. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kadeřník manager/kadeřnice managerka Přidat mezi oblíbené

13.400 Kč

Telefonický nebo e-mailový kontakt.

Nabídka z 22.09. 17:08   Lokalita: Česká Kubice   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

23.000 Kč

Kont. os.: Hönigová Juliana, tel.: 607 560 953, e-mail: salonjulie@seznam.cz

13.280 – 14.330 Kč

Místo výkonu práce: Za Kopečkem č.p. 353, 564 01 Žamberk - platové ohodnocení dle zák. č. 341/2017 Sb. - směnný provoz ranní a odpolední směny, 1x za 14 dní sobota a neděle ranní směna - 6 týdnů dovolené - benefity FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení) - firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu) - práce na akreditovaném pracovišti v příjemném prostředí Kontakt: telefonicky 8 - 14.30 hodin, e-mailem nebo osobně

Nabídka z 21.09. 17:11   Lokalita: Žamberk   Bude aktivní do 08.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci ve zdravot. a sociálních zařízeních Přidat mezi oblíbené

13.000 Kč

místo výkonu práce: Praha kontakt: Popovych Diana, tel.: 602772459, e-mail: dianapopovych@seznam.cz požadujeme výpis z RT, práce v prádelně a kuchyni FN Motol Prach, vlhko, horko, práce s úklidovýmy prostředky Směna od 6:00

Nabídka z 21.09. 17:11   Bude aktivní do 08.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový pracovník Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

12 hod. směny (slouží se dva dny služba, dva dny volno)

Nabídka z 21.09. 17:11   Lokalita: Karviná   Bude aktivní do 19.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 Kč

PP na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost práce i na ZKRÁCENÝ ÚVAZEK Pracovní doba při plném úvazku: 7:00 - 15:30 hod. ŘP - sk. B - podmínkou - dojížďka na více pracovišť dle zakázek firmy.

Nabídka z 21.09. 17:11   Lokalita: Písek   Bude aktivní do 08.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

nepravidelná pracovní doba včetně víkendů. místo výkonu práce: Praha kontakt: tel.: 608683333 úklidové práce v ubytovacích zařízeních

Nabídka z 21.09. 17:11   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 08.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/-ka Přidat mezi oblíbené

74 Kč

výrobních a kancelářských prostor. Pracovní doba 6:00-14:30, možný zkrácený úvazek. V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese: sqs-fiber.cz nebo telefonním čísle: 493 765 381 Požadujeme: chuť do práce, pečlivost a spolehlivost. Nástupní mzda 74 Kč/hod., docházkovné 1500 Kč/měs., stravenky v hodnotě 100 Kč za směnu. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Nabídka z 21.09. 17:11   Lokalita: Nová Paka   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/pracovnice úklidu Přidat mezi oblíbené

85 – 100 Kč

Pracoviště - La Lorraine a.s. Jedná se o 2 možnosti úklidu: a) klasická úklidová činnost v provozu, b) strojní úklid v provozu. Pracovní doba je na individuální dohodě - plný nebo zkrácený úvazek, vybrané dny v týdnu, krátký/dlouhý týden a podobně. Možno i pro OZP - dle individuálních možností a schopností.

Nabídka z 21.09. 17:11   Lokalita: Kladno   Bude aktivní do 20.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/-ice úklidu vymezeno pro ozp Přidat mezi oblíbené

8.000 – 10.000 Kč

- PP zkrácený na dobu neurčitou nebo DPP, zkrácený úvazek 15-30 hod. týdně, nástup možný ihned, - Náplň práce: úklid kanceláří. WC, doplňování hygienických potřeb - Požadujeme: spolehlivost, zkušenosti s úklidem - Nabízíme: profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy, osobní přístup, hodinová mzda od 100 kč/hod, firemní benefity - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP - V případě zájmu kontaktujte: Anděl Radovan, tel.: 724 003 122, e-mail: andilcisro@seznam.cz

Nabídka z 21.09. 17:11   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 20.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocníci a uklízeči Přidat mezi oblíbené

13.500 – 13.500 Kč

Místo výkonu práce: Praha Kontakt osobně na adrese Nad Šutkou 1811/12, Praha 8 v pondělí a čtvrtek od 10.30-12.00. Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, dobrou fyzickou zdatnost, spolehlivost, chuť pracovat, kultivovanost, dobré jednání a vystupování, výpis RT.