It administrátor/-ka - Smiřice

It administrátor/-ka nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 12.01.2019Zobrazeno: 113× / Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 30.000 – 50.000 Kč
Jméno: Oddělení Personalní
Telefon: +420 607 043 031
Lokalita: Smiřice (okr. Hradec Králové)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Náplň práce: administrace uživatelských profilů, virtualizační platformy, datová síť - síťové prvky a infrastruktura (metalika a optika), spolupráce při řešení technických problémů ve výrobě, účast na vývojových projektech, schopnost nalézt vhodné řešení, tvorba reportů a plánů, Vision databáze - správa, údržba, podpora, propojování modulů, Exchang server, File server, Aplikační server včetně zálohování, Office 365 + implementace Sharepoint, tiskové služby (print server, safeq)
- Požadujeme: znalost programu Vision, technické myšlení, zodpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost, řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: příspěvek na stravování,
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, tel. č.: 607 043 031 (volejte od 8:00 do 16:00 hod.), e-mail: kariera@brukov. cz Telefon: +420607043031

Lokalita

50303 Smiřice , okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj