Inzerce práce, nabídka brigád

Jste firma, která hledá nového zaměstnance? Nebo sami sháníte práci, brigádu, přivýdělek?
Kompletní inzerce práce - volná pracovní místa, práci na HPP, ŽL, práci u zaměstnavatele nebo doma, brigády v zahraničí najdete zde.

Montážní pracovníci Přidat mezi oblíbené

20.000 – 30.000 Kč

Požadavky: ŘP výhodou Výhody: příspěvek na dopravu

Nabídka z 20.10. 17:11   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Učitel/ka 1. stupně základní školy Přidat mezi oblíbené

10.000 – 14.000 Kč

pracoviště Rataje - VŠ vzdělání, splnění odborné kvalifikace podle § 6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů, zkrácený úvazek 12 - 14 hod/týdně, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zs.rataje@tiscali.cz

Nabídka z 20.10. 17:11   Lokalita: Rataje   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Metrolog Přidat mezi oblíbené

25.000 – 30.000 Kč

Provádění typových a kalibračních zkoušek, návrhy kalibračních postupů, zpracování expertiz, vedení dokumentace, správa měřících systémů a měřidel, hodnocení měřcí schopnosti, dohled nad dodržováním předpisů a norem, značení a evidence měřidel, provádění způsobilosti strojů, procesů a měřících systémů, praxe min. 2 roky ve strojírenství, man. zručnost, přesnost, tech. myšlení. Dopravné, stravné, ubytování, fir. akce. Kontakt telefon nebo e-mail.

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Kunovice   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servisní poradci Přidat mezi oblíbené

18.000 – 24.000 Kč

Požadujeme: SŠ technického směru, praxe v oboru - výhodou, práce na PC, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), komunikační dovednosti a příjemné vystupování, zákaznický přístup, trestní bezúhonnost, AJ výhodou. Náplň práce: osobní kontakt se zákazníkem příjem zakázek a jejich zpracování, zodpovědnost za včasné a kompletní plnění objednávek, zodpovědnost za kvalitu zakázky, spolupráce se špičkovými mechaniky, běžná administrativa. Nabízíme: příspěvek na stravování, slevu na firemní služby, systém vzdělávání. První kontakt e-mailem…

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Vsetín   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci - šičky Přidat mezi oblíbené

17.000 – 20.000 Kč

Požadavky: spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem Náplň práce: šití kompletních výrobků, práce na stroji pro vysokofrekvenční svařování Uvedené měsíční mzdy je možné dosáhnout po zapracování. Odměňování je v rámci úkolové mzdy. Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail kubeja@egozlin.cz

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ITspecialista - Junior/Senior Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Outsourcing IT služeb, návrh a realizace IT projektů, správa serverů, sítí a cloudových služeb, praxe na pozici administrátora, specialisty v oblasti IT min. 1 rok, znalost AJ, Certifikace z IT oblasti vítány, ŘP "B" (aktivní řidič), samostatnost, zodpovědnost, stravenky, sickdays, školení, notebook, telefon, služ. auto, pouze životopisy na e-mail.

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Uherské Hradiště   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Technický poradce - prodejce Přidat mezi oblíbené

25.000 – 35.000 Kč

pracoviště Kroměříž - SŠ/VŠ vzdělání - technický směr, ŘP sk. B nutný, podmínkou dobrá znalost NJ, zkušenosti v obchodní činnosti podmínkou - kontakt telefonicky nebo své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: machackova@strojejmk.cz

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Kroměříž   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

řidič nákladního automobilu TATRA Přidat mezi oblíbené

Pracoviště Horní Lapač - práce dle zakázek v rámci Zlínského kraje, výjezdy z Horního Lapače (u Holešova) - ZŠ vzdělání, podmínkou ŘP sk. C + E + profesní průkaz - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, popř. možnost doby neurčité, možnost práce na dohodu o pracovní činnost nebo dohody o provedení práce - kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky v době Po-Pá 8.00-20.00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jaroslav.nedbal@tiscali.cz

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Holešov   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

ŘIDIČ sk.C Přidat mezi oblíbené

22.000 – 26.000 Kč

pracoviště Holešov - rozvoz potravin - vyučení, ŘP C, osvědčení na VZV výhodou - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, cestovní příkaz, zvláštní prémie, benefity - Kontakt telefonicky Po-Pá nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:luko@lukoholesov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Recepční v hotelu Přidat mezi oblíbené

19.000 – 23.000 Kč

Na Hotel Buchlov*** hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s příjemným vystupováním, úsměvem a vstřícností. Hledáte stereotyp? Tak hledejte dál! My nabízíme pouze pestrou a různorodou práci, která vás bude bavit. Náplň práce: komunikace s klienty jak v českém (85%) tak anglickém jazyce (15%), řešení rezervací a ubytování hostů, zajišťování chodu recepce, obsluha rezervačního systému, administrativní práce na recepci, výpomoc při bufetových snídaních. Co vám můžeme nabídnout - zajímavé mzdové ohodnocení 19.000 – 23.000 Kč + bonusy -…

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Buchlovice   Bude aktivní do 30.11.2018. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodavači - pokladní Přidat mezi oblíbené

17.000 – 19.500 Kč

Náplň práce: práce v pokladně ,vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid Požadavky: potravinářský průkaz, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, praxe v oboru vítána Otev.doba:Po -Pá 7:00-18:00 So 7:00-12:00 Nabízíme: příspěvek na stravování , vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc.fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění.

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Otrokovice   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodavač/ka Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

práce ve značkové prodejně papírnictví, výborné komunikační schopnosti, vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování, samostatnost, spolehloivost, znalost uměleckého sortimentu výhodou, pouze životopis na e-mail

Pracovník v sociálních službách Přidat mezi oblíbené

18.480 – 18.480 Kč

Nabídka z 20.10. 17:10   Lokalita: Velehrad   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Bezpečnostní pracovník/ce Přidat mezi oblíbené

85 – 95 Kč

Dohoda o provedení práce, poté možnost hlav. prac. poměru, poskytování informací zákazníkům ohledně novinek v prodejně, podpora prodejního týmu, aktivní podpora marketing. strategií prodejny, ochrana a ostraha majetku klienta, pochůzková činnost, jednoduchá administrativa, komunikace s policií, práce pro obch. řetezec, kompletní uniforma a příspěvek na obuv, možnost prof. a plat. růstu, zajímavý mot. program, zajistíme zkoušky prof. kvalifikace, možnost zajištění ubytovny, výpis z TR, kontakt telefon nebo e-mail.

Nabídka z 20.10. 17:09   Lokalita: Kunovice   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník do výroby Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Pracoviště Němčice - pytlování, míchání směsí, práce ve skladě - vyučení ve strojírenském oboru výhodou, vhodné i pro absolventy (u absolventů je možný profesní postup), fyzicky náročnější práce - ranní a odpolední směna, 6:00-14:30/ 14:30-23:00 hod. - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vaclav.drcman@vkdrcman.cz

Nabídka z 20.10. 17:09   Lokalita: Kostelec u Holešova   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Operátoři výroby Přidat mezi oblíbené

12.500 – 15.000 Kč

Jedná se o lehkou práci v teplém a suchém prostředí. Pomocné a přípravné práce až montáž kabelových svazků. Nástup možný IHNED. Jedná se o pracovní místo na chráněném trhu práce. Požadujeme manuální zručnost, dobrý zrak, spolehlivost, trestní bezúhonnost a ochotu učit se novým věcem. Výhody: příspěvek na obědy

Nabídka z 20.10. 17:09   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kontrolor/ka úklidu - asistent/ka Přidat mezi oblíbené

18.000 – 18.000 Kč

Uchazeč/ka musí mít čistý rejstřík trestů. Nezbytností je řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič. Pracovní doba je rozvržena do 8 hod. směn (6 - 14 hod.) v pracovní dny. Nástup možný ihned. Náplň práce: zodpovědnost za zajištění bezproblémového chodu úklidových prací, záskoky v případě onemocnění pracovníků úklidu, navážení úklidového materiálu. Uchazeči o zaměstnání kontaktují zaměstnavatele nejdříve telefonicky (730 152 289) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Oční optik Přidat mezi oblíbené

20.100 Kč

Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, VOŠ vzděl. v oboru vzdělání diplom. oční optik nebo diplom. oční technik nebo SŠ vzděl. s matur. zkouškou v oboru oční optik nebo oční technik, zdr. způsobilost, komun. dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, možnost vzdělávání a osob. růstu, příjemné prac. prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost příspěvku na penz. připojištění. Přihláška uchazeče musí obsahovat: struktur. životopis, vč. informace o dosavadní praxi, fotokopie dokladů o dosaž…

Nabídka z 20.10. 17:09   Lokalita: Uherské Hradiště   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strojník kolových rypadel Přidat mezi oblíbené

20.000 – 35.000 Kč

Pracoviště Horní Lapač - práce dle zakázek v rámci Zlínského kraje - vyučení, podmínkou strojnický průkaz + ŘP sk. C nutný, praxe na kolových rypadlech - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, popř. možnost doby neurčité - kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky v době Po-Pá 8.00-20.00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jaroslav.nedbal@tiscali.cz

Nabídka z 20.10. 17:09   Lokalita: Holešov   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha brousícího stroje Přidat mezi oblíbené

90 – 100 Kč

Prac. poměr na 1 rok, příspěvek a stravování, kontakt pouze e-mailem.

Nabídka z 20.10. 17:09   Lokalita: Babice   Bude aktivní do 09.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 121