Správce IT - Vrdy

Správce IT nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.01.2018Zobrazeno: 92× / 10× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 23.000 – 25.000 Kč
Jméno: Petra Pilcová
Telefon: +420 773 759 086
Lokalita: Vrdy (okr. Kutná Hora)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Do stabilní nadnárodní společnosti přijmeme nového kolegu do úseku IT. To je šance právě pro Vás!
Náplň práce: údržba a správa koncových zařízení - PC, notebooky, tiskárny atd., analýza a odstraňování problémů, uživatelská podpora, školení uživatelů, správa IT infrastruktury
Požadujeme: znalost operačního systému MS Windows a MS Office, základní znalost prostředí AD, znalost LAN, WAN a protokolu TCP/IP, samostatnost při identifikaci a analýze problémů SW a HW, analytické a logické myšlení, samostatnost, schopnost práce v týmu
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, půlroční firemní benefity, jazykové kurzy, dotovaná strava, 25 dní dovolené
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Vrdy - Dolní Bučice Telefon: +420773759086

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

28571 Vrdy , okres Kutná Hora, Středočeský kraj