Výroba a provoz - inzerce práce

výroba a provoz - inzerce, inzeráty - mistr, provozní

Šikovný kutil - údržba nemovitostí TOP do 30.07. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme šikovného kutila, invalidního důchodce pro drobnou údržbu našich nemovitostí v Olomouci. Jedná se o nenáročnou práci s volnou (pružnou) pracovní dobu s možností využití služebního automobilu a dalšími výhodami. Práci lze vykonávat jak na plný úvazek, tak na částečný úvazek. V případě zájmu volejte:

Nabídka z 11.06. 14:56   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 29.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servisní elektro-technik manip. techniky TOP do 29.07. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Pracovní náplň:Diagnostika závad,Servisní prohlídky VZV,Opravy a servis VZV. Očekáváme od Vás:SOU/SŠ vzdělání technického směru,Znalost auto-elektriky NUTNÁ,Uživatelskou znalost práce na PC,ŘP sk. B, sk C a T výhodou,Spolehlivost, přesnost, samostatnost, zručnost,Trestní bezúhonnost. Nabízíme:Zázemí stabilní společnosti,Odpovídající mzdové ohodnocení,Kvalifikační a mzdový růst,Servisní dodávkové plně vybavené vozidlo,Plná podpora výrobce strojů,Veškerá dokumentace od výrobce k dispozici NTB + mobilní telefon s přístupem na…

Nabídka z 02.07. 12:03   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 19.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník Přidat mezi oblíbené

28.000 Kč

- řidičský průkaz sk. B - praxe výhodou

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Třebíč   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečníci/Svářeči ZK111, ZK135, ZP1135 Přidat mezi oblíbené

20.000 – 27.000 Kč

z: 1.3.2018 a: 25.6.2018 Požadujeme: manuální zručnost, praxe min. 5 let. Svařování tlakového potrubí. Nabízíme: zajímavou, různorodou a perspektivní práci, odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu a nasazení, zvláštní prémie, dobré zázemí, týmovou práci, možnost profesního růstu. Možnost práce na plný i zkrácený úvazek, i na DPP. Nástup možný ihned. Kontakt.: zájemci se hlaste u vedoucího výroby na tel. 725 872 191, na email info@timkoservis.cz

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Bartošovice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kovář - zámečník Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

vyučen v oboru nebo v příbuzném možno i zámečník - praxe výhodou, vhodné i pro absolventy bez praxe, fyzicky zdatný, vztah k řemeslu, práce na zakázku, inf.p. Kratochvíl tel. 732 382 602

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Znojmo   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vrtač/ka, dělník/ce v geologickém průzkumu Přidat mezi oblíbené

120 Kč

Místo výkonu práce: ČR Kontakt: emailem, telefonicky Vrtač, dělník v geologickém průzkumu Požadujeme: - řidičské oprávnění sk.,C - praxe s vrtnými pracemi výhodou - fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost Nabízíme: - práci na HPP - jednosměnný provoz - týden dovolené navíc - příplatky nad rámec zákoníku práce - stravné - nástupní plat 120.-Kč/hod + 20% prémií Nástupní termín: ihned, popř. dle individuální dohody Benefity: týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, stravné

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhláři Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Vizovice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář opravář Přidat mezi oblíbené

17.000 – 20.000 Kč

Bližší informace podá paní Tůmová na č.tel. 602 460 760, e-mail: tumova@czechdoor.cz

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Prachatice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 – 25.000 Kč

Místo výkonu práce: Nový Kostel 107, Nový Kostel. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme: praxe v oboru důležitá. Nabízíme: podnikové stravování, zajištění ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Nový Kostel 107, Nový Kostel (Po-Pá 8:00-15:00 h).

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Skalná   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

KO: Válek Milan, tel.: 608 888 731, e-mail: milan0@volny.cz. SOU v oboru nebo praxe se dřevem. Mzda od 15 000 Kč (úkolová mzda), pracoviště Háj ve Slezsku - Smolkov, nástup ihned.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Háj ve Slezsku   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

23.000 Kč

Vyučen v oboru, praxe vítána , výroba a montáž interiérového nábytku, spolehlivost, základy NJ, ŘP sk. B, práce po celé ČR, Rakousko, Německo, denní návrat domů,

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Prosiměřice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stolaři Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

Stolařské práce, praxe vítána, samostatnost.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Lukov   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Opravář modelů Přidat mezi oblíbené

19.000 – 22.000 Kč

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Čelákovice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář, nábytkář Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

- ŘP-B , Manuální zručnost, Smysl pro detail, Zodpovědnost, Praxe v oboru vítána není podmínkou - Nabízíme stabilní práci v dynamicky se rozvíjející firmě a zajímavé finanční ohodnocení. Hlásit se telefonicky.

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Rychnov u Jablonce nad Nisou   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

80 – 130 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dolní Dobrouč č.p. 378, 561 02 Dolní Dobrouč NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: vyučení, popř. praxe v oboru KONTAKT: Ing. Vraná, telefonicky nebo e-mailem

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Dolní Dobrouč   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servisní technici zařízení PO Přidat mezi oblíbené

18.000 – 24.000 Kč

z: 1.3.2018 a: 25.6.2018 Požadujeme: manuální zručnost, ŘP sk. B - výhodou, ÚSO elektro zaměření nebo vyučení v oboru elektro, praxe min. 10 let, praktické dovednosti v diagnostice a odstraňování poruch strojů a zařízení, znalost obsluhy PC, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost Nabízíme: zajímavou, různorodou a perspektivní týmovou práci, odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu a nasazení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Nástup možný ihned. Inf.: zájemci se hlaste u vedoucího výroby na tel 725 872 191, na…

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Bartošovice   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šička obuvnických svršků Přidat mezi oblíbené

12.500 Kč

POŽADAVKY: - praxe se šitím obuvi nutná - nástup možný ihned V případě zájmu kontaktujte p. Tomáše Bocana, tel.: 775 581 857

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Třebíč   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šičky - baličky Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šička Přidat mezi oblíbené

12.200 – 13.000 Kč

Místo výkonu práce: Mariánské Údolí č.p. 1, Horní Jiřetín. Vyučení nebo praxe ve stejné nebo obdobné profesi. Pracovní doba od 5:55 do 13:55. Úkolová mzda. Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost nákupu výrobků za snížené ceny. HLÁSIT SE: Jiří Smékal te.: 734238522, email: smekal@triola.cz, osobně po telefonické domluvě

Nabídka z 22.07. 17:11   Lokalita: Horní Jiřetín   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeč Přidat mezi oblíbené

28.000 Kč

1 2 3 1069