Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

traktorista,destař TOP do 24.01. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme traktoristu-řidičský pr.sk.B+T,destaře, nástup možný ihned. Lesní školka Dlouhá Loučka,kontakt:723078698, e-mail:ucetni@atro-rymarov.com.

Nabídka z 29.11. 12:53   Lokalita: Dlouhá Loučka   Bude aktivní do 18.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

PROVOZNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK TOP do 22.01. Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

PROVOZNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK. Menší zem. společnost v Olomouci zabývající se rostlinnou výrobou přijme do HPP provozně - technického pracovníka se zaměřením na zem. mechanizaci. Požadujeme střední vzdělání s maturitou a ŘP sk. B+T.

Nabídka z 04.01. 13:03   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 24.05.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prdavač/-ka - florista/-ka Přidat mezi oblíbené

90 Kč

DPP, možnost změny na PS. Požadujeme - praxe v prodeji, znalost vazby květin. Provozní doba Po-Pá 8:00-16:30, každá druhá sobota 7:00-12:00. Předem volat na tel. č.: 736 621 294 (denně 18:00-20:00) a domluvit si schůzku. Pracoviště: Jablunkov

Nabídka z 16.01. 17:11   Lokalita: Jablunkov   Bude aktivní do 30.04.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci pro realizaci zahrad Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Náplň práce: zahradnické práce Požadavky: fyzická zdatnost, slušné chování

Nabídka z 16.01. 17:11   Lokalita: Otrokovice   Bude aktivní do 05.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lesní technik/hajný Přidat mezi oblíbené

35.000 Kč

- vzdělání středoškolské. Pracoviště Lesní správa Vyšší Brod (SÚJ Malšín, Frymburk). Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 35.000,-- Kč hrubého. Nástup ihned. Kontakt: 734 318 578 p. Hromádková, hromadkova@jzdrev.cz

Nabídka z 16.01. 17:10   Lokalita: Vyšší Brod   Bude aktivní do 31.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

35.000 Kč

- vzdělání středoškolské. Pracoviště Lesní správa Český Krumlov (SÚJ Č. Krumlov, Frymburk, Malšín). Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 35.000,-- Kč hrubého. Nástup ihned. Kontakt: 734 318 578 p. Hromádková, hromadkova@jzdrev.cz

Nabídka z 16.01. 17:10   Lokalita: Český Krumlov   Bude aktivní do 31.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Agronom Přidat mezi oblíbené

27.000 – 32.000 Kč

U zájemce o práci je praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy Podnikové stravování Požadavky: - ŘP sk. B Kontakt: - Petrášek Jan Ing., tel.: 607 520 247 , - volat pondělí - pátek od 8 hod. - 15 hod. e-mail: zempovos_petrasek@centrum.cz

Nabídka z 16.01. 17:10   Lokalita: Strunkovice nad Blanicí   Bude aktivní do 31.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dojič-dojička Přidat mezi oblíbené

18.000 – 22.000 Kč

Kontaktní osoba: Plojharová Libuše, tel.: 603 864 011, e-mail: zeas@razdva.cz, Ing. Dana Martínková, tel.: 736612058 Místo výkonu práce-farma Malovičky

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Netolice   Bude aktivní do 31.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

Kontaktní osoba: pan Josef Hrdlička , tel.: 728 554 053, e-mail: az.delta@seznam.cz K základní mzdě zaměstnavatel vyplácí příplatky Praxe výhodou

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Čkyně   Bude aktivní do 31.03.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zemědělec Přidat mezi oblíbené

18.000 – 30.000 Kč

Náplň práce:polní práce v zemědělství, řízení techniky. Požadujeme: ŘP sk. B, T. zaměstnance bez praxe zaučíme. Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení, ubytování, možnost zvýšení kvalifikace - rozšíření ŘP, svářečský průkaz, řízení vysokozdvižných vozíků apod. Výhodou: ŘP sk. C, průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru. Kontakt na tel. 777 279 033 nebo na email.: vackar.zod-kestrany@seznam.cz.

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Kestřany   Bude aktivní do 05.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník v zemědělské výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Kontakt telefonicky 605920395.

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Řevničov   Bude aktivní do 05.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník/ce Přidat mezi oblíbené

Místo výkonu práce: GOLF PARK LHOTKA, Kamínky 435/8, Ostrava - Lhotka Kontakt: Své životopisy zasílejte na email: petra.kozana@omlux.cz, do předmětu uveďte "ZAHRADNÍK" Možnost dlouhodobé brigády Požadavky: - vyučení a praxe v oboru není podmínkou, ale výhodou - pozice je vhodná i pro absolventy Nabízíme: - zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti - motivující finanční ohodnocení - příjemný pracovní kolektiv - korektní jednání Nástup možný ihned.

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 05.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný pracovník na údržbu zahrad Přidat mezi oblíbené

12.500 – 13.000 Kč

Práce na 3 měsíce v okrese Liberec. Hlásit se osobně v pondělí a ve středu v době 8.00 až 11.00 hod. v kanceláři v budově Finančního úřadu, 6. patro kanc. č. 604, ul. 1. máje 97/25, Liberec III, popř. předem telefonicky.

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 22.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 19.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/pracovnice rostlinné výroby - ve vinicích Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

15.1.2018 - práce ve vinici. I ZŠ, i bez praxe. KONTAKT: telefonicky na tel. 519 517 011 (235) - Po-Pá mezi 8-12 hod., emailem: vrabelova@vinofrukt.cz, sekretariat@vinofrukt.cz Místo výkonu práce: Dolní Dunajovice, Pasohlávky, Brod nad Dyjí

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Dolní Dunajovice   Bude aktivní do 16.02.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

17.000 Kč

Pomocný/-á pracovník/-ice v rostlinné výrobě (ovocnářství) Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V ROSTLINNÉ VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Těchlovice, Stěžery, Hřibsko, Radíkovice - Dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou do 15. 11. 2018, nástup možný od 15. 5. 2018 - Náplň: pomocné práce v rostlinné výrobě, ovocnářství, česání ovoce ze žebříku, řez ovocných stromů - Jedná se o sezónní práce - Požadujeme: základní vzdělání - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky. Kontaktní osoba: Lán Jiří, tel.: 604 996 635

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Lhota pod Libčany   Bude aktivní do 05.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný/-á pracovník/-ice v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 – 12.200 Kč

- Místo výkonu práce: Těchlovice a okolní sady, Hřibsko - Dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou do 30. 8. 2016, nástup možný od 1. 6. 2018 - Náplň práce: sklizeň ovoce ze žebříku + pomocné práce - V případě nás kontaktujte telefonicky. Kontaktní osoba: Skalický Stanislav, tel.: 606 187 354

12.200 Kč

- Místo výkonu práce: Roudnice, Radíkovice, Těchlovice - Dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou do 9. 9. 2018, nástup možný od 9. 6. 2018 - Náplň práce: pomocné práce v rostlinné výrobě, česání ovoce ze žebříku - Požadujeme: základní vzdělání - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky. Kontaktní osoba: Košťál František, tel.: 604 101 793

Pomocný/á pracovník/ice v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo výkonu práce: OVOCNÉ SADY SYNKOV s.r.o. Kontakt telefonicky. - ZŠ

Nabídka z 16.01. 17:09   Lokalita: Rychnov nad Kněžnou   Bude aktivní do 05.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 55