Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

Přijmeme traktoristu TOP do 02.02. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Zemědělská společnost v Olomouci přijme traktoristu s praxí do trvalého pracovního poměru. Hlavní náplň práce - práce v rostlinné výrobě.

Nabídka z 05.01. 09:18   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 25.05.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pěstební činnost v lesní školce TOP do 22.01. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme ženy do pěstební činnosti v lesní školce.Dlouhá Loučka, kontakt: 723078698, e-mail: atro-rymarov.com .

Nabídka z 02.12. 09:34   Lokalita: Dlouhá Loučka   Bude aktivní do 21.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista TOP do 22.01. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme traktoristu do lesní školky,nutný řidičský průkaz sk. B,T. Dlouhá Loučka, kontakt: 723078698, e-mail: ucetni@atro-rymarov.com .

Nabídka z 02.12. 09:18   Lokalita: Dlouhá Loučka   Bude aktivní do 21.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lesní technik TOP do 22.01. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme technika do lesní školky, vzdělání zemědělská nebo lesnická SŠ. Dlouhá Loučka, kontakt: 723078698, e-mail: ucetni@atro-rymarov.com .

Nabídka z 02.12. 08:45   Lokalita: Dlouhá Loučka   Bude aktivní do 21.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zootechnik Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Místo výkonu práce: Kněževes Životopis zasílejte na e-mail agrochmel@quick.cz Zaměstnanecké výhody: závodní stravování Kontakt: David Šebek e-mail: agrochmel@quick.cz

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Kněževes   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodavač/ka květin Přidat mezi oblíbené

13.400 Kč

Náplň práce: prodej, vázání a aranžování květin Nabízíme: pracovní doba 09,00 - 19,00hod.; možnost nákupu se slevou Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: zahradnictvibaloun@seznam.cz; - telefonicky (06,00 - 15,00hod.) na čísle 737 904 060 - Ing. Eva Lysoňkova Místo výkonu práce: Ing. Jiří Baloun - pracoviště Tesco Hypermarket, Kojetínská č.p. 3133/10, 750 02 Přerov 2

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Přerov   Bude aktivní do 17.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník Přidat mezi oblíbené

100 – 120 Kč

C04 zahradní práce, ŘP sk. B výhodou Kontakt - telefonicky, e-mailem.

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradní technik/technička Přidat mezi oblíbené

10.000 – 13.000 Kč

Pozice: zahradni technik/technička Požadavky: výhodou ŘP sk. B, popřípadě BE, výuční list nebo minimálně 5 let praxe, znalost elektrikářských zařízení, pomoc při realizaci zahrad, sekání, sázení, drobné stavební práce Nástup možný dle vegetačního období ( zpravidla březen - listopad ) Mzda: 11 000,- až 13 000,- Kč Kontakt:Cagáňová Veronika,Prokop Erik, tel.: 737434977, 737 843 733, e-mail: info@zahradni-specialista.cz NECHODIT NA ADRESU !! kontakt buď telefonicky nebo e-mailem. Místo výkonu práce: Příbram a okolí

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Příbram   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vodohospodář Přidat mezi oblíbené

15.230 Kč

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816 ÚIRT-OSBP-OE hledá vhodného kandidáta na plný pracovní úvazek - na pozici: VODOHOSPODÁŘ (pracovní doba 7,00 – 15,30 hod) Hlavní pracovní náplň: - zajišťování a evidování dokumentace - vedení agendy kanalizačních řádů a jejich zpracování - jednání s úřady státní správy, kontrolními institucemi - zpracování technických podkladů pro smlouvy a výběrová řízení - zpracovávání povinných vodohospodářských…

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 18.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Samostatného technického pracovníka Přidat mezi oblíbené

19.000 – 21.000 Kč

* do sídla akciové společnosti v Moravské Třebové Hlavní pracovní náplň: " sledování a vyhodnocování provozu vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod, včetně vyhodnocování ekonomiky provozu těchto zařízení " vypracování provozních a legislativních hlášení v oboru provozování vodovodů a kanalizací " vypracování a vedení provozní dokumentace Požadujeme: " komunikační dovednosti, samostatnost, technické a ekonomické znalosti " minimální úplné střední odborné vzdělání technického nebo ekonomického směru " pokročilá znalost…

Nabídka z 19.01. 17:09   Lokalita: Moravská Třebová   Bude aktivní do 15.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

10.000 – 15.000 Kč

Pracoviště : Semice 196 a další pracoviště firmy/zem.polnosti/ okr.Nymburk

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Semice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dojič/-ka krav Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Místo výkonu práce: Jaroměřská č.p. 49/3, Rusek, 500 03 Hradec Králové 3 DOJIČ/-KA KRAV - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 2. 2017, dělené směny - Požadujeme: min. základní vzdělání, zkušenosti v živočišné výrobě a pozitivní chování ke zvířatům - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Pour Jiří, tel.: 605 835 388, e-mail: jipour@seznam.cz

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník v zemědělství Přidat mezi oblíbené

80 – 100 Kč

Rozmanitá práce v přírodě a u zvířat, podle potřeby Požadavky: kladný vztah ke zvířatům a přírodě

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Habartice   Bude aktivní do 18.04.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dojič/ka Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Příspěvek na dopravu. Pracovní doba: 4:00-10:00 a 14:00-20:00

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Domažlice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník/ce v prostředí odpovídajícímu technologii zpracování Přidat mezi oblíbené

11.000 – 13.000 Kč

Místo výkonu práce: Šalounova 40, Ostrava - Vítkovice Kontakt telefonicky Po-Pá 7.30 - 16.30 hod. na č. 596 615 250 nebo e-mailem: eva@kimbex.cz Možnost se dostavit osobně po předchozí tel. domluvě. Náplň práce: Kuchání, porcování, vážení a balení ryb. Provozovna bez hygienického zázemí pro muže. Možnost prodloužení PP na dobu neurčitou.

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovníci na vinici Přidat mezi oblíbené

14.500 Kč

práce na vinici, stříhání, okopávání, sběr, praxe výhodou, vinice v katastru Hnánice, Jaroslavice, Vrbovec,

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Znojmo   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný pracovník v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

18.1.2017 - práce ve vinici. I základní vzdělání, i bez praxe. KONTAKT: Janulíková Jana Ing., dohodnout tel. osobní schůzku : 739 091 629 Místo výkonu práce: Tvrdonice, Týnec a okolí

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Tvrdonice   Bude aktivní do 19.02.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník/-ice ve škrábárně brambor Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Místo výkonu práce: Jaroměřská č.p. 49/3, Rusek, 500 03 Hradec Králové 3 DĚLNÍK/-ICE VE ŠKRÁBÁRNĚ BRAMBOR - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 2. 2017 - Požadujeme: min. základní vzdělání, 1 rok praxe v potravinářství, zdravotní průkaz v potravinářství - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Pour Jiří, tel.: 605 835 388, e-mail: jipour@seznam.cz

Dělník-ce v zemědělství Přidat mezi oblíbené

11.760 Kč

Po uplynutí sjednané doby je možné prodloužení pracovní smlouvy

Nabídka z 19.01. 17:08   Lokalita: Jaroslavice   Bude aktivní do 08.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

11.760 Kč

po uplynutí sjednané doby je možné prodloužení pracovní smlouvy

1 2 3 39