Stavebnictví - inzerce práce

stavebnictví - inzerce, inzeráty - fasádník, zámečník, zedník

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Přidat mezi oblíbené

15.000 – 22.000 Kč

dobrý zdravotní stav, praxe jeden rok, předem zavolat, čistý trestní rejstřík, vyučení v oboru výhodou.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Horoměřice   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník - stavební dělník Přidat mezi oblíbené

14.000 – 23.000 Kč

praxe v oboru výhodou, stravenky, pracovní oděv a obuv

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Pelhřimov   Bude aktivní do 01.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník Přidat mezi oblíbené

100 – 200 Kč

Požadujeme: vyučení v oboru stavebnictví nebo několikaletá praxe, řidičský průkaz výhodou, ochota cestovat, flexibilita, schopnost učit se novým věcem Místo výkonu zaměstnání:v rámci celé ČR Zam. výhody: zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, zajištěné ubytování, zajištěný pracovní oděv a pomůcky Kontakt možný telefonicky (Po-Pá 7:00 - 15:00 hod.), e-mailem nebo osobně po telefonické domluvě Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky nebo e-mailem : barbora.kucerova@matteo.cz .

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

100 Kč

28.3.2017 - zednické práce. Min. vyučen v oboru, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B. KONTAKT: Hlaváč Josef, tel.: 602 727 560, e-mail: info@strechyhlavac.cz Místo výkonu práce: Moravská Nová Ves a okolí

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Moravská Nová Ves   Bude aktivní do 29.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.500 Kč

Nabídka z 29.03. 17:09   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

100 – 110 Kč

Místo výkonu práce: Zelená č.p. 312/22, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2 Náplň práce: stavební práce při výstavbě plynovodů, vodovodů, kanalizací - výstavba pilířků HUP, pokládka dlažby, stav. úpravy. Výhodou: praxe ve stavebnictví, řidičský průkaz sk. B, flexibilita. Požadujeme výpis z TR. Mzdové ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi. Kontakt: Ivana Zrůstová, tel. 412 520 144, e-mail: dc-avex@dc-avex.cz, osobní jednání na výše uvedené adrese.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Děčín   Bude aktivní do 26.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci, malíři, tesaři, sádrokartonáři Přidat mezi oblíbené

15.000 – 25.000 Kč

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci Přidat mezi oblíbené

18.000 – 30.000 Kč

Požadujeme: zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci, řidičský průkaz skupiny B

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Dobronín   Bude aktivní do 31.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

90 Kč

Místo výkonu práce - okres Česká Lípa (dle zakázek) Požadujeme: ŘP sk. B V případě osvědčení je možnost prodloužení spolupráce pracovní smlouvou. Způsob prvního kontaktu: telefonicky!

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Česká Lípa   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Tesař Přidat mezi oblíbené

100 Kč

28.3.2017 - tesařské práce. Min. vyučen v oboru, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B. KONTAKT: Hlaváč Josef, tel.: 602 727 560, e-mail: info@strechyhlavac.cz Místo výkonu práce: Moravská Nová Ves a okolí

Údržbář Přidat mezi oblíbené

11.000 – 15.000 Kč

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM] Místo výkonu práce: Pražská č.p. 612, 407 21 Česká Kamenice - provádění údržbářských a opravárenských prací Požadujeme: - zkušenost s opravami a údržbou budov - dobrou manuální zručnost - základní dovednosti práce se dřevem a zednické práce Práce ve stoje, chůze, občas možnost sezení. Vyžadována jemná motorika. Zvedání těžkých břemen v pracovní době. Nástup možný ihned. Kontaktní osoba: Bohuslava Salačová, první kontakt telefonicky na tel. 412 151 180 nebo e-mailem: info@azpo.eu. …

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Česká Kamenice   Bude aktivní do 22.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný zámečník Přidat mezi oblíbené

13.400 Kč

Náplň práce: pomocné zámečnické práce Požadavky: flexibilita; spolehlivost; ochotu pracovat na montážích i mimo Přerov (na území ČR) Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na čísle +420 733 726 905 - paní Šárka Frankeová Místo výkonu práce: Darlene Station s.r.o., Kojetínská č.p. 3548/73h, 750 02 Přerov a na pracovištích zaměstnavatele na území ČR

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Přerov   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servisní technici plynových kotlů Přidat mezi oblíbené

30.000 – 40.000 Kč

Místo pracoviště: - Říčany a okolí Prvotní kontakt: - tel.: 724 864 971 Upřesňující údaje: - servis plynových a elektrických kotlů - řidičský průkaz sk. B - anglický jazyk výhodou Zaměstnanecké výhody: - stravenky, telefon - malý přátelský kolektiv

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Říčany   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Projekční technik - pozemní stavitelství Přidat mezi oblíbené

20.000 – 28.000 Kč

Projektování - pozemní stavitelství, stavebně-technické detaily, skladby, asistence vedoucímu projektantovi. flexibilní prac. doba, karierní růst Kontakt: telefonicky, emailem.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Tábor   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Projekční technik - dopravní stavitelství Přidat mezi oblíbené

Projektování dopravních staveb, stavebních úprav, asistence vedoucímu. Flexibilní prac. doba, karierní růst Kontakt: telefonicky, emailem.

Stavební technici Přidat mezi oblíbené

25.000 – 30.000 Kč

Pracoviště: Prušánky 352. Kontakt na tel. 602 736 263, na mail: mail@termoreg.cz

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Prušánky   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

STAVĚČ scénických dekorací Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Jedná se o přestavby jeviště pro Šaldovo divadlo, nošení kulis. Občas pracovní cesty mimo okres Liberec. Požadujeme vyučení technického směru, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, praxi v oboru řemeslné výroby výhodou, zodpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Platové rozpětí od 11.000,-Kč do 17.000 dle dosažené praxe a splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání. Po zapracování možnost osobního ohodnocení. V případě zájmu kontaktujte p. Ottla, ved. jevištního provozu ŠD,…

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 28.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Montér garážových vrat a kovových konstrukcí Přidat mezi oblíbené

-- D: N -- Místo výkonu práce: 17. listopadu č.p. 338, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Nástup možný ihned. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Práce s těžkými břemeny, jen pro fyzicky zdatné! Kontakt: Pavel Němeček, jednání osobně na výše uvedené adrese - přinést s sebou životopis, nebo telefonicky na č. 603 815 076.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Děčín   Bude aktivní do 22.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Klempíř - pokrývač Přidat mezi oblíbené

100 Kč

28.3.2017 - klempířské a pokrývačské práce. Min. vyučen v oboru, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B. KONTAKT: Hlaváč Josef, tel.: 602 727 560, e-mail: info@strechyhlavac.cz Místo výkonu práce: Moravská Nová Ves a okolí

Stavbyvedoucí telekomunikačních staveb pro jihomoravský a zlínský kraj Přidat mezi oblíbené

35.000 Kč

Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Pro společnost, která je rámcovým zhotovitelem stavebních prací pro telekomunikační společnosti hledáme kandidáty na pozici Stavbyvedoucí telekomunikačních staveb pro jihomoravský a zlínský kraj. Pracovní činnosti: • zajišťování plynulosti výstavby v souladu se schváleným harmonogramem • zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm • spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor projektanta, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,…

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Smilovice   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 206