Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

Traktorista v rostlinné výrobě TOP do 05.04. Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Traktorista v rostlinné výrobě Zemědělské družstvo Vícov přijme traktoristu a obsluhu zemědělských strojů v rostlinné výrobě na plný úvazek. Minimální stupeň vzdělání: Středoškolské nebo vyučen Řidičský průkaz: sk. T, (skupina C - výhodou) Mzdové rozpětí: 20 000 - 25 000 Kč/měsíc

Nabídka z 29.03. 05:38   Lokalita: Vícov   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zootechnik/-čka Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

- Benátky 20, 503 03 Smiřice - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. vyučení - Nabízíme: prémie - V případě zájmu nás telefonicky kontaktujte na tel. č.: 777 242 198 (p. Hovorka) - volejte od 7:00 - 17:00 denně

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Smiřice   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zootechnik pro chov dojeného skotu Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

pracoviště: kravín Velká Lhota; pracovní poměr na dobu neurčitou; řidičský průkaz sk. B; KONTAKT E-MAILEM

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Dačice   Bude aktivní do 31.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník/ce Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

- realizace a údržba zeleně, obsluha pro provoz zahradního centra - plné prac.nasazení, flexibilita, všeobecná manuální zručnost, schopnost samostatného rozhodování, vzdělání zahradnického směru nebo praxe v oboru podmínkou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Floristka - aranžérka Přidat mezi oblíbené

12.100 Kč

*Požadujeme samostatné floristy/ky. Vyučení ani praxe není podmínkou, spíše výhodou. Sami si uchazeče zaškolíme, pokud bude zaškolení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování. Je důležité, aby nový uchazeč měl cit pro barvu, byl kreativní s estetickým vnímáním. Požadujeme základní znalost práce na PC (odeslat a přijmou email, vyplnit tabulku aj. ). Zasílejte prosím strukturované životopisy na níže uvedený email. Zájemci, pište prosím na e-mail nebo telefonujte na uvedené číslo PO-PÁ 7-15h.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Žďár nad Sázavou   Bude aktivní do 27.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovníci v živočišné výrobě Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Kovařík tel.: 723 626 713. Požadavky: zkušenost se zvířaty, ŘP sk. T výhodou, vhodný zdravotní stav pro výkon profese. PD: dvousměnný provoz - dle dohody. Pracoviště: Myslejovice 154

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Myslejovice   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dojič/ka Přidat mezi oblíbené

18.000 – 22.000 Kč

Výhody: dotované obědy Práce i o víkendech a svátcích dle rozpisu směn. Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Dolní Lhota   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník v zahradnictví Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

28.3.2017/ Práce v zahradnictví. Telefonicky sjednat schůzku na čísle 608 77 87 49 p. Klimšová Zlatka.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Mikulov   Bude aktivní do 28.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha zahradní mechanizace Přidat mezi oblíbené

19.000 – 26.000 Kč

- dohoda o provedení práce, nástup možný ihned či od 1.4.2017 - Náplň práce: realizace zakázek v oboru péče o zeleň, sadové úpravy, výsadbu okrasné zeleně a další zajímavé činnosti v přírodě - Požadujeme: časová flexibilita, samostatnost, loajalitu k firmě, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům. Praxe v oboru zahradnictví nebo jemu podobném je vítaná. ŘP skupiny B, výhodou T a E. - Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práci v dobrém kolektivu, bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, zvyšování kvalifikace, firemní…

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Nový Bydžov   Bude aktivní do 28.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.000 Kč

místo výkonu práce Plzeň - sever Těžká fyzická práce, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, v sezóně práce o SO a NE. Řidičský průkaz vítaný, časté služební cesty

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Zruč-Senec   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Místo výkonu práce: Plzeň - sever Požadavky na uchazeče: - těžká fyzická práce - dobrý zdravotní stav, spolehlivost - ŘP vítán - v sezoně práce v SO a NE - časté služební cesty

místo výkonu práce - Plzeň - sever Požadavky na uchazeče: - těžká fyzická práce - dobrý zdravotní stav, spolehlivost - ŘP vítán - v sezoně práce v SO a NE - časté služební cesty i několikadenní.

11.000 Kč

Osobní setkání na adrese Budovatelská č.p. 155/11 Po a Čt 10-12 hod. Pracoviště hl.m.Praha, Újezd nad Lesy, Klanovice. Fyzicky náročná práce.

Nabídka z 29.03. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Technický pracovník/ce ve výzkumu Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

pracoviště Kroměříž - Pracovní náplň: polní pokusnictví a práce na výzkumných projektech - Požadované dovednosti: SŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru, řidičské oprávnění sk. B,T, práce s PC - Excel, Word, Outlook, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, PD: 7:00-15:30 hod. - Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, podnikové stravování, pravidelné zdravotní prohlídky, dovolená 25 dní, příspěvek na penzijní připojištění - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.)

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Kroměříž   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Produktový manažer pro náhradní díly Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

27.3.2017/ SŠ technického směru, praxe v oblasti prodeje nebo servisu dopravní techniky výhodou. ŘP sk. B. Práce s PC (MS Office, Internet), znalost systému SAP výhodou. Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka. Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k zákazníkům. Náplň práce: technické poradenství odběrateleům, zajištění dodávkek od zahraničních dodavatelů. Zpracování objednávek od odběratelů. Spolupráce se smluvními prodejními středisky zaměstnavatele. Aktivní rozvoj obchodních aktivit u…

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Hustopeče   Bude aktivní do 27.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel koní Přidat mezi oblíbené

13.000 – 15.000 Kč

Pracoviště: Jezdecký klub derby s.r.o. - farma Bohuňovice. Lze dohodnout HPP či brigádu. Požadavky: zdravotní způsobilost, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, praxe a jezdecká či cvičitelská licence výhodou. Náplň práce: misťování boxů, příprava a krmení koní, vyvádění koní do a z výběhu, vedení výcvikových lekcí. Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Bohuňovice   Bude aktivní do 04.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatelé hospodářských zvířat Přidat mezi oblíbené

20.000 – 22.000 Kč

Náplň práce : ošetřování telat, skotu, případně dojení na automatické dojírně Požadaveky: spolehlivost, flexibilita a dobrý vztah ke zvířatům, praxe vítána, nebo zaučíme Možnost později pracovní poměr na dobu neurčitou. Výhody: podnikové stravování, po 2 letech možný příspěvek na penzijní či životní pojištění

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Fryšták   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel skotu, traktorista Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

Místo výkonu práce - STŘEDISKO RATIBOŘICE, BOŇOV. Pracovní doba 7,00 - 15,30 hod. Požadujeme ŘP sk. B, T.

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Třebíč   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka dojnic Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě Ing. Menšík 582 383 102, 777 761 281. Vhodný zdravotní stav pro výkon profese, zdravotní průkaz, ochota pracovat. Případně zaučíme. Pracovní doba: Po-Ne ranní 4:00-11:00 hod., odpolední 14:00-20:00 hod.

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Hvozd   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník/ce v zemědělství - ošetřovatel/ka dojnic Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

Pracoviště Malý Bor 144, Horažďovice Směny: 14:00 - 22:30 hod., 2:00 - 11:30 hod. Praxe v oboru výhodou, plat 16 000,- Kč + prémiová složka, podnikové stravování, 25 dní dovolené Kontakt možný telefonicky (7 - 15 hod.) nebo e-mailem

Nabídka z 29.03. 17:08   Lokalita: Horažďovice   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 48