Výchova a vzdělávání - inzerce práce

výchova a vzdělání - inzerce, inzeráty - pedagog, vychovatel, učitel

Vychovatel - ka Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Dvůr Králové nad Labem   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vychovatel/ka ve školní družině Přidat mezi oblíbené

18.000 – 22.000 Kč

Místo výkonu práce: Jungmannova 349/3, 702 00, Ostrava 2 Kontakt: telefonicky 8.00 - 15.00, e-mailem

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vychovatel/ka do školní družiny Přidat mezi oblíbené

19.850 – 25.220 Kč

Životopisy zasílejte na e-mail brodek@volny.cz. Více informací sdělí paní Mgr. Dostálová tel.: 582 391 193, 739 330 730. Vhodné i pro absolventy. Požadavky: SŠ/VŠ pedagogického zaměření dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících §16 odst. 2, trestní bezúhonnost. PP na dobu určitou. Platové zařazení: 8. platová třída - výše dle dosažené praxe. PD: Po-Pá dělené směny 6:30-8:00 hod. a 11:00-15:30 hod. Pracoviště: Brodek u Konice 265

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Brodek u Konice   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vychovatel/ka Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Náplň práce: vychovatel/ka - výhledově vedoucí Domova mládeže Nabízíme: podnikové stravování - příspěvek FKSP První kontakt: telefonicky od 8-14 hod. , osobně SŠZePř Rožnov p.R. nebo e-mailem.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitel/ka matematiky Přidat mezi oblíbené

26.020 Kč

Pedagog pro předměty matematika u maturitních tříd a učebních oborů SŠ. Možný kontakt osobní, e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 15:00.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 21.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

26.020 – 35.000 Kč

- vzdělání bakalářské. Pracoviště Velešín. Prac. poměr na dobu určitou (zástup za nemoc), nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Plat od 26.020,-- - 35.000,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy a studenty vysokých škol. Kontakt: Marková, tel.: 725 158 931, e-mail: sekretariat@sosvel.cz.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Velešín   Bude aktivní do 28.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitel/ka mateřské školy Přidat mezi oblíbené

Pracoviště: Hněvotín č.p. 101. Vzdělání: střední pedagogické. Prac. doba: podle směn v MŠ (ranní a odpolední). Provozní doba MŠ: 6:30 - 16:30 hod. Nabízíme: podnikové stravování, 40-denní dovolená. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Hněvotín   Bude aktivní do 09.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitel/ka Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 9-16 hod.) Pracovní poměr na dobu určitou. Hledáme učitelku MŠ na zástup za mateřskou dovolenou. Místo výkonu práce: Hlavní 351, Rajhradice

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Rajhrad   Bude aktivní do 22.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitelé 2. stupně ZŠ Přidat mezi oblíbené

26.020 Kč

Požadavky: Aprobovaný učitel, kombinace matematiky, přírodověda, výchova ke zdraví Způsob kontaktu: osobně a telefonicky denně od 8:00 hodin nebo zasílat životopisem na email.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Český Těšín   Bude aktivní do 15.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitel/-ka Přidat mezi oblíbené

22.620 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou nemoc). Nová třída - druhý ročník (matematika Hejného, prvky Montessori). Platové zařazení - 12. platová třída. Požadavky: vzdělání VŠ v magisterském studijním programu (pedagogická fakulta) dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na tel.: 491 428 345 (od 08:00 hod. do 14:00 hod.), e-mailem: helena.kudelova@zstgmnachod.cz nebo osobně na adrese Náchod,…

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Náchod   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitel/ka 1. stupně základní školy - místo je vhodné i pro OZP Přidat mezi oblíbené

25.470 Kč

UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY První kontakt: Živostopisy zasílejte na e-mail: zskelc@zskelc.cz Informace na tel.čísle 571 641 127 od 7:30-14:00 hod. Nabízený hrubý měsíční plat od: 25.470,- dle praxe

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Kelč   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitel/ka na 1. stupeň Přidat mezi oblíbené

26.020 – 33.930 Kč

Vhodné i pro důchodce. Prac. poměr na dobu určitou zástup za dlouhodou nemoc. Podnikové stravování.Kontakt: tel, osobně.

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Planá nad Lužnicí   Bude aktivní do 22.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitelé (speciální pedagogika) Přidat mezi oblíbené

27.000 – 33.000 Kč

Pozice: učitelé (speciální pedagogika) Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna Sedlec - Prčice, vypisuje výběrové řízení na pozice učitelé - speciální pedagogy. Předpoklady a kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, platné psychologické vyšetření dle § 18 zákona č. 109/2002 Sb., praxe nejméně 5 let v institucionální výchově, znalost problematiky práce s žáky s těžkými poruchami chování, s poruchami učení, s ADHD, s Aspergerovým syndromem. Výhodou znalost anglického jazyka. Zaměstnanecké…

Nabídka z 23.11. 17:09   Lokalita: Sedlec-Prčice   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Asistenta/ku pedagoga Přidat mezi oblíbené

10.000 Kč

Předpokladem je pedagogické vzdělání, popř. kurz asistenta pedagoga, trestní a morální bezúhonnost. Rozsah zkráceného úvazku 20 hodin týdně. Možnost individuální dohody. Nabídku životopisu posílejte na adresu: monika.kosova@7zskladno.cz Nebo volejte na tel.číslo 702 018 762

Nabídka z 23.11. 17:08   Lokalita: Kladno   Bude aktivní do 01.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lektor/ka kurzu čtení technických výkresů Přidat mezi oblíbené

4.000 Kč

Kurz bude probíhat celkem 5 dnů. Mzda je 4.000,- Kč za jeden den školení (8 hodin). Odpovídající VŠ vzdělání u lektora podmínkou v případě zájmu pošlete, prosím, životopis na vzdelavani@vzdělavanimetis.eu. Do předmětu e-mailu uveďte kurz čtení technických výkresů - Náměšť".

Nabídka z 23.11. 17:08   Lokalita: Náměšť nad Oslavou   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

500 Kč

Kontaktní osoba: Radek Kubánek, tel: 604 500 052, email: vzdelavani@vzdelavanimetis.eu Kurz bude probíhat celkem 10 dnů. Mzda je 4 000,- Kč za 1 den výuky. Odpovídající VŠ vzdělání u lektora podmínkou. V případě zájmu pošlete, prosím, životpis na hr@agenturametis.cz. Do předmětu e-mailu uveďte "kurz čtení technických výkresů - Praha".

Nabídka z 23.11. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lektor/ka angličtiny pro dospělé Přidat mezi oblíbené

2.000 – 10.000 Kč

Místo výkonu práce: Olomouc. DPP, 4 - 10 hod./týden. Individuální a skupinová výuka angličtiny. Vhodné i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Nabídka z 23.11. 17:08   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 21.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pedagogický/á asistent/ka Přidat mezi oblíbené

14.000 – 17.000 Kč

Nabídka z 23.11. 17:08   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 12.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Asistent/-ka pedagoga Přidat mezi oblíbené

14.450 – 25.220 Kč

Požadujeme základní vzdělání a dokončené studium pro asistenta pedagoga. Výše mzdy je určena dle vzdělání a praxe. Zaměstnanecké výhody: příspěvek z FKSP na kulturní a společenské akce, na penzijní připojištění, masáže, vitamíny. V případě zájmu se hlašte e-mailem.

Nabídka z 23.11. 17:08   Lokalita: Krupka   Bude aktivní do 22.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Asistent - ka pedagoga Přidat mezi oblíbené

16.200 Kč

ASISTENT- KA PEDAGOGA

Nabídka z 23.11. 17:08   Lokalita: Dvůr Králové nad Labem   Bude aktivní do 06.01.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 79