Výroba a provoz - inzerce práce

výroba a provoz - inzerce, inzeráty - mistr, provozní

Dělník dřevovýroby Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

23.5.2018/ Práce v dřevovýrobě, prac. doba od 7:00 do 15:30 hod. Sjednejte si telefonicky schůzku na čísle 519 514 124 paní Kubová, nebo osobně na provozovně Truhlářství Kuba, Nádražní 69, Březí, pouze v pracovní dny od 7:00 - 15:00 hod.

Nabídka z 25.05. 17:11   Lokalita: Březí   Bude aktivní do 24.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník Přidat mezi oblíbené

20.000 – 30.000 Kč

broušení, vrtání, dělení materiálu, pomocné práce Osobní kontakt možný po předchozí tel.domluvě.

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Ždírec nad Doubravou   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník - svářeč Přidat mezi oblíbené

130 Kč

svařovací doklady výhodou, nástup možný ihned V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: lukas.strouhal@navijarna-hmf.cz

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Teplice   Bude aktivní do 23.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strojní zámečník Přidat mezi oblíbené

18.000 – 23.000 Kč

Pracovní činnosti spočívají v montáži čerpadel, opracování stroj. částí, znalost technické dokumentace. Nástup ihned, fyzicky náročná práce - vhodná spíše pro muže, vazačský a jeřáb. průkaz lze získat v zaměstnání.

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Hranice   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

14.000 Kč

Místo výkonu práce: Na Tesle 138, Nýřany Způsob prvního kontaktu: telefonicky Po-PÁ 8:00-12:00, e-mailem

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Nýřany   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

18.000 – 25.000 Kč

Náplň práce: Montáže gastronomických nerezových celků (výdeje, varny apod.). Požadavky: Znalost čtení výkresové dokumentace.Vyučení v oboru zámečník, opravář strojů, mechanik strojů a zařízení (výhodou). příspěvek na stravné, odměny Pracovní doba: PO až PÁ 6:15-14:45 hod.

Nabídka z 25.05. 17:10   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Montážní dělník/zámečník Přidat mezi oblíbené

19.000 – 22.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: sestava dílů dle výkresů, lepení, lisování, barvení štětcem, kontrolní práce - zkoušení, práce je vhodná svým charaktrem i pro ženy NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání, pracovní smlouva na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení a uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou KONTAKT: telefonicky, e-mailem (v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: bozena.andrlikova@pos.cz nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu)

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Polička   Bude aktivní do 23.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vedoucí provozovny Teplice Přidat mezi oblíbené

27.000 – 27.000 Kč

Nástup možný IHNED Požadujeme: ŘP sk B, obchodní dovednosti, praxe s vedením kolektivu výhodou, výpis z RT. Praxe v obchodní sféře vítána. Životopisy zasílat na e-mail: radka.mikusova@storex.cz s označením "vedoucí TP,david.tomko@storex.cz"

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Teplice   Bude aktivní do 24.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Úklidový pracovník Přidat mezi oblíbené

80 Kč

Úklid na zakázce Mann + Hummel. Pečlivost a důkladnost. Pracovní doba (od - do): ranní směna 5:30-13:30, 14:00-22:00 a 17:00-22:00 hodin, pondělí až pátek + víkendy dle domluvy.

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Okříšky   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář pro zakázkovou výrobu Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

prac. doba 7 - 16 hod., ŘP výhodou, vyučení v oboru, zkušenost a samostatnost v daném oboru, mzda upřesněna dle zkušeností při osobním jednání

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 23.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář/ka Přidat mezi oblíbené

110 Kč

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 8:00 do 16:00 hod. nebo e-mailem kopca.p.@seznam.cz. - ŘP sk. B výhodou - nástup možný ihned.

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Častolovice   Bude aktivní do 31.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář Přidat mezi oblíbené

100 – 150 Kč

- NÁBYTKÁŘ - POMOCNÝ TRUHLÁŘ - možno i se základním vzděláním, schopnost samostatné práce, doprava zajištěna, ŘP skupiny B výhodou

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Chotěvice   Bude aktivní do 07.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhláři Přidat mezi oblíbené

22.000 – 23.000 Kč

Místo výkonu: Teplárenská 611/1,108 00 Praha 10-Malešice Kontakt: Mgr. Suttner, tel.: 777 596 507 - UoZ s doporučenkami nechodit na adresu místa výkonu; NEJPRVE TEL. KONTAKT!!

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Montér nábytku (truhlář) Přidat mezi oblíbené

12.200 – 35.000 Kč

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj Mzda se odvíjí do množství zakázek a odpracovaných hodin.

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Kaznějov   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci ve výrobě - truhlářská činnost Přidat mezi oblíbené

120 – 130 Kč

Jedná o truhlářskou výrobu a montáže u zákazníka. Někdy je vyžadována práce přesčas. Práce přes čas je placená. Doprava ze Zlína na pracoviště je možná.

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Slušovice   Bude aktivní do 12.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zkušební technik do zkušebny elektrických zařízení Přidat mezi oblíbené

22.000 – 25.000 Kč

Zkoušení a posuzování shody elektrických zařízení, samostatná realizace technických zkoušek výrobků, orientace v tech. normách SŠ vzdělání elektro znalost AJ pokročilá uživatelská znalost MS Office ŘP sk. B

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 24.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servisní technici výčepního zařízení Přidat mezi oblíbené

18.000 – 30.000 Kč

- montáž, demontáž výčepní technologie a příslušenství, oprava, čištění, repas výčepní technologie a příslušenství, komunikace s klienty, vlastní oragnizace svěřených zakázek, pohotovost Požadujeme: výuční list - elektro, chladírenství výhodou, řidičské oprávnění sk.B, manuální zručnost, trestní bezúhonnost, časová flexibilita, fyzická zdatnost, Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost profesního vzdělání, úkolové ohodnocení, služební automobil, mobilní telefon Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Dolní Beřkovice   Bude aktivní do 31.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

, předem telefonický kontakt

Švadleny Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

První kontakt: Dušátková Jitka, tel.: 720 941 943 od 7 do 14 hod, e-mail: info@markostyle.eu Podmínkou praxe v oboru! Požadujeme flexibilitu a ochotu pracovat, manuální zručnost a spolehlivost. Naplní práce je šití oděvů dle daných vzorů. Pracovní pozice se nachází v nově vybudované provozovně. Pracovní doba: 6 - 14:30 hod. Zaměstnanecké výhody: penzijní příspěvek od zaměstnavatele, bonusové prémie a další zaměstnanecké benefity.

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Kolín   Bude aktivní do 24.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Švadlena Přidat mezi oblíbené

74 Kč

-možno i bez vyučení, zručnost, samostatnost, kreativita, chuť pracovat v malém kolektivu, vhodné i pro OZP

Nabídka z 25.05. 17:10   Lokalita: Hostinné   Bude aktivní do 08.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 1032