Stavebnictví - inzerce práce

stavebnictví - inzerce, inzeráty - fasádník, zámečník, zedník

Zedník Přidat mezi oblíbené

105 – 165 Kč

praxe v oboru 5 let, celoroční práce v Libereckém kraji, ŘP sk. B výhodou, hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7.00 do 16.00 hod.

Nabídka z 22.06. 17:10   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 21.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 Kč

21.6.2017 - zednické práce. Min. vyučen - zedník s praxí min. 3 roky, nutné práce ve výškách, dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B. KONTAKT: Na telefonu 606 706 272 domluvit schůzku nebo zaslat životopis na e-mail svoboda@stavika.cz (do předmětu Zedník). Pohovory od 7 do 8 hodin.

Nabídka z 22.06. 17:10   Lokalita: Břeclav   Bude aktivní do 01.10.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Přidat mezi oblíbené

15.000 – 18.000 Kč

pracoviště : Praha - západ

Nabídka z 22.06. 17:10   Lokalita: Dolní Břežany   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.500 – 15.000 Kč

Místo výkonu práce: BRNO Pracovní doba přizpůsobená potřebám zaměstnavatele, výškové práce, dobrý zdravotní stav, flexibilita, fyzicky náročná práce. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami.

Nabídka z 22.06. 17:10   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 – 20.000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 500, 564 01 Žamberk NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - spolehlivost - flexibilitu - praxe výhodou - ŘP sk. B výhodou KONTAKT: zaslat e-mailem životopis

Nabídka z 22.06. 17:10   Lokalita: Žamberk   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

14.000 Kč

Místo výkonu práce: V Podhájí č.p. 776/30, Bukov, Ústí nad Labem - Ústecký kraj. Požadujeme: vyučení, min. 2 roky praxe. Nabízíme: mzdu 14 000,- Kč.

Nabídka z 22.06. 17:10   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.500 Kč

Práce mimo region, praxe výhodou Osobní kontakt: v pracovních dnech 8:00 - 16:30 hod. na adrese: Nádražní 293, Pelhřimov

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Pelhřimov   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 – 24.000 Kč

Požadujeme: výúční list, min. 3 roky praxe jako zedník, řídičský průkaz skupiny B Náplň práce: zednické práce Nabízíme: příspěvek na dopravu Nutný e-mailový kontakt.

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Domažlice   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 – 25.000 Kč

Požadujeme: vyučení v oboru, popř. praxi na stavbách Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Slaný   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 – 32.500 Kč

místo výkonu práce Litoměřice. První kontakt telefonicky Po-Pá od 7.00- 17.00 hod.

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Litoměřice   Bude aktivní do 31.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

120 Kč

pracoviště Kroměříž (dle zakázek v Okrese Kroměříž + Přerov) - vyučení v oboru, ŘP sk. B výhodou, spolehlivost, samostatnost,, PD: Po-Pá - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.)

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Kroměříž   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

25.000 Kč

Místo výkonu práce: ČR a EU (dle zakázek). Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební dobou). Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h (možné úpravy dle ročního období). Požadujeme: minimálně vyučení v oboru podmínkou, 2-letá praxe v oboru stavebnictví výhodou, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, soběstačnost, chuť pracovat, pracovní nasazení, znalost NJ na komunikativní úrovni, orientace v technické výkresové dokumentaci výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:30 h).

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Cheb   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Náplň práce: výstavba budov

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník, zedník, malíř Přidat mezi oblíbené

21.000 Kč

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky, emailem nebo osobně po telefonické domluvě. Nástup možný ihned. Nabízíme ubytování.

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 21.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník Přidat mezi oblíbené

1 Kč

Pracovní pozice: Zámečník do výroby - ocelových konstrukcí - hliníkových oken a dveří Nabízíme: - práci ve firmě s dlouholetou tradicí - firemní benefity - možnost pracovního a finančního růstu Vyučen ve strojním nebo stavebním oboru. Kontaktní osoba: Aleš Nejez, tel. 603 519 719, nejez@nejez.cz

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Veverská Bítýška   Bude aktivní do 01.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stavební zámečníci Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

montáž ocelových kostrukcí v dílně, zámečnické práce, výroba konstrukcí,

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Prosiměřice   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník, montéři Přidat mezi oblíbené

15.000 – 30.000 Kč

montáž ocelových kostrukcí na stavbách v rámci ČR, doprava zajištěna, ubytování zajištěno, inf. tel od 8.00-17.00 hod. firma zaučí,

Technik výroby Přidat mezi oblíbené

25.000 – 35.000 Kč

Jsme výrobci prvků kanalizačních sítí. Hledáme do týmu kolegu , pro vyzkoušení pracovní pozice nabízíme formu Dohody o provedení práce. Požadavky: stavební vzdělání SŠ,VŠ , min 1 rok praxe, schopnost číst technickou dokumentaci, zpracování cenových nabídek a realizaci zakázky, komunikaci se zákazníkem , orientace na cíl Nabízíme :jednosměnný provoz, notebook, mob.telefon, přátelský kolektiv Kontakt: zabojnikova@zabojnik.eu

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Veselí nad Moravou   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mistr výroby Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

výroba ocelových konstrukcí V případě zájmu volejte po-pá,8.00-15.00 hod nebo pište na uvedený email

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Žďár nad Sázavou   Bude aktivní do 20.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Klempíř - pokrývač Přidat mezi oblíbené

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 500, 564 01 Žamberk NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY POŽADUJEME: - spolehlivost - flexibilitu - praxi

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Žamberk   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 242