Stavebnictví - inzerce práce

stavebnictví - inzerce, inzeráty - fasádník, zámečník, zedník

Přijmeme zedníky TOP do 17.05. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Do naší party přijmeme šikovné a pracovité zedníky (ne alkoholiky a ne lenochy).

Nabídka z 26.04. 03:03   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 13.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ŘIDIČ – obsluha technologických jednotek TOP do 14.05. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Olomoucká stavební firma, specializující se v oboru bezvýkopových oprav kanalizací, hledá pracovníka na pozici „řidič – obsluha technologických jednotek“. Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C+E, profesní osvědčení, časovou flexibilitu pro práci na celém území ČR. Nabízíme: dobré pracovní ohodnocení, zajímavou práci s možností profesního růstu, zaměstnanecké benefity. Životopisy zasílejte na e-mail bmh@bmh.cz, popřípadě volejte na 585 313 549.

Nabídka z 26.04. 08:18   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 13.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník/-ce Přidat mezi oblíbené

11.000 – 15.000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup ihned - Požadujeme: vyučení, 5 let praxe v oboru, dobrý zdravotní stav (práce venku, v létě, v zimě), bezúhonnost, zručnost, ŘP sk. B, C, důslednost, odpovědnost, zodpovědnost, komunikativnos - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: babutska.s@seznam.cz, vybraní/-é kandidáti/-tky budou písemně informováni o termínu osobního pohovou, tel.: 777 807 779 (Ing. Babucká)

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Černožice   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Přidat mezi oblíbené

130 – 160 Kč

Místo výkonu práce : celá Česká republika Způsob prvního kontaktu : e-mailem - job@skanska.cz Kontaktní osoba : paní Šárka Žižková Upřesňující informace : náplň práce - montáž kanalizací a vodovodů dle projektové dokumentace Požadujeme : - ÚSO s vyučením - praxe na dané pozici výhodou - svářečský průkaz - znalost výkresové dokumentace - spolehlivost, chuť do práce Zaměstnanecké výhody : týden dovolené navíc, stravenky, dva dny placeného volna, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Nabídka z 29.04. 17:10   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

100 Kč

Zedník - fyzická zdatnost, ŘP sk.B. znalost oboru zednictví, znalost výstavby komunikací výhodou. Zednické práce na výstavbách domů, komunikací, chodníků, parkovišť. Zaměstnanecké výhody: možnost svozu firemním vozem, prémie, rozšíření řidičských skupin, strojních průkazů. Hlásit se telefonicky, nebo na email.

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Železný Brod   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník, kameník Přidat mezi oblíbené

13.000 – 14.000 Kč

Místem výkonu práce je celá Česká republika POŽADAVKY: vyučení v oboru zedník, praxe výhodou, ŘP"B" - výhodou, práce v prašném prostředí, práce ve výškách, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost KONTAKT: Ruslan Herych, tel.: 720274448, e-mail: ruslan.herych@email.cz

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Štěkeň   Bude aktivní do 30.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník Přidat mezi oblíbené

16.000 – 20.000 Kč

Pracoviště LITOMYŠL, SVITAVY Vyučen v oboru. PP na dobu určitou.

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Svitavy   Bude aktivní do 27.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.400 – 15.000 Kč

Místo výkonu práce: Nábřeží Svat. Čecha 859 Zednické práce převážně v Jihočeském kraji Znalost českého, ruského a ukrajinského jazyka výhodou, ŘP sk. B a E

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Trhové Sviny   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.400 Kč

Místo výkonu práce - zakázky v okrese Teplice Náplň práce : stavební práce, montáž zateplovacích systémů budov, obkladačské práce, Pracovní doba : pružná - dle klimatických podmínek, ochota pracovat o víkendech Hlásit se e-mailem

Nabídka z 29.04. 17:10   Bude aktivní do 31.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

možné ubytování práce v Brně a po celé ČR

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 28.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 – 17.000 Kč

Místo výkonu práce- Žďár nad Sázavou + stavby společnosti (zaměstnavatel zajistí denní dopravu na pracoviště a zpět do Žďáru). Osobní schůzka až po předchozí telefonické - 733 571 462 nebo emailové komunikaci - trimen@volny.cz

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Žďár nad Sázavou   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.000 Kč

Zakládání a vyzdívání základových pásů ze ztraceného bednění a betonáž základových desek. Pracovní doba 7.00 - 15.30 + dle potřeb zaměstnavatele Výběrové řízení - Pražská 54 -areál Lučeb. závodů 4.1.2017 10:00 - 12:00hod

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Kolín   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

25.000 Kč

Místo výkonu práce je dle zakázek- nejčastěji v rámci Středočeského kraje, příležitostně po celé ČR. Požadujeme ŘP sk. B! Jedná se o výstavby a rekonstrukce domů, strojní sádrové omítky a další. Svozová doprava z Kladna zajištěna, případně možnost využití služebního automobilu.

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Hostouň   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedníci Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Místo výkonu práce: Pujmanové č.p. 1219/8, Krč, 14000 Praha 4 První kontakt telefonicky Po-Pá na tel.: +420 737 024 924, Grauer Zimová Eliška (e-mail: office@istaren.cz ) Požadavek: ŘP skupiny B aktivně Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, služební automobil

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník, sádrokartonář, betonář Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Místo výkonu práce: celá ČR Kontakt: Ing. Záleský telefonicky 608 889 670 nebo e-mailem: milan.zalesky@isotep.cz

Nabídka z 29.04. 17:10   Lokalita: Ústí nad Orlicí   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovníci do výroby Přidat mezi oblíbené

170 Kč

Náplň: výroba stěnových prvků, stěnové rámové konstrukce, připevnění zateplovacího systému, přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců, zabudování oken, dveří a rolet ve výrobě nízkoenergetických domů. Vyučení v oboru tesař, truhlář je výhodou. Práce na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito. 13. a 14. plat, výkonnostní prémie, průměrná hodinová mzda je 170-180 Kč - po ročním zapracování, průměrná mzda 28 500 Kč, 5 týdnů dovolené. Příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Nabídka z 29.04. 17:09   Lokalita: Nezvěstice   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Tesaři Přidat mezi oblíbené

Místo výkonu práce : celá Česká republika Způsob prvního kontaktu : e-mailem - job@skanska.cz Kontaktní osoba : paní Šárka Žižková Upřesňující informace : náplň práce - tesařské práce na stavbách Požadujeme : - SOU (obor tesař nebo stavební provoz výhodou) - 2 roky praxe na stavbách - znalost výkresové dokumentace - spolehlivost, chuť do práce - zdravotní způsobilost Zaměstnanecké výhody : týden dovolené navíc, stravenky, dva dny placeného volna, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Nabídka z 29.04. 17:09   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Tesař Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Výroba dřevopanelů pro montáž dřevostaveb. Pracovní doba: 7:00 - 15:30hod + dle potřeb zaměstnavatele Výběrové řízení - Pražská 54 -areál Lučeb. závodů 4.1.2017 10:00 - 12:00hod.

Nabídka z 29.04. 17:09   Lokalita: Kolín   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Štukatér a omítkář Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Kontakt telefonicky po-pá 6:00-14:30.

Nabídka z 29.04. 17:09   Lokalita: Bechyně   Bude aktivní do 16.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Údržbáři Přidat mezi oblíbené

13.000 Kč

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost. Nabízíme: možnost ubytování a stravy zdarma. V případě zájmu volejte v době 8-18hod. Místo výkonu práce: Zbraslavice 255

Nabídka z 29.04. 17:09   Lokalita: Zbraslavice   Bude aktivní do 30.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 212