Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

Dělník pro práci v lese Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Místo výkonu práce: okolí Berouna i jinde, svoz do zaměstnání zajištěn z Nového Strašecí. Požadavky: fyzická zdatnost, odpovědnost, řidičský průkaz skupiny "B" výhodou, průkaz obsluhy motorových pil, zkoušky na pilu výhodou Kontakt: p. Vokráček, tel. 603288922, osmia.sro@seznam.cz

Nabídka z 24.07. 17:08   Lokalita: Nové Strašecí   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - OPRAVÁŘ - Herálec pod Žákovou horou Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

*První kontakt telefonicky nebo emailem

Nabídka z 24.07. 17:08   Lokalita: Herálec   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel masného skotu, traktorista Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Pracoviště Víteň u Strážova, okr. Klatovy Požadujeme řidičský průkaz sk. T Nabízíme stravenky, příspěvek na penzijní připojištění Kontaktní osoba: František Prudík - tel. 777 002 565 (7:30 - 15:30), kalivodova.martina@gmail.com

Nabídka z 24.07. 17:08   Bude aktivní do 11.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník/ce - dpp Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Kontakt: Nutné předem domluvit telefonicky schůzku Praxe v oboru, řidičský průkaz sk.B. Zahradnické práce - práce na DPP (v období od března do listopadu)

Nabídka z 23.07. 17:10   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo výkonu práce Praha. Pomocné práce při sázení sklízení a balení ovoce, zeleniny Adresa prouchazeče je Praha 3 V Domově 1699/18 a to v pátek od 9:00 do 12:30 volat předem na telefon 734145246

Nabídka z 23.07. 17:09   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Pracoviště: Praha, Újezd nad Lesy, Klánovice. KONT.: pondělí a čtvrtek 10-11 hod. tel. předem. Hudyma Ivan, tel.: 603 207 820, adresa Budovatelská 155,Praha 9.

Nabídka z 23.07. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

11.000 – 12.000 Kč

Místo pracoviště: - Konětopy a okolí Prvotní kontakt: - tel.: 724 832 923 denně od 12:00 do 13:00 Upřesňující údaje: - dělník v rostlinné výrobě - řidičské oprávnění B, T, C

Nabídka z 23.07. 17:09   Lokalita: Dřísy   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka skotu, prasat (místo výkonu práce Dubicko a Bohuslavice) Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

Místovýkonu práce: okres Šumperk, Dubicko, ul. Družstevní č.p. 5. Nástup ihned na dobu určitou. 2 směny: ranní 3:30 - 9:30 hod., odpolední 13-19:00 hod., každý druhý víkend pracovní. Požadavky zaměstnavatele: - dobrý zdravotní stav - ochota pracovat s hospodářskými zvířaty Pracovní poměr lze po dohodě smluvních stran po ukončení sjednané doby opaovat, a to v souladu s ust. zák. č. 262/2006 Sb., v platném znění. Jedná se o práci související s chovem hospodářských zvířat. Nástup možný ihned. Odměňlvání dle zásad společnostik možnost…

Nabídka z 23.07. 17:09   Lokalita: Dubicko   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dojič/ka, ošetřovatel/ka skotu Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Místo výkonu práce: Šípy Kontakt: Milan Oul 737763534 (7:00-16:00), e-mail agrofarm.sipy@tiscali.cz nebo osobně na adrese: Šípy 45

Nabídka z 23.07. 17:08   Lokalita: Čistá   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Krmič/ka skotu Přidat mezi oblíbené

21.000 – 22.000 Kč

Místo výkonu práce: Mrákotín 111 NABÍZÍME: ošacení První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na shora uvedené adrese.

Nabídka z 23.07. 17:08   Lokalita: Hlinsko   Bude aktivní do 10.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník, zahradnice Přidat mezi oblíbené

16.000 – 19.000 Kč

KO: Škrobánek Karel Ing., tel.: 553 759 138, 602 739 972, e-mail: karel.skrobanek@tsopava.cz Dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav. Pracoviště Opava, prac. smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, nástup ihned.

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Opava   Bude aktivní do 09.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Květináři - prodavači květin Přidat mezi oblíbené

13.000 Kč

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00 (Květiny u Báry), Bucharova č.p. 2817/9, Stodůlky, 158 00 Praha 58 Kontakt: Limportová Jarmila, tel.: 776235702 Požadujeme: - znalost květinové vazby, praxe v oboru nutností, Aj výhodou

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Technik, lodní mechanik Přidat mezi oblíbené

20.000 – 30.000 Kč

Požadujeme: - odborné vzdělání v oblasti stavby lodí a kovových konstrukcí, praxi v oboru. Způsob prvního kontaktu telefonicky či e-mailem.

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Lovosice   Bude aktivní do 09.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vzorkař/-ka Přidat mezi oblíbené

18.000 – 35.000 Kč

Náplň práce: vzorkování odpadních vod a kalů. Platové podmínky dle odpracovaných let a zkušeností. Požadavky: řidičský průkaz sk. B. Zaměstnavatel nabízí: stravenky, dovolená navíc V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na tel.: 737 211 977 (od 14:00 do 16:00) nebo e-mailem nemcova@recing.cz.

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Nové Město nad Metují   Bude aktivní do 21.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Technik/čka stavebního směru Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: telefonicky, emailem, na výběrovém řízení dle dohody Náplň: příprava stavební výroby (zaučíme) Benefity: 5 dnů dovolené navíc, stravenky, mimořádné prémie, ubytování ( pokud zaměstnanec pracuje mimo okres svého trvalého bydliště )

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 09.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Sanační technik Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

- rekonstrukce vodovodů a kanalizací bezvýkopovými technologiemi Požadavek na řidičské oprávnění sk. B ( sk. C, D výhodou - není podmínkou ), Manuální zručnost, flexibilita. Kontakt: mailem.

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Soběslav   Bude aktivní do 21.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přípravář/ka - asistent/ka - stevebního směru Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: telefonicky, emailem, na výběrovém řízení dle dohody Náplň: asistent/ka k vedoucímu výroby (zaučíme) Benefity: 5 dnů dovolené navíc, stravenky, mimořádné prémie, ubytování ( pokud zaměstnanec pracuje mimo okres svého trvalého bydliště )

Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství Přidat mezi oblíbené

16.000 – 18.000 Kč

Místo pracoviště: - Pražská 40, Nehvizdy Prvotní kontakt: - tel.: 602 331 739 - e-mail: j.glatt@volny.cz

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Nehvizdy   Bude aktivní do 09.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník v zemědělství Přidat mezi oblíbené

21.000 – 25.000 Kč

místo výkonu práce Farma Kačlehy; pracovní poměr na dobu 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 7:00 - 15:30 - v sezóně pracovní doba uzpůsobená potřebám zaměstnavatele; ŘP skup. B a T; svářečský průkaz výhodou; výpis z rejstříku trestů

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Jindřichův Hradec   Bude aktivní do 30.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ZAHRADNÍK-CE + DROBNÉ ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE ( možnost na zkr. PP, DPP, DPČ) Přidat mezi oblíbené

100 Kč

A11 ( možnost na zkr. PP, DPP, DPČ) Požadujeme: - manuální zručnost - samostatnost, zodpovědnost Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení - samostatnou a zodpovědnou práci - práce po celé roční období - nástup ihned!!! Vhodné i pro osoby pobírající částečný důchod. Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky, nechť zašlou svůj životopis na e-mail: riedlova@scomplet.cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese.

Nabídka z 22.07. 17:09   Lokalita: Dolní Domaslavice   Bude aktivní do 09.12.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 50