Stavebnictví - inzerce práce

stavebnictví - inzerce, inzeráty - fasádník, zámečník, zedník

Stavební projektant/ka oboru pozemní stavby Přidat mezi oblíbené

20.000 – 23.000 Kč

Požadavky: ŘP skupiny B, Práce s PC - ACAD, text. editory, Nutná praxe v profesi (mimo absolventů) Nabízíme: stravenky Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: grapl@printes.cz; - telefonicky ( Po - Pá, 08,00 - 16,00hod.) na čílse 581 203 705 nebo 581 215 081 - Ing. Tomáš Grapl

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: Přerov   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Projektant pozemních staveb Přidat mezi oblíbené

25.000 – 35.000 Kč

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby znalost stavebního zákona a souvisejících vyhlášek znalost PD DUR, DSP, DPS + inženýrská činnost práce na PC, Archicad zodpovědnost, samostatnost, pečlivost praxe minimálně 2 roky Nabízíme: práci v příjemném kolektivu práci v zavedené firmě s dlouholetou tradicí pružnou pracovní dobu zaměstnání na dobu neurčitou !!!Možnost nástupu ihned - spěchá!!! Pozn: Nástupní mzda bude upřesněna na pohovoru dle zkušeností. Prosíme o zasílání životopisů na emailovou adresu, případně telefonické…

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Projektant/ka stavební Přidat mezi oblíbené

Místo výkonu práce Pardubice - Pernerova Nástup dle dohody. Poznámka: možnost změny prac. poměru na dobu neurčitou (po uplynutí 1 roku Pracovní náplň: 1/zpracovávání stavebních částí tuzemských i zahraničních projektů průmyslových objektů (v oblasti zpracování ropy, plynu, chemie a energetiky) Požadujeme: Bc. (VŠ) stavební - pozemní stavby, odbornou praxi, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem (min. stupeň B1), uživatelské znalosti PC, MS Office, AutoCAD nebo Microstation, Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, …

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: Pardubice   Bude aktivní do 23.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stavební elektrikáři Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Požadavky: vzdělání vyučení a vyšší v elektrotechnickém oboru, jazykové dovednosti výhodou, svědomitost, odpovědnost Popis práce: stavební elektrikář, bytová a průmyslová elektroinstalace, pracoviště na místě stavby po území ČR-JmK, SR, směnnost dle domluvy, vhodné i pro absolventy Kontakt: Jiří Pötsch, tel.: 739 570 830, doba k zastižení 7-19 hod.

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: Vyškov   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Instalatér - elektrikář Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Pracoviště: Hnojice č.p. 106, Šternberk. Nástup možný ihned. Pracovní doba od 8.00 - 16.30 hod. ŘP sk. B výhodou. Zručnost. Dále proškolíme a zaučíme. Vyučení nebo praxe alespoň 2 roky. První kontakt je možný telefonicky nebo e-mailem, osobní kontakt je možný každé úterý a čtvrtek od 9:00 do 11:30 hod. pouze po předchozí telefonické domluvě.

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: Šternberk   Bude aktivní do 22.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stavební a provozní elektrikáři Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

vyhl. 50/§5, zajištění chodu provozu a strojů v zemědělské výrobě v oblasti elektro,samostatnost, slaboproud, praxe výhodou, doprava vlastní, stravenky

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: Vrbovec   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Provozní elektrikáři Přidat mezi oblíbené

90 – 120 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Místo výkonu práce: Jesenice u Chebu. Provozní elektrikáři oprava - stroje, el.most.jeřáby, svářečky, světla, el.nářadí atd., další profesní zdatnost je vítaná. Pracovní doba: 6:00-14:30 h. Nabízíme hodinovou mzdu 90 - 120 Kč/hod. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-16:00 h) anebo osobně na adrese Jesenice 1, Okrouhlá (Po-Pá 7:00-16:00 h).

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: Cheb   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Instalatér Přidat mezi oblíbené

100 – 120 Kč

pracoviště Hulín - dle zakázek v rámci ČR - vyučení v oboru, praxe v oboru 1 rok nutná, svářečský průkaz výhodou, ŘP B výhodou, doba určitá 1 rok s možností prodloužení - kontakt dohodnout předem telefonicky Po-Pá 8:00-15:00 hod.

Nabídka z 24.04. 17:11   Lokalita: Hulín   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Elektrikáři Přidat mezi oblíbené

17.000 – 20.000 Kč

Náplň práce: údržba lisovacích nástrojů (výměna, skladování a čištění forem). Požadujeme: znalost práce na PC, ŘP sk.B, vyhlášku 50, znalost procesu údržby vítána. Nabízíme: věrnostní program, masáže, vitamíny, osobní přístup v případě těžkých životních situací. První kontakt: telefonicky, osobně na pracovišti od 9:00-15:00 hod. nebo e-mailem.

Nabídka z 24.04. 17:10   Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Elektroinstalatér Přidat mezi oblíbené

23.000 Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail jelen.jiri@elmoncz.cz nebo telefonicky. - SOU, vhodné i pro absolventy - stavební elektroinstalace - fyzická zdatnost - zvedání těžkých břemen (montáže a instalace kotlů a radiátorů vč. litinových) - nástupní mzda dle zkušeností a praxe - zvláštní peněžité odměny.

Nabídka z 24.04. 17:10   Lokalita: Dobruška   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Potrubář Přidat mezi oblíbené

pracoviště Hulín - práce na uzemí moravy - dle zakázek - vyučení, vyučení v oboru instalatér-potrubář výhodou, praxe v oboru výhodou, ŘP B výhodou - doba určitá s možností prodloužení - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.)

Nabídka z 24.04. 17:10   Lokalita: Hulín   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný stavební dělník Přidat mezi oblíbené

90 – 110 Kč

Místo výkonu práce - Areál Unipetrol Záluží Pracovitost, odpovědnost, spolehlivost, v případě potřeby časovou flexibilitu, praxe výhodou. Dobrý zdravotní stav, manuální zručnost. ŘP sk. B - výhodou Po zapracování smlouva na dobu neurčitou. HLÁSIT SE: Vaníček Daniel, tel.: 602 441 314, e-mail: info@stanbud.cz, osobně po telefonické domluvě

Nabídka z 24.04. 17:10   Lokalita: Litvínov   Bude aktivní do 30.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník pro montáž oken, zednické práce + fasády + montáž větrané fasády - pomocný pracovník Přidat mezi oblíbené

16.000 – 32.000 Kč

min. vyučení; ŘP skup. B výhodou; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; i na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti; pracovní doba pružná - včetně sobot a nedělí;

Nabídka z 24.04. 17:09   Lokalita: Jindřichův Hradec   Bude aktivní do 30.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Omítkáři - pro strojní omítání Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

vyučení v oboru stavebním nebo technickém; praxe minl. 2 roky - doložit od předcházejícího zaměstnavatele; ŘP skup. B; výpis z rejstříku trestů; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba 7:00-15:30 - dle charakteru zakázek; ŽIVOTOPISY zasílat pouze e-mailem: zematez@seznam.cz

Nabídka z 24.04. 17:09   Lokalita: Třeboň   Bude aktivní do 15.05.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Montér suchých staveb (dpp / dpč) Přidat mezi oblíbené

13.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: dle zakázek v Pardubickém kraji POTŘEBUJEME: manuálně zručného pracovníka, který rád pozná nové dovednosti NABÍZÍME: - pokaždé jiná práce - žádný stereotyp - práce se zkušeným pracovníkem - pružná pracovní doba

Nabídka z 24.04. 17:09   Lokalita: Ostrov   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mistři stavební výroby Přidat mezi oblíbené

23.000 Kč

Požadujeme: praxe v oboru min. 3 roky, SŠ vzdělání stavební, řidičský průkaz sk. B, práce i mimo sídla firmy. Nabízíme: náborový příspěvek 25 000,- Kč, stravenky, telefon. První kontakt: emailem na radekov@radekov.cz

Nabídka z 24.04. 17:09   Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Malíři pokojů Přidat mezi oblíbené

15.000 – 30.000 Kč

První kontakt: Kvíz Pavel, tel.: 733 793 322, 8 - 15 hod; e-mail: kviz@profi-color.cz. Malování průmyslových hal po celé ČR. Možnost ubytování. Úkolová mzda. Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.

Nabídka z 24.04. 17:09   Lokalita: Český Brod   Bude aktivní do 23.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby Přidat mezi oblíbené

15.000 – 25.000 Kč

stavební práce a pomocné práce ve stavební výrobě, vyučení nebo praxe,

Nabídka z 24.04. 17:08   Lokalita: Znojmo   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

17.000 – 24.000 Kč

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem Práce na stavbě. Nevyžadujeme vyučení v oboru, ale zkušenosti v oboru. Ukrajinský jazyk výhodou. Zaměstnanecké výhody: Penzijní a životní připojištění, stravenky, vzdělávací kurzy Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nabídka z 24.04. 17:08   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 11.09.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Projektant vodohospod.staveb Přidat mezi oblíbené

Jsme konzultační a projektová kancelář s mezinárodním působením. Rozšiřujeme náš tým pro zpracovnání projektů dopravních staveb. Náplň práce: tvorba výkresů projektové dokumentace pro silniční a dálniční stavby, práce na českých i zahraničních infrastrukturních projektech. Požadujeme: ukončené vzdělání, ideálně obor konstrukce a dopravní stavby, znalost práce v AutoCAD, znalost práce v CIVIL 3D výhodou, aktivní AJ výhodou, řidící a organizační schopnosti, ŘP sk. B, ochutu cestovat. Nabízíme: práci na prestižních projektech, možnost…

Nabídka z 24.04. 17:08   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 22.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit