Zdravotnictví - inzerce práce

zdravotnictví - inzerce, inzeráty - lékař, zdravotní sestra, pečovatelka

Zubní lékaři bez specializace Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

Místo výkonu práce: Karlovo náměstí 292/15, 12000 Praha 2 Kontaktní osoba: Jemilev Igor MUDr., tel.: 773 260 885, e-mail: igor.jemilev@seznam.cz

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

VŠEOBECNÁ SESTRA na vybraná oddělení Přidat mezi oblíbené

20.500 Kč

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Náchod   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Všeobecné sestry bez specializace Přidat mezi oblíbené

20.500 Kč

místo výkonu práce: Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. Kyjovská č.p. 607 348 15 Planá u Mariánských Lázní zaměstnanecké výhody: týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, příspěvky dle platné Kolektivní smlouvy mzda od 20 500 Kč + příplatky kontakt e mailem nebo po tel. -pracovní dny 6,30 až 14,30hod.,

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Planá   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Všeobecná sestra, bratr Přidat mezi oblíbené

21.300 – 32.170 Kč

KO: Hanková Lenka Mgr., tel.: 553 766 103, e-mail: lenka.hankova@nemocnice.opava.cz. VOŠ/VŠ, odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, registrace není podmínkou. Pracoviště Opava, nástup ihned.

Nabídka z 22.07. 17:12   Lokalita: Opava   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pečovatel/-ka - dpp Přidat mezi oblíbené

110 Kč

PEČOVATEL/PEČOVATELKA - pracoviště Jičínsko. V případě zájmu pište na email vedouci.pecovatelek@charitajicin.cz. Bližší informace na tel: 737 139 089. Požadujeme: -trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost -řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - důležité!!!) Náplní práce je poskytování úkonů pečovatelské služby jako např. úklid domácnosti, zajištění nákupů, pomoc s osobní hygienou, dovážka a podání oběda, atd. formou brigády na víkendy, svátky a všední dny odpoledne. Nabízíme: -dohodu o provedení práce -nástup možný po domluvě

Nabídka z 22.07. 17:10   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Oční lékaři - oftalmologové Přidat mezi oblíbené

30.000 – 40.000 Kč

Místo výkonu práce: V hůrkách č.p. 1296/10, Stodůlky Kontakt: Lešták Ján, kontakt osobně na Praze 13, po domluvě, tel.: 725 212 681, e-mail: janet.lestak@klinikajl.cz Plynně hovořící rusky, anglicky, česky. Zaměstnanecké výhody: stravenky

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Fyzioterapeuti s osvědčením Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Kont.: Khemchart Hrdlička, tel:605541507, email: khemchart160@hotmail.com. První kontakt zájemce telefonicky nebo emailem. Znalost anglického jazyka - na komunikativní úrovni, znalost thajského jazyka - výhodou, masér/ka - pro sportovní a rekondiční masáže

Nabídka z 22.07. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékaři Přidat mezi oblíbené

460 Kč

Náplň práce: LPS zubní První kontakt: telefonicky na čísle: 571 818 131, e-mailem na: janusova.marie@nemocnice-vs.cz nebo osobně na pracovišti ov. 3.7.

Nabídka z 21.07. 17:12   Lokalita: Vsetín   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékař/ka Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Místo výkonu práce: Milady Horákové 1437, 37006 České Budějovice Přijmeme ZUBNÍHO LÉKAŘE/ LÉKAŘKU do soukromé moderně vybavené ordinace ve zdravotnickém zařízení. Dlouhodobá spolupráce, úvazek a platové podmínky dle domluvy.

Nabídka z 21.07. 17:12   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

Místo výkonu práce: U dvou srpů č.p. 2024/2 Kontakt: Vasylevska Yuliia, e-mail: dr.vasylevska@seznam.cz

Nabídka z 21.07. 17:12   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékař Přidat mezi oblíbené

35.000 – 70.000 Kč

Místo výkonu práce: Moskevská 658/41, Liberec 1

Nabídka z 21.07. 17:12   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

33.000 Kč

Z:28.2.2018. A:20.7.2018. místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 458, Studénka. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, MOŽNOST PŘEDAT ZUBNÍ ORDINACI. V případě zájmu kontaktujte MUDr. Břízovou Helenu telefonicky pouze večer na tel: 721 372 848. Osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě.

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Studénka   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

35.000 Kč

Z:28.2.2018. A:20.7.2018. místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 458, Studénka.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání s aprobační zkouškou. Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, MOŽNOST PŘEDAT ZUBNÍ ORDINACI. V případě zájmu kontaktujte MUDr. Břízovou Helenu telefonicky pouze večer na tel: 721 372 848. Osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě.

23.000 Kč

z:3.10.2016, a:16.3.2017 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Nový Jičín   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní lékař / ka Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Batelov   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nutný telefonický kontakt předem!

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Horní Cerekev   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zubní instrumentáři - zdravotní sestry Přidat mezi oblíbené

16.000 – 18.000 Kč

z: 28.2.2018 Požadavky: znalost práce na PC, pracovní flexibilita - zodpovědnost Zaměstnanecké výhody: finanční odměny Kontakt: MUDr. Jozef Fingerhútt, telefonicky na č.: 777 695 776, písemně na email: dentalpraxprim@seznam.cz

Asistent zubního lékaře Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Z:28.2.2018. A:20.7.2018. místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 458, Studénka.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Náplň práce: Asistence lékaře v křesle, vedení lékařské dokumentace, práce na PC, komunikace s pacienty, administrativní úkony. V případě zájmu kontaktujte MUDr. Břízovou Helenu telefonicky pouze večer na tel: 721 372 848. Osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě.

Lékař stomatolog Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Místo výkonu práce: Velká Hradební č.p. 3385/9, 400 01 Ústí nad Labem. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, znalost AJ,RJ,ČJ - pasivně, odbornou stáž v rámci aprobační zkoušky podle zákona č. 95/2004 Sb. Nabízíme: mzdu 15 000 - 20 000,- Kč, dvousměnný provoz. Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zdravotničtí záchranáři Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

- Místo výkonu: Hořovice. Upřesňující informace: nástup možný ihned, při nástupu doba určitá na jeden rok, po roce prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sleva do lékárny. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-15:30).

Nabídka z 21.07. 17:11   Lokalita: Hořovice   Bude aktivní do 08.12.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 176