Doprava - inzerce práce

Hledáte práci v dopravě? Široká nabídka práce pro řidiče, dispečery, piloty, logisty, strojvedoucí, manipulátory a závozníky

ŘIDIČ C+E. Hledáme řidiče TOP do 02.04. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

ŘIDIČ C+E. Hledáme řidiče na přepravu sypkých materiálů - štěrku, písku, kameniva vozidly DAF + sklopný návěs. Práce je vykonávána v okolí Olomouce. Požadujeme ŘP sk. C+E, platný profesní průkaz, kartu řidiče a zdravotní způsobilost. Praxe nutná - v oboru vítána. Platové ohodnocení cca 35.000 Kč - čistého. Zájemci volejte pro bližší informace na č.

Nabídka z 19.03. 08:37   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 28.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

doprava Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám práci řidiče vozidla nákladní nebo dodávkového vozidla po ČR ŘP B, C, E s praxí a veškeré doklady mám, nastoupit mohu hned po zavolání když se domluvíme jsem z Olomouce Děkuji

Poptávka z 21.03. 14:37   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 08.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič MKD /CZ-Benelux/ Přidat mezi oblíbené

40.000 Kč

Řidič MKD /CZ-Benelux/. Přijmeme řidiče MKD , skupina C/E, profesní průkaz. Víkendy doma. Kontakt 777886811.

Nabídka z 20.03. 15:03   Lokalita: Hlinsko   Bude aktivní do 29.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič sk.CE Přidat mezi oblíbené

45.000 Kč

Přijmu řidiče sk. CE na MKD. Jezdíme převážně Benelux. Začíná se a končí v Olomouci. Víkendy volné. Nástup možný kdykoliv. Mzda 40 - 45.000 Kč čistého - včetně diet. Info na tel.

Nabídka z 17.03. 19:34   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 26.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Automechanik,přijímací technik nákl.vozů Přidat mezi oblíbené

dohodou

Zavedená firma, 15 let fungující nabízí práci na pozici automechanik nákladních vozidel a přijímací technik autodílny. Dobré platové podmínky, firemní benefity, stálá pracovní doba, nástup možný ihned.

Nabídka z 15.03. 02:18   Lokalita: Kladno   Bude aktivní do 24.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Olomoucká stabilní dopravní společnost Přidat mezi oblíbené

v textu

Olomoucká stabilní dopravní společnost nabízí práci na HPP na pozici dispečera pro vnitrostátní dopravu, řidičský průkaz sk. C výhodou, práce s PC podmínkou, znalost prostředí logistiky , praxe min. 5 let, dobré komunikační schopnosti. Životopisy zasílejte na.

Nabídka z 11.03. 11:58   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 29.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

v textu

Olomoucká stabilní dopravní společnost nabízí práci na HPP na pozici dispečera pro vnitrostátní dopravu, řidičský průkaz sk. C výhodou, práce s PC podmínkou, znalost prostředí logistiky, praxe min. 5 let, dobré komunikační schopnosti. Životopisy zasílejte na: proret@seznam.cz,.

hledam praci Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám práci řidiče nákladního vozidla. Vlastním veškeré platné doklady k profesi řidiče Mám ŘP. B, C, E. Jsem vyučen traktorista. Praxi v nákladní a dodávkové dopravě bez nehod 39 let. Platové podmínky domluvou. Mohu také po ČR, přespaní ve vozidle není problém, když bude potřeba. Nastoupit bych mohl dle domluvy. Nejraději ihned. Všechno záleží na osobní domluvě.Mám take prukaz na VZV.S paxy ve skladě.Jezdil jsem s Manem,Ivekem,Tatrou,take s autojeřábem ale tam bych musel obnovit školení Nebraním se přiučit novym věcím když je…

Poptávka z 10.03. 17:36   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 28.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

řidič Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám práci řidiče nákladniho vlastním ŘP. B, C, E. Veškeré doklady k profesi řidiče mám. Ve Vaší společnosti bych mohl nastoupit dle naší domluvy.Mohl bych k Vám ihned pokud by jste potřebovaly. Mam praxi v dopravě bez nehod 39 let. Jsem spolehlivý, nekuřák, mám rád pořádek, jak na pracovišti, tak v určeném vozidle mně přiděleném. Platové podmínky dle domluvy. Má představa je 100.kč čistého na hodinu. dle výkonu a spokojenosti se mnou a mnou prací. Jezdil jsem s návěsem, také solo Zn.Man take Ivecko rozvoz po ČR. Mohu také na…

Poptávka z 10.03. 17:32   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 28.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič pro mezinárodní dopravu sk. B Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Řidič pro mezinárodní dopravu sk. B Přijmeme řidiče sk. B na plachtovou dodávku pro mezinárodní přepravu zboží. Celá EU mimo GB. Na hlavní pracovní poměr. Auto doma, firemní telefon, GPS, firemní oblečení. Nájezd cca 12 - 15 tis. km.

Nabídka z 07.03. 16:16   Lokalita: Bučovice   Bude aktivní do 16.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič C+E hledá práci Přidat mezi oblíbené

dohodou

Řidič C+E hledá práci Hledám práci řidiče C+E.Mám praxi na návěsu,vlastním všechny potřebné doklady. Nástup dohodou. Prostějov,Vyškov,Boskovice a okolí.

Poptávka z 05.03. 16:43   Lokalita: Plumlov   Bude aktivní do 23.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

neuvedeno

Přijmu řidiče sk. CE. Nástup možný ihned i brigádně o víkendech .tel. 728904065 , orid@seznam.cz

Nabídka z 04.03. 13:03   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 13.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič MKD Přidat mezi oblíbené

45.000 Kč

Přijmu řidiče sk. CE na mezinárodní dopravu.Jezdíme nejvíce Benelux ,D,SK.Začíná se a končí v Olomouci.Nástup možný ihned,nebo dle domluvy.Víkendy volné.Požaduji znalost AETR,psychotesty,kartu řidiče.Mzda 40-45000 čistého včetně diet.Info na tel.774433164

Nabídka z 23.02. 10:16   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 04.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

řidič skupiny "C" Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme řidiče na sólo na vnitrostátní přepravu a západní částSlovensko na trvalý pracovní poměr. Férové jednání, adekvátní platové ohodnocení. Nástup možný ihned. Telefon: 777739170

Nabídka z 18.02. 15:00   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 29.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktoristé živočišné výroby Přidat mezi oblíbené

22.000 Kč

Místo výkonu práce: Podolí u MH ŘP sk. T, obsluha čelního nebo kloubového nakladače, kladný vztah ke zvířatům, pracovní doba od 3:30 hod., benefity ve formě stravenek, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění.

Nabídka z 13.02. 17:11   Lokalita: Mnichovo Hradiště   Bude aktivní do 15.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Nabídka z 13.02. 17:11   Lokalita: Blovice   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Specialista/ka v oblasti logistiky Přidat mezi oblíbené

30.000 Kč

ZamK Pracoviště: Na Rovince 895, Ostrava - Hrabová, 720 00 Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese pracoviště Náplň práce: tvorba skladových dokumentů, komunikace s dopravci. Požadujeme: korejský jazyk-C1 Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, penzijní připojištění

Nabídka z 13.02. 17:11   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Přidat mezi oblíbené

13.400 – 16.000 Kč

Místo pracoviště: - Praha-východ Prvotní kontakt: - tel.: 734 145 246 (úterý od 12:00-15:00) - osobně na adrese V domově 1699/18, Praha 3 (úterý od 12:00-15:00)

Nabídka z 13.02. 17:11   Lokalita: Zdiby   Bude aktivní do 31.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

23.000 Kč

Náplň práce: příjem a výdej materiálu, obsluha vysokozdvižného vozíku. Požadujeme: spolehlivost a pečlivost, zkušenost s obsluhou VZV, výhody obsluhy bočního vozíku, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B. Nabízíme: podnikové stravování.

Nabídka z 13.02. 17:11   Lokalita: Kutná Hora   Bude aktivní do 31.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 261