Sociální pracovník - Ústí nad Labem

Sociální pracovník nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.01.2018Zobrazeno: 58× / 10× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 16.500 – 30.000 Kč
Jméno: Drahomíra Brožová
Telefon: +420 724 280 108
Lokalita: Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem, Jateční 870/41 a okolí.
Náplň práce: sociální pracovník vykonává sociální šetření, zabezpečuje sociální agendu, sociálně právní poradenství, analytickou, metodickou a koncepční činnost v sociální oblasti, depistážní činnost, sociální poradenství a koordinuje poskytování sociálních služeb. Požadujeme: předpokladem k výkonu povolání sociálního pracovníka je způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách, příjemné vystupování, empatické cítění, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a uvítáme kreativitu a vlastní iniciativu.
Nabízíme:pracovní doba je pružná, ale obvykle je vykonávána od 8.00 - 16.30 hod., vítán je řidičský průkaz skupiny B., možnost benefitů, osobní ohodnocení a profesního růstu.
Kontakt: telefonicky od 08:00 do 15:30 hod si sjednat osobní jednání.

Telefon: +420724280108

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

40001 Ústí nad Labem , okres Ústí nad Labem, Ústecký kraj