Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

Zootechnici Přidat mezi oblíbené

22.000 Kč

První kontakt telefonicky nebo mailem.

Nabídka z 22.06. 17:10   Lokalita: Batelov   Bude aktivní do 30.06.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník/ce Přidat mezi oblíbené

13.900 – 15.000 Kč

realizace, údržba a úprava zahrad, fyzická zdatnost, praxe v oboru vítána, ŘP sk. B a osobní auto vítáno, pracovní poměr na dobu určitou nebo DPP - sezonní práce, hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 21.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník/zahradnice Přidat mezi oblíbené

12.500 Kč

Práce při pěstování zeleniny, možnost zkráceného úvazku, práce vhodná i pro ženy po MD, telefonická dohoda o návštěvě nutná.

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Velehrad   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.000 – 17.500 Kč

Pracoviště: Velkomoravská 3652/91, 695 01 Hodonín. Zahradnické práce - práce s křovinořezem. Stravenky. Kontakt na tel. 518 397 123, na mail: rebendova@tespra-hodonin.cz a osobně Po-Pá v 9:00 hod životopis s sebou.

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Hodonín   Bude aktivní do 20.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník pro údržbu veřejné zeleně Přidat mezi oblíbené

13.000 – 20.000 Kč

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky. Dobrý fyzický a zdravotní stav. ŘP sk. "B" případně "C". Jedná se o práce při údržbě veřejné zeleně - sečení trávy, výhrab, úklid, údržba dřevin a další zahradnické práce.... Pro zájemce - návštěvu je NUTNO předem dohodnout na uvedeném kontaktním čísle. Nástup možný ihned. Nabízíme stravenky.

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 21.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/ce v zemědělství - pomocné práce Přidat mezi oblíbené

130 Kč

Kontakt: předem telefonicky 8 - 10 hod, e-mailem Pracovní doba: 8 - 16.30 hod

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Ostrov   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný pracovník pro údržbu veřejné zeleně Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky. Dobrý fyzický a zdravotní stav. Jedná se o sezónní pomocné práce při údržbě veřejné zeleně - sečení trávy, výhrab, úklid.... Pro zájemce - návštěvu je NUTNO předem dohodnout na uvedeném kontaktním čísle. Nástup možný ihned. Nabízíme stravenky.

Pracovník/pracovnice rostlinné výroby Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

21.6.2017 - práce v zemědělství - výsadba sadby, okopávání a sklizeň zeleniny. I ZŠ, vhodné i pro absolventy. Pružná prac. doba. KONTAKT: sjednat schůzku předem na tel.: 777 595 962 (volat Po-Pá 8.00-15.00) Místo výkonu práce: Velké Bílovice a okolí

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Velké Bílovice   Bude aktivní do 25.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný/-á pracovník/-ice v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.500 – 16.000 Kč

Náplň práce: sklizeň ovoce. Kontakt telefonicky - p. Mykhailo Radetskyi, tel.: 775 291 102 (od 07:00 hod. do 17:00 hod.).

Nabídka z 22.06. 17:09   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný/á pracovník/ce v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

65 Kč

- pracoviště Jičín. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: delsanacz@gmail.com, volat můžete na tel.: 774 051 807 Galetii Mykhailo, případně se dostavte osobně na adrese Proseč 7, Žernov. Jedná se o sklizeň jablek. Nabízíme DPP. Vhodné i pro cizince.

Pomocní pracovníci v lestnictví Přidat mezi oblíbené

9.900 Kč

, nutná vlastní doprava na pracoviště a zpět, možnost ubytování na ubytovně Klatovská 765, Nýrsko, pružná pracovní doba, práce v lese - závislá na počasí a podle potřeb zaměstnavatele, fyzická zdatnost (těžká fyzická práce), čistý rejstřík trestů, kontakt pan Linhart, tel: 776 553 048

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Nýrsko   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Přidat mezi oblíbené

11.000 – 11.500 Kč

Místo výkonu práce: Senecká 24, Zruč-Senec

Nabídka z 22.06. 17:09   Lokalita: Zruč-Senec   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatel/ka zvířat Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: Dolní Třešňovec č.p. 17, 563 01 Lanškroun NÁPLŇ PRÁCE: - práce se zvířaty v živočišné výrobě a v drobnochovu, obsluha dojicího zařízení - turnusové služby/dvousměnný provoz NABÍZÍME: - první smlouva na dobu určitou, potom předpoklad na dobu neurčitou KONTAKTNÍ OSOBA: Klíž Radek, tel.: 723 758 515, osobně Školní statek Střední školy zemědělské a veterinární Lanškroun

Nabídka z 22.06. 17:08   Lokalita: Lanškroun   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka skotu, ošetřovatel/ka telat, pracovník/ice moderní dojírny Přidat mezi oblíbené

18.000 – 24.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: Rudoltice č.p. 16, 561 25 Rudoltice u Lanškrouna NABÍZÍME: - do moderního zemědělského dvousměnného provozu přijmeme ošetřovatele/lku skotu, ošetřovatele/lku telat, nebo pracovníka dojírny POŽADUJEME: - spolehlivost - samostatnost - bezúhonnost

Nabídka z 22.06. 17:08   Lokalita: Rudoltice   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatelé skotu Přidat mezi oblíbené

22.000 – 23.000 Kč

Pracoviště: Trhový Štěpánov Jedná se o práci na porodně krav, která zahrnuje krmení, stlaní a zejména telení. Podmínkou je řidičský průkaz na traktor a předchozí praxe v živočišné výrobě. Nutný je dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat v přímém kontaktu se zvířaty. Pracovní doba je rozvržena do všech dnů v týdnu a do 365 dnů v roce, pracovní doba v jednotlivých týdnech však nepřekročí 40 hodin. Provoz je směnný, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění. POPRVÉ KONTAKTOVAT TELEFONICKY V PRAC. DNY NEBO EMAILEM.

Nabídka z 22.06. 17:08   Lokalita: Trhový Štěpánov   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat Přidat mezi oblíbené

16.000 – 19.000 Kč

Nástup možný IHNED. Požadavky: řidičský průkaz sk B nebo T Nabízíme: roční motivační prémie až 10000,-Kč; 5 týdnů dovolené a podnikové stravování Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ing. Františka Maršálka: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: zdpartutovice@seznam.cz; - telefonicky +420 777 716 717; - osobně na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: Zemědělské družstvo Partutovice, Partutovice č.p. 105, 753 01 Hranice 1

Nabídka z 22.06. 17:08   Lokalita: Hranice   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka dojnic, naháněč/ka Přidat mezi oblíbené

15.000 – 16.000 Kč

Kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem melounova@pzdohnisov.cz. - ZŠ - pomocné práce v živočišné výrobě - ranní směna od 3:30 do 10:30 hodin, odpolední od 15:00 - 20:00 hodin - 1x za 14 dnů volný víkend - podnikové stravování, ubytování.

Nabídka z 22.06. 17:08   Lokalita: Ohnišov   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatel skotu Přidat mezi oblíbené

15.000 – 15.000 Kč

Nabízíme: ubytování Nutný telefonický kontakt (7,00 - 15,30 hod.).

Nabídka z 22.06. 17:08   Lokalita: Poběžovice   Bude aktivní do 09.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník travnatých ploch Přidat mezi oblíbené

11.000 Kč

Požadujeme: praxi v sekání trávy, zkušenost práce s křovinořezem, řidičský průkaz sk. "B", manuální zručnost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: možnost práce přesčas.

Nabídka z 21.06. 17:10   Lokalita: Kladno   Bude aktivní do 08.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný pracovník v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

místo výkonu práce: Podlesí Louny, Ročov pomocné práce na chmelu + úklid drátkování kontakt: tel.: 777305055, e-mail: psvagenturagroup@seznam.cz,

Nabídka z 21.06. 17:09   Lokalita: Postoloprty   Bude aktivní do 15.11.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 50