Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.700 Kč

místo výkonu práce: Praha, Praha - Východ kontakt: Tsapetsaver Oleksandr, tel.: 734145246, adresa pro uchazeče po tel. domluvě V domově 1699/18, Praha 3, v úterý od 12-15,30 hod. pomocné práce v rostlinné výrobě, sklízení ovoce, balení, sázení stromků. Požadujeme dobrý zdravotní stav

Nabídka z 24.09. 17:10   Bude aktivní do 11.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 Kč

sklizeň ovoce, , přebírání ovoce a kompletní péče týkající se sadů kontakt: osobně, Proseč č.p.1, pátek od 13.00 do 15.00 hod., e-mailem, telefonicky kontakt: telefonicky osobně: každý pátek od 13.00 do 15.00 hod. v Proseči čp.1

Nabídka z 24.09. 17:10   Lokalita: Rovensko pod Troskami   Bude aktivní do 11.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka dojnic Přidat mezi oblíbené

18.000 – 20.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: Jamné nad Orlicí č.p. 289, 561 65 Jamné nad Orlicí a Mladkov (dle domluvy) NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ DOBA: - 6 dní v týdnu - ranní (03.00 - 08.30 hod.) a odpolední (15.00 - 20.30 hod.) POŽADUJEME: - potravinářský průkaz - zkušenosti s chovem skotu výhodou - kladný vztah ke zvířatům Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení KONTAKT: Filip Václav Ing., telefonicky nebo e-mail

Nabídka z 24.09. 17:08   Lokalita: Jamné nad Orlicí   Bude aktivní do 11.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

17.000 – 19.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: Mladkov č.p. 173, 561 67 Mladkov NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ DOBA: ranní a odpolední směny, práce 6 dní v týdnu POŽADUJEME: - potravinářský průkaz - zkušenosti s chovem skotu výhodou - kladný vztah ke zvířatům NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení KONTAKT: Němec Jaroslav, telefonicky nebo e-mail

Nabídka z 24.09. 17:08   Lokalita: Mladkov   Bude aktivní do 11.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

130 Kč

- místo výkonu práce Tis nebo Sedletín - prac. doba PO-NE mezi 03:30 a 19:00 hodinou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nabídka z 24.09. 17:08   Lokalita: Kámen   Bude aktivní do 11.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Florista/ka, květinář/ka Přidat mezi oblíbené

14.900 Kč

Pracoviště: 28. října 242/190, Ostrava - Mariánské Hory Kontakt v pracovní dny 8:00 - 16:00 hod. osobně, telefonicky 773 483 182 nebo e-mailem dianabis@seznam.cz Vyučení v oboru není podmínkou, uvítáme zkušenosti s vázáním květin, zručnost a vztah k oboru.

Nabídka z 23.09. 17:12   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Florista / floristka Přidat mezi oblíbené

17.000 – 20.000 Kč

Náplň práce: vázání květiny, obsluha zákazníků, udržování chodu květinářství Požadavky: znalost květiny, chuť učit se novým věcem, týmový hráč Osobní návštěva pouze Po, St dopoledne.

Nabídka z 23.09. 17:12   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Agronom Přidat mezi oblíbené

20.000 – 30.000 Kč

Upřesňující informace: - SŠ zemědělského zaměření, praxe v oboru min. 3 roky, znalost RV, ŽV, zemědělské techniky a mechanizace, dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením lidí. Nabízíme: - základní plat + osobní ohodnocení - stravenky - služební auto - služební telefon - služební PC - možnost aktivně se podílet na rozvoji farmy Nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: mirka.buckova@farmazvirat.cz Způsob kontaktu: - e-mailem - mirka.buckova@farmazvirat.cz

Nabídka z 23.09. 17:11   Lokalita: Kraslice   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

22.000 – 28.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: středisko Lukavice POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, T NABÍZÍME: ubytování, závodní stravování KONTAKT: Rejfek Radek, telefonicky nebo emailem

Nabídka z 23.09. 17:11   Lokalita: Letohrad   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo pracoviště: - Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: 723 730 254 od 12:00 do 16:00 Upřesňující údaje: - fyzicky náročná práce

Nabídka z 23.09. 17:10   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v zahradnictví Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo pracoviště: - Praha-východ Prvotní kontakt: - tel.: 777 284 348 - e-mail: muzsrycem@seznam.cz

Sekáč trávy křovinořezem Přidat mezi oblíbené

120 Kč

práce s křovinořezem, zahradnické práce Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nabídka z 23.09. 17:10   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.500 Kč

Místo pracoviště: - Praha-východ Prvotní kontakt: - tel.: 734 145 246 Upřesňující údaje: - pomocné práce při sklizni ovoce a zeleniny

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Přidat mezi oblíbené

12.200 – 15.000 Kč

sázení stromků, ožínání stromků, úklid a pálení klestu, stavba a opravy oplocenek možnost dopravy telefonický nebo osobní kontakt (pondělí a středa v době od 8:00 do 11:00 - Prostiboř 701)

Lesní dělník Přidat mezi oblíbené

18.000 – 25.000 Kč

PRACOVIŠTĚ Rusava - pracovník do pěstebních prací lesního hospodářství (vyžínání lesních kultur, výřezy plevelných dřevin, nátěry zimními a letními repelenty, ořezy linek, zalesňování, chemická ochrana dřevin proti buřeni a klikorohu borovému, manuální práce v lesní školce), práce se provádí v těžkých až velmi těžkých, svažitých a kamenitých terénech - vzdělání není rohodující, ŘP B, samostatnost, pečlivost, pracovitost, orientace v lesních mapách - kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky…

Nabídka z 23.09. 17:10   Lokalita: Bystřice pod Hostýnem   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pěstitelé zemědělských plodin Přidat mezi oblíbené

14.000 – 20.000 Kč

Kontaktujte nás telefonicky Po - Pá v době od 5:00 - 13:30 hod.

Nabídka z 23.09. 17:09   Lokalita: Semice   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zemědělský technik, práce v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

25.000 – 30.000 Kč

Pracoviště Ostředek

Nabídka z 23.09. 17:09   Lokalita: Chocerady   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatel hospodářských zvířat Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Nutný telefonický kontakt předem!

Nabídka z 23.09. 17:08   Lokalita: Lukavec   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník živočišné výroby - krmič Přidat mezi oblíbené

Pracoviště Ostředek zaučíme, ŘP sk. T podmínkou

Nabídka z 23.09. 17:08   Lokalita: Chocerady   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka prasnic a selat - farma sázava Přidat mezi oblíbené

18.000 – 19.000 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Farma chov prasat Sázava Kompletní ošetřování prasnic a selat Požadujeme: praxe v oboru vítána, samostatnost, časová flexibilita Kontakt: telefonicky nebo e-mail

Nabídka z 23.09. 17:08   Lokalita: Lanškroun   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 67