Zdravotnictví - inzerce práce

zdravotnictví - inzerce, inzeráty - lékař, zdravotní sestra, pečovatelka

Zubní lékaři bez specializace Přidat mezi oblíbené

19.900 – 30.000 Kč

Kontakt Cícha Stanislav MUDr. 603 260 820

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékaři Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Praxe v oboru, výhodu znalost cizích jazyků, samostatnost, svědomitost. Kontakt: tel: 774 098 814 v provozní hodiny od 9:00 do 15:00 hod.!!! nebo e-mailem: dok.oleg68@sezna,m.cz nebo shap.oleg@gmail.com

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékař/ka Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Soukromá zubní ordinace. Kontakt na uvedeném telefonu, e-mailu či adrese.

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

35.000 – 45.000 Kč

požadavky: praxe 1 rok, začáteční znalost češtiny pro cizince, schopnost pracovat samostatně

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní technik Přidat mezi oblíbené

34.000 Kč

, který ovládá práci na implantáty a attachmenty.

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Pelhřimov   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stomatolog Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

Místo výkonu práce Jihlava a Nová Říše. Ordinace se zaměřením na čelistní a obličejovou chirurgii a implantologii . Požadujeme min. rok praxe v oboru, ŘP skup. B, služební auto k dispozici na dojíždění. Druhé pracoviště lékaře je na adrese 5. května 4, Poliklinika Bedřichov, Jihlava. V případě zájmu lze jednat i o ubytování pro uchazeče z jiných okresů.

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Nová Říše   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékař - ka Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

- VŠ vzdělání, obor stomatologie

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Hostinné   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

42.000 Kč

Místo výkonu práce: Hostinského 1536/7, 150 00, Praha 5 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu promagdental@gmail.com Kontaktní osoba: pan Oleksii Magdyk UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Schopnost pracovat bez odborného dohledu, praxe v oboru min. 2 roky, empatie a proklientský přístup.

Zubní instrumentáři Přidat mezi oblíbené

20.000 – 26.000 Kč

Místo výkonu práce: Hostinského 1536/7, 150 00, Praha 5 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu promagdental@gmail.com Kontaktní osoba: pan Oleksii Magdyk UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Práce s PC, praxe min. 1 rok, komunikační a organizační schopnosti.

Zdravotní asistent/-ka Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

- PP na dobu určitou, nástup dle dohody - Náplň práce: recepční, asistence v pediatrické ordinaci - Požadujeme: SŠ s maturitou, pedikérský kurz vítán - Nabízíme: stravenky a další - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@medsport.cz

Nabídka z 20.01. 17:11   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 18.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zdravotní sestra s registrací Přidat mezi oblíbené

22.000 – 23.000 Kč

Pracoviště: Opavská 962/39, Ostrava - Poruba Kontakt e-mailem: katerina.kavecka@mephacentrum.cz Pracovní pozice všeobecné sestry v Agentuře domácí péče (zdravotní péče). DPP, DPČ z důvodu zástupu za dlouhodobou nepřítomnost, ev.do budoucna možnost HPP. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost. Zkušenost s prací v domácí zdravotní péči vítána. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zdravotní sestra domácí péče (HOMECARE) Přidat mezi oblíbené

25.000 – 30.000 Kč

řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, český jazyk

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Zruč-Senec   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Všeobecná zdravotní sestra s osvědčením Přidat mezi oblíbené

19.000 – 23.000 Kč

Finanční ohodnocení se odvíjí od praxe v oboru. Nabízíme: podnikové stravování, 5 dní dovolené navíc, finanční odměny.

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Kladno   Bude aktivní do 01.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Všeobecná sestra Přidat mezi oblíbené

20.680 Kč

Požadovaná profese: všeobecná sestra Pracovní náplň: ošetřovatelská péče Požadujeme: odborná způsobilost dle Zákona č. 96/2001 Sb., zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Svitavy   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Všeobecné sestry bez osvědčení Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

Místo výkonu Hradecká 600, Stod. Nabízená pozice - NLZP způsobilý k výkonu zdravotnického povolání pod odborným dohledem nebo přímým vedením (ZPOD).

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Stod   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Všeobecná zdravotní sestra Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Požadujeme řidičský průkaz sk. B aktivní řidič, komunikativní, přátelská, čistý výpis rejstříku trestů

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Moravské Budějovice   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vedoucí zdravotní sestra Přidat mezi oblíbené

250.000 Kč

Zdravotní sestra/asistent do domácí ošetřovatelské a hospicové péče Přidat mezi oblíbené

27.000 Kč

Místo výkonu práce Holice Požadujeme: - platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - minimální praxe u lůžka 3 roky - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič Osobnostní předpoklady: lidskost, poctivost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost týmové a individuální práce, vlastní aktivita Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, zázemí stabilní organizace, zaměstnanecké benefity (stravenky, prémie, 5 týdnů dovolené, služební automobil + mobil + PC) První kontakt emailem

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Holice   Bude aktivní do 19.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Sociální pracovník/ce Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Pracoviště Kroměříž - vyšší odborné/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, praxe v oboru vítána, znalost metod sociální práce, znalost legislativy pro sociální služby, znalost práce na PC, ŘP sk. B výhodou, komunikační dovednosti, práce v týmu, ochota vzdělávat se a učit se novým věcem, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti, aktivní přístup, zdravotní způsobilost - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké výhody 25 dní dovolené - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné…

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Kroměříž   Bude aktivní do 09.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Výživový poradce Přidat mezi oblíbené

20.000 – 30.000 Kč

Náplň práce: poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro klienty Světa zdraví; zpracování individuálních jídelních plánů pro klienty; Požadujeme: znalost v oboru zdraví a dietologie; licence výživového poradce Nutris, Nutri Academy, popř. zdravotní škola; Nabízíme: zaměstnanecké výhody: vlastní vzdělávací systém v oboru asistentka; zajištěná klientela Zájemci se hlásí telefonicky na tel. 605 564 665 od 8:30 hod. do 17:00 hod. nebo na e-mail: podebrady@svet-zdravi.cz.

Nabídka z 20.01. 17:10   Lokalita: Poděbrady   Bude aktivní do 28.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 164