Stavebnictví - inzerce práce

stavebnictví - inzerce, inzeráty - fasádník, zámečník, zedník

Přijmeme zedníka na HPP TOP do 26.02. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Přijmeme zedníka s praxí v oboru na HPP event. OSVČ pro práci v Olomouci a blízkém okolí. Práce v zimním období zajištěna. Požadujeme spolehlivost, samostatnost a praxi v oboru a stručný životopis.

Nabídka z 10.10. 00:33   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 27.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Přidat mezi oblíbené

13.500 – 13.800 Kč

ZZ místo výkonu práce - Ostrava práce ve výškách Kontakt tel. 9,00 - 15,00h, osobně každou středu 8,00-11,00h na Serafinova 359/6, Ostrava

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

25.000 Kč

provádění stavebních, zednických a dalších prací, místo výkonu : Praha, Středočeský kraj

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Třebotov   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.000 – 22.000 Kč

ŘP sk.B, předem nutno zavolat

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Davle   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.000 – 19.500 Kč

Kontakt pouze emailem.

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Velké Hamry   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník Přidat mezi oblíbené

17.500 Kč

KO: Kročková Pavlína, tel.: 724 484 508 - volejte 6:30 - 14:00 hod., e-mail: personal@ostravskestavby.cz. SVyučen v oboru zedník, dobrý zdravotní stav. Pracoviště dle aktuálních staveb firmy Ostravské stavby a.s.

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Bolatice   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

22.000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim - celá ČR dle zakázek. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zajišťujeme svoz zaměstnanců na pracoviště ze sídla firmy v Drahoticích. První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle.

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Nasavrky   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

14.500 Kč

Místo výkonu práce: Dr. Milady Horákové 185/66, 460 07 Liberec 7 a služební cesty po celé ČR Zaměstnanec bude vykonávat práci po celé ČR formou služebních cest. Bude vykonávat práci v nestandardních podmínkách včetně nočních směn a víkendů. Požadovaná praxe min. 3 roky Plat + příplatky za přesčasy Hlásit se telefonicky Po-Pá 8.30-11.30 hod, popř. osobně v pondělí 8.00-13.00 hod. na adrese Dr. M. Horákové 185/66, Liberec 7 ve 2. patře v kanceláři č. 45.

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

14.900 – 16.000 Kč

Místo výkonu práce Jihlava, ČR. Požadujeme: doklad o ukončeném vzdělání, pracovitost, ochotu cestovat v rámci ČR, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru výhodou

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 – 20.000 Kč

Místo pracoviště celá ČR

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Vysoké Mýto   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci Přidat mezi oblíbené

100 Kč

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Holub tel.: 792 239 428, email ddstavbyspol@seznam.cz. Vyučení v oboru (možnost zaučení) nebo zkušenosti v oboru. Vhodný zdravotní stav pro výkon profese. Vyžadujeme samostatnost a spolehlivost. Možnost práce na HPP, DPP i DPČ - dle domluvy. Mzda 100 Kč/hod. - po zkušební době zvýšení. Pracoviště: Prostějov a okolí, doprava na staveniště zajištěna z Prostějova

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Prostějov   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha vrtné soupravy / řidič Přidat mezi oblíbené

17.000 – 23.000 Kč

Popis pozice: - obsluha a údržba vrtné soupravy v rámci budování vodních zdrojů s výhledem na pozici vrtmistra - řízení nákldních vozidel a jejich údržba - odpovědnost za dodržování BOZP Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky: - střední odborné vzdělání, vyučen ideálně v oboru opravář - praxe alespoň 3 roky - spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost - organizační a komunikační schopnosti - řidičské oprávnění sk. C, výhodou E - případně platný profesní, strojní průkaz Nabízíme: - zajímavou a různorodou práci v…

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Velké Meziříčí   Bude aktivní do 20.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Tesaři Přidat mezi oblíbené

19.000 – 25.000 Kč

Požadujeme: manuální zručnost, ochota cestovat (stavby po ČR), ŘP B výhodou, popř. C. Výhodou praxe jako tesař nebo vyučení v oboru.

Nabídka z 20.01. 17:10   Bude aktivní do 18.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci ve dřevovýrobě, Obsluha pásové pily, tesaři Přidat mezi oblíbené

16.000 – 26.000 Kč

Náplň práce: dělník - manipulace s řezivem, pomocné práce, úklid Obsluha pásové pily - pořez kmenové kulatiny (v případě dlouhodobé spolupráce možnost zaučení) Tesař - montáž panelů pro stavbu dřevodomů, realizace střech a altánů

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Biskupice   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Tesař Přidat mezi oblíbené

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

120 Kč

Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, znalost práce při montáži Peri bednění, vázání výztuže, drobné tesařské konstrukce. ŘP skupiny B výhodou. Nabízíme: dobré mzdové podmínky, zaškolení, stravenky. Nástup ihned, práce v regionu Liberec. Kontaktní osoby: Jaroslava Lacinová, Zuzana Lorenzová, tel. 417 941 121, 724 245 338, 417 941 119, e-mail: lacinova@vhs.cz, lorenzova@vhs.cz

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 19.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Údržbář/ elektrikář - řidič Přidat mezi oblíbené

18.240 Kč

Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem. Náplň práce: údržba budov, drobné údržbářské práce a opravy ( sekání trávy, úprava dřevin, odklízení sněhu a podobně), údržba a servis služebních vozidel, obsluha dodávek energií. Zajišťování převozu osob a materiálu, včetně nakládání a vykládání materiálu regionálního pracoviště Ústí nad Labem, Děčín, Most a Chomutov. Aktivní řízení služebních vozidel. Požadujeme: vzdělání - ÚSO technického směru, organizační schopnosti, spolehlivost a komunikativnost, flexibilita, řidičský…

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 19.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přípravář/ka dopravních staveb Přidat mezi oblíbené

22.000 – 35.000 Kč

Pracoviště: Dopravní stavby v Moravskoslezském kraji Kontakt e-mailem: adela.wawrzyczkova@msilnice.cz Požadujeme: - SŠ stavebního směru, praxe výhodou - uživatelsky PC (MS WORD, MS EXCEL, výhodou: ASPE, Auto CAD, IPOS) - orientace ve výkresové dokumentaci - znalost stavebních hmot a materiálů - ŘP skupiny B, aktivní řidič/ka - polský jazyk Zaměstnanecké výhody: Týden volna navíc, stravenky, penzijní připojištění.

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 31.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Referent majetkového odboru Přidat mezi oblíbené

17.360 – 28.230 Kč

Způsob kontaktu uchazeče: - přihlášku buď poštou nebo osobně na podatelnu MěÚ Kynšperk nad Ohří Upřesňující informace: - minimálně úplné střední vzdělání s maturitou stavební (technického) zaměření - velmi dobré organizační a komunikační schopnosti - orientace v platné legislativě - výhodou je znalost stavebního zákona a zákona o veřejných zakázkách, zkušenosti z přípravy nebo realizace staveb - dobrá uživatelská znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny "B" Místo výkonu práce: Kynšperk nad Ohří

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Kynšperk nad Ohří   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kalkulant - přípravář Přidat mezi oblíbené

28.000 Kč

ŘP"B", praxe min 5 let

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 20.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 311