Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

Dělník Přidat mezi oblíbené

12.200 – 15.000 Kč

místo výkonu práce : Skály 18 ŘP sk. B + T / není podmínkou /, kladný vztah ke zvířatům / práce u koní /, při zaměstnání manželského páru je možnost přidělení služebního bytu. Hlásit se na e - mail : d.kinclova@seznam.cz nebo na tel. č. 705 409 958 Z : 14.6.2018

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Horní Město   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný zahradník Přidat mezi oblíbené

13.000 – 15.000 Kč

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Nučice   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

pomocní pracovníci v RV Přidat mezi oblíbené

12.400 Kč

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Přerov nad Labem   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradníci Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

péče o travnaté plochy, o keře a flóru, sečení, zalévání, úklid přilehlých ploch,

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Hodonice   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Provozní, zahradnické a úklidové práce Přidat mezi oblíbené

13.500 – 15.000 Kč

VHODNÉ PRO OSOBY DLOUHODOBĚ NEZAMĚSTNANÉ - EVIDENCE DELŠÍ NEŽ 1 ROK; V rámci integrovaného operačního programu "Strakovo zahradnictví - sociální firma" musí být uchazeč o práci v této sociální firmě z okruhu osob znevýhodněných na trhu práce (konkrétně osob dlouhodobě nezaměstnaných a vedených déle než jeden rok v evidenci uchazečů o zaměstnání) Náplň práce : provozní, zahradnické a úklidové práce -příjem a označení zboží, naskladnění rostlin a zahradního zboží pomocí čárových kódů, -naskladnění zboží do regálů a ostatních…

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Bystřice nad Pernštejnem   Bude aktivní do 13.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

14.000 – 20.000 Kč

Pracoviště : Semice 196 a další pracoviště firmy/zem.polnosti/ okr.Nymburk Kontaktovat nás můžete telefonicky Po - Pá od 5:00 - 13:30 hod.

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Semice   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

OPERÁTOR VÝROBY - vyvazování rostlin rajčat, vyštipování květů, řezání listů, spouštění rostlin rajčat, sklizeň rajčat Přidat mezi oblíbené

15.000 – 18.000 Kč

13.6. trvá23.4.2018/ aktualizace/10.4.2018/ základní vzdělání Popis práce: vyvazování rostlin rajčat, vyštipování květů, řezání listů, spouštění rostlin rajčat, sklizeň rajčat. Zaměstnance zaučíme. Požadujeme zručnost, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, flexibilitu. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe a osoby se zdravotním omezením, max. 2. stupně.

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Velké Němčice   Bude aktivní do 30.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lesní pomocný dělník Přidat mezi oblíbené

10.000 – 15.000 Kč

Pro OZP ! Upřesnění pracovní pozice: Pomocné práce v lese Kontakt: Osobně, telefonicky na tel.: 602439349, e-mailem: Josef.krepelka@seznam.cz

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Šluknov   Bude aktivní do 31.10.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pěstitelé zemědělských plodin Přidat mezi oblíbené

15.000 – 17.000 Kč

z: 4.9.2017.A:11.6.2018. místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu. Osobní kontakt: osobně každou středu od 08:00 do 10:00 hodin na adrese společnosti. Jedná se o pěstování žampionů ve sběrných kójích. Jde o práci ve výškách. Nepravidelná pracovní doba dle harmonogramu výroby včetně sobot, nedělí a svátků. Práce je vhodná pro manuálně zručné pracovníky a je placena v úkolové mzdě. Zaměstnanecké výhody: stravování, ubytování. Kontakt: Jana Nováková, telefonicky na č.: 731 483 813, písemně na email: janna.novakova@seznam.cz

Nabídka z 15.06. 17:09   Lokalita: Bílovec   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka dojnic Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

- spolehlivost, zodpovědnost, kladný vztah ke zvířatům, zkušenosti v oboru výhodou - práce v nové dojírně Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nabídka z 15.06. 17:08   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatelé telat - porodníci Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

z: 23.1.2018 a: 17.4.2018 Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dohodou. Požadavky: ŘP skupiny B. Pracoviště: provoz chovu skotu Kunín Pracovní doba: 1. týden - Po, Út, Pá, So, Ne 5:30 - 17:30; 2. týden - St, Čt 5:30 - 17:30 Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, motivační příspěvky, možnost rehabilitace, 5 týdnů dovolené Kontakt: ing. Milan Boháč, L. Vojtěšek, telefonicky v době od 7:00 do 15:00 hodin na č.: 606 644 429, 606 644 427

Nabídka z 15.06. 17:08   Lokalita: Kunín   Bude aktivní do 02.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Noční hlídači - porodníci Přidat mezi oblíbené

16.000 – 20.000 Kč

z: 23.1.2018 a: 17.4.2018 Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dohodou. Požadavky: ŘP skupiny B. Pracoviště: středisko živočišné výroby Kunín Pracovní doba: 1. týden - Po, Út, Pá, So, Ne 18:00 - 6:00 hod.; 2. týden St, Čt 18:00 - 6:00 hod. Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, motivační příspěvky, možnost rehabilitace, 5 týdnů dovolené. Kontakt: ing. Milan Boháč, L. Vojtěšek, telefonicky v době od 7:00 do 15:00 hodin na č.: 606 644 429, 606 644 427

Dojička skotu Přidat mezi oblíbené

24.000 – 27.000 Kč

praxe výhodou. Možnost firemního stravování. Zájemci se mohou hlásit na tel. 728 482 649 od 7:00 -16:00 nebo na e-mail: zepopodmoky@seznam.cz.

Nabídka z 15.06. 17:08   Lokalita: Opočnice   Bude aktivní do 20.07.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatel a ošetřovatel dojnic Přidat mezi oblíbené

17.000 – 22.000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Středisko Zdešov, dojíždění, zač. pracovní doby 4:00 ráno

Nabídka z 15.06. 17:08   Lokalita: Jindřichův Hradec   Bude aktivní do 15.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatel a ošetřovatel býků Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE středisko Dolní Radouň, ŘP sk. T

Zootechnik/zootechnička Přidat mezi oblíbené

30.000 – 40.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: zootechnik mléčné farmy - zootechnik chovající 800 ks dojných krav POŽADAVKY: schopnost vedení 20 členného pracovního kolektivu, znalosti v oblasti aktuální legislativy tohoto oboru, řidičský průkaz skupiny B, praxe výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, ubytování KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Nabídka z 14.06. 17:11   Lokalita: Sebranice   Bude aktivní do 12.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.500 Kč

SEZÓNNÍ ZAMĚSTNÁNÍ. První kontakt: Podaná Veronika, tel.: 774 196 279, e-mail: veronika.podana@matconsulting.eu. Náplň práce: sklizeň jablek a hrušek. Požadujeme: ŘP skup. B výhodou, odolnost proti chladu - práce venku za každého počasí, fyzická zdatnost. Pracovní doba: 7 - 14:30 hod. Zaměstnanecké výhody: ubytování, prémie dle výkonu, podnikové stravování. Multikulturní pracovní týmy.

Nabídka z 14.06. 17:11   Lokalita: Žehuň   Bude aktivní do 01.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník/zahradnice Přidat mezi oblíbené

100 – 120 Kč

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem - Užín. Práce na DPP. s možností na HPP. Náplň práce: jedná se o údržbu zeleně, sekání trávy, úprava záhonů atd. Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, , ŘP skup. B výhodou, flexibilitu, znalost zahradní techniky. Nabízíme: 100 - 120,- Kč/hod., stravenky, vhodné i pro absolventy. Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.

Nabídka z 14.06. 17:11   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 13.08.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

zahradník/ice (provozář/ka) pro Státní zámek Kozel Přidat mezi oblíbené

14.240 – 21.470 Kč

Požadujeme: " středoškolské vzdělání nejlépe v oboru zahradnickém " řidičský průkaz skupiny B, skupina T výhodou " manuální zručnost " samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost " trestní a morální bezúhonnost " vysoké pracovní nasazení Nabízíme: " platové zařazení podle příslušných mzdových předpisů - tarifní třída 7, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, možnost osobního ohodnocení po zapracování " práci na plný úvazek, smlouva na dobu určitou 1 rok s možností…

Nabídka z 14.06. 17:11   Lokalita: Šťáhlavy   Bude aktivní do 25.06.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Floristka - aranžérka Přidat mezi oblíbené

19.000 Kč

místo výkonu práce : Kaufland Bruntál Požadujeme samostatné floristy/ky. Vyučení ani praxe není podmínkou, spíše výhodou. Sami si uchazeče zaškolíme, pokud bude zaškolení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování. Je důležité, aby nový uchazeč měl cit pro barvu byl kreativní s estetickým vnímáním. Požadujeme základní znalost práce na PC (odeslat a přijmou email, vyplnit tabulku). Zasílejte prosím strukturované životopisy na email : florcentrum@florcentrum.cz Bližší informace na tel. č. 736 473 456, 603 115 139 / Po - Pá…

Nabídka z 14.06. 17:11   Lokalita: Bruntál   Bude aktivní do 01.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit