Doprava - inzerce práce

Hledáte práci v dopravě? Široká nabídka práce pro řidiče, dispečery, piloty, logisty, strojvedoucí, manipulátory a závozníky

Řidič skupiny C TOP do 01.01. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Přijmeme řidiče na sólo na vnitrostátní přepravu a Slovensko na trvalý pracovní poměr. Férové jednání, adekvátní platové ohodnocení. Nástup možný ihned.

Nabídka z 10.12. 10:55   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 18.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista Přidat mezi oblíbené

17.000 – 24.000 Kč

- vyuč., praxe nutná, spolehlivost

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Rtyně v Podkrkonoší   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Traktorista - pracovník rostlinné výroby Přidat mezi oblíbené

16.300 Kč

11.12.2018 - tratorista, pracovník rostlinné výroby. I základní vzdělání, i bez praxe, dobrý zdravotní stav. ŘP sk. T. KONTAKT: sjednat schůzku předem na tel.: 777 595 962, e-mail: zelenina.kostal@tiscali.cz Místo výkonu práce: Velké Bílovice a okolí

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Velké Bílovice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.280 Kč

PRACOVIŠTĚ Nítkovice - Práce při údržbě obecního majetku, údržby komunikací, zeleně, sadů a lesního majetku obce - ZŠ/nižšší střední vzdělání/vyučení, řidičský průkaz skupiny B, T, PD: 6:00-14:30 hod. - kontakt osobně na pracovišti každou středu 8:00-12:00 hod nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obec@nitkovice.cz

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Litenčice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Taxikáři osobních vozidel Přidat mezi oblíbené

798 Kč

praxe: 2 roky; řidič sk. B, zkoušky z místopisu (možno dodělat);

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 08.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nákupčí kulatiny Přidat mezi oblíbené

25.000 – 40.000 Kč

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Horní Počaply   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Asistent/ka logistiky Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

POŽADAVKY: vzdělání vyučení, praxe výhodou nikoliv podmínkou, zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci, časová flexibilita pro práci přesčas během sezóny a v expediční dny St a Čt, nutná znalost práce na PC, znalost AJ výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy, příprava a balení objednávek pro expedici, balení individuálních zakázek pro zákazníky, kompletování připraveného materiálu pro dodavatelské výrobní firmy, kontrola přijatého materiálu, objednávek, hotových výrobků,…

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Vyškov   Bude aktivní do 31.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Přidat mezi oblíbené

14.000 Kč

Kontakt pro uchazeče: telefonicky každé úterý mezi 13 a 16 hodinou na tel.: 774 066 538 nebo osobně na adrese U Bulhara 3, Praha 1 každé úterý mezi 13 a 16 hodinou. Požadujeme, výpis z RT, flexibilita a spolehlivost, praxe výhodou

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.500 – 18.500 Kč

kontakt:Bergerová Vondráková Radka, tel.: 731 860 188 po-pá 9-18h, e-mail: office.linsan@seznam.cz, osobně po-pá 9-18h Karlovo nám. 30, Praha 2., místo výkonu:Praha.Hledáme zaměstnance na pozici skladníků, kteří ukládají zboží, vyhledávají zboží a nakládají zboží na manipulační vozíky, dováží a vyváží zboží v rámci skladu, předchozí praxe podmínkou, požadujeme pečlivost, spolehlivost a dobrou fyzickou kondici. Zaměstnanecké výhody: ubytování, kurzy ČJ, zaškolení, firemní stravování.

Skladový manipulant Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

práce ve skladu s potrtavinář. zbožím, průkaz na VZV podmínkou, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Kunovice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník/ce Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

pracoviště Koryčany - vyučení, oprávnění řízení VZV, praxe výhodou, základní znalost práce na PC - PD nerovnoměrně rozvržená v rozmezí 6:00-18:00 hod. Po-Pá - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: chrastinova@stlcz.cz

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Koryčany   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

balení pneu a předání expediční firmě, fyzická zdatnost

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Rudná   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladník dělník Přidat mezi oblíbené

17.000 – 22.000 Kč

Přijmeme skladníka do JEDNOSMĚNNÉHO provozu,pracovní doba do 16,00 - požadujeme ŘP skupiny B. Platové podmínky dohodou podle schopností a zapracování,základní plat 17000. Nástup možný podle dohody.Stručný životopis zašlete na adresu hcsparts@hcsparts.cz

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Tišice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

100 Kč

Pracoviště: Boženy Hrejsové 1301, 696 62 Strážnice. Požadujeme platný řidičský průkaz sk. C - spolehlivost, samostatnost. Vaší každodenní prací bude vychystávat hotové výrobky (čaje) pro odběratele, příjem, výdej zboží, inventury. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, po zapracování na dobu neurčitou. Nabízíme práci ve stabilní české firmě, stravenky, odměny. Životopisy zasílejte na mail: mikulkova@leros.cz.

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Strážnice   Bude aktivní do 10.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

17.000 Kč

- vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 17.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: obsluha přiděleného vozíku (vysokozdvižného nebo nízkozdvižného), příprava, příjem a uložení papíru na sklad, příjem a skladování ostatního materiálu. Požadujeme: oprávnění na vysokozdvižný vozík, řidičský průkaz sk. B. Praxe výhodou. Nabízíme dlouhodobé perspektivní zázemí, příspěvek na penzijní (životní pojištění), …

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Křemže   Bude aktivní do 31.12.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků * Přidat mezi oblíbené

13.500 – 15.500 Kč

Požadujeme: vietnamština výhodou (kvůli komunikaci na pracovišti). Zdatnost a samostatnost. První kontakt: své životopisy posílejte na sangtranvan85@gmail.com a domluvíme se na osobní schůzce, telefonicky na: 777 312 789

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Valašské Meziříčí   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Skladníci, dělníci Přidat mezi oblíbené

22.000 Kč

Pracovní náplň: práce s vysokozdvižným vozíkem Požadavky: průkaz na obsluhu VZV, výhodou praxe na obdobné pozici Pracoviště Otrokovice

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Otrokovice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič vysokozdvižného vozíku Přidat mezi oblíbené

80 Kč

Místo výkonu práce: Pod Ostrým č.p. 25, 407 23 Františkov nad Ploučnicí Nástup možný ihned. Jedná se o pracovnl pozici řidič vysokozdvižného vozíku Požadujeme: - průkaz obsluhy motorových vozíků - ŘP. sk. B - manuálni zručnost - přesnost a pečlivost - praxe výhodou Nabízíme: přispěvek na stravování, pravidelné školení plně hrazené zaměstnavatelem, měsíční prémie Kontakt: Michaela Rabová, tel. 412 587 609, volat PO-PÁ 7:00 - 14:30, e-mail: rabova@kovo-savcuk.cz nebo info@kovo-savcuk.cz

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Františkov nad Ploučnicí   Bude aktivní do 09.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Řidič motorového vozíku (skladník) Přidat mezi oblíbené

Náplň práce: příjem a výdej materiálu, obsluha VZV. Oprávnění na VZV výhodou, nikoliv nutností, pracovník bude zaučen. Nabízíme dlouhodobou perspektivu práce v rodinné firmě, seriózní jednání, práci v optimistickém kolektivu. Požadujeme chuť pracovat, loajalitu, zodpovědnost.

Nabídka z 12.12. 17:11   Lokalita: Žamberk   Bude aktivní do 31.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha pojízdných zařízení Přidat mezi oblíbené

15.500 – 18.000 Kč

Agenturní zprostředkování - Pfeifer Holz s.r.o. Nabízíme: příspěvek na ubytování a stravu. Nutný telefonický (10,00 - 12,00 hod.) nebo e-mailový kontakt.

Nabídka z 12.12. 17:10   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 323