Obchod a cestovní ruch - inzerce práce

obchod a cestovní ruch - inzerce, inzeráty - kuchař, šéfkuchař, průvodce

Jsem soukromý investor a potenciální spo Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledám zajímavý podnikatelský záměr a parťáka na podnikání. Je možnost investování

Poptávka z 17.04. 19:16   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 04.09.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Přijmeme prodavačku do květinářství Přidat mezi oblíbené

dohodou

Přijmeme prodavačku do květinářství Přijmeme do květinářství Prodavačku/če -Floristku/Floristu Velmi dobré platové podmínky. Přijmeme do květinářství na P9 a ve Středočeském kraji v Úvalech u Prahy a na Praze 9 nejlépe na plný úvazek,ale je možná dle domluvy brigáda nebo poloviční úvazek,prodavačku-Floristku/tu s nejlépe 2 letou praxí v oboru,ale 2 letá praxe nenní podmínkou. Nástup možný ihned! http://www.kvetiny-Jasmin.cz

Nabídka z 16.04. 08:27   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 03.09.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Asistent/ka prodeje - restaurace Aramark Přidat mezi oblíbené

dohodou

Práce je od pondělí do pátku, směny: 6:00 - 14:00 a 10:00 - 18:00. Adresa práce: ARAMARK - Roberta Bosche 2678, České Budějovice.

Nabídka z 28.03. 16:56   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 06.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hladame pracu(par) Přidat mezi oblíbené

dohodou

Hladame pracu(par) Dobrý den, hladáme si pracu ako par. Skusenosti máme obaja s upratovanim domov,bytov,motel v zahraničí. Partner menšie opravy a údržba motelu, práca na farme.Chceme pracovat a byt ubytování spoločně, pokial je moznost prace s ubytovanim. Moze to byt praca v hotleierstve ,alebo aj ina manualna praca.Dakujeme

Poptávka z 26.03. 20:48   Lokalita: Slovensko   Bude aktivní do 13.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

barmanka, servírka Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Bistro, kavárna Dobrý den, Ráda bych našla práci v oblasti gastronomie na pozici servis či pomocná kuchařka.Jen V Praze. Nástup možný ihned. Hezký den,a děkuji. Gabriela 775959281

Poptávka z 11.03. 21:41   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 29.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kucharka Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Vitální kuchařka,hotelová škola,praxe 25 let hledá práci u solidního zaměstnavatele. Minutky,hotovky,česká kuchyně. Olomouc. Tel 774374922

Poptávka z 07.03. 21:32   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 25.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

neuvedeno

neuvedeno

Kuchařka, hotelová škola, praxe 25 let, hledá práci v oboru. Olomouc, tel. 774374922

Poptávka z 05.03. 16:48   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 23.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 Kč

Dobrý den, hledám práci v gastronomii na pozici barmanka, servírka v kavárně, hotelu či bistru v Praze. Minimální mzda 20 000 Kč + dýška. Děkuji, hezký den. Gabriela

Poptávka z 01.03. 23:37   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 19.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

vedoucí prodavačka Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Prodejna smíšeného zboží hledá do týmu pro pobočku Olomouc – Nový Svět šikovné prodavačky/prodavače. Pozice obnáší: pultový prodej uzenin, sýrů, lahůdek, komunikaci se zákazníky, příprava zboří do pultu, kontrola čerstvosti, práce s pokladním systémem. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu již od roku 1992, práci na HPP nebo brigáda. Jistota pravidelně a včas vyplácené mzdy, bonusy. Požadujeme: zdravotní průkaz, ochotu práce na směny (ranní/odpolední), zájem o práci s lidmi, spolehlivost, praxe výhodou – nebo…

Nabídka z 01.03. 07:23   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 10.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Přidat mezi oblíbené

100 Kč

• Pozice: Úklid v menším hotelu + příprava snídaně • Práce krátký/dlouhý týden, všední dny 7-12 hodin, víkendy 7-13 hodin • Odměna: 100 Kč/hodinu • Práce na DPP • Fyzicky náročnější práce

Nabídka z 13.02. 18:11   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojská Přidat mezi oblíbené

16.500 Kč

Lázeňský hotel Grande Madonna přijme pokojskou. Znalost RJ podmínkou, další znalost jazyků výhodou. Pracovní doba 7:00-15:30hod. včetně sobot, nedělí a svátků. Životopis zasílejte emailem: housekeeping@hotel-kgm.cz.

Nabídka z 13.02. 18:11   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojský/á Přidat mezi oblíbené

15.000 – 18.000 Kč

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: práce je v nerovnoměrném režimu, pracovní doba je 6:00-14:30 h (pracuje se i v sobotu a v neděli). Požadujeme: základní vzdělání nebo střední odborné vzdělání s výučním listem, komunikativní znalost NJ výhodou, spolehlivost, pečlivost, svědomitost, smysl pro pořádek. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, stálé dlouhodobé zaměstnání v příjemném lázeňském prostředí s…

Nabídka z 13.02. 18:11   Lokalita: Františkovy Lázně   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Śéfkuchař Přidat mezi oblíbené

28.000 – 33.000 Kč

místo výkonu práce : Hlavní náměstí 22, Krnov Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, 2 roky praxe na pozici kuchař. Hlásit se na e - mail sandra@dmhermes.cz nebo na tel. č. 777 212 890 /8:00 - 17:00 hod./ Z : 24.9.2018

Nabídka z 13.02. 18:11   Lokalita: Krnov   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obchodní manažer/ka Přidat mezi oblíbené

18.000 – 20.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: Pod Jelenicí č.p. 657, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 POŽADUJEME: - znalost vedení účetnictví - správa webu - aktivní kontakt se zákazníky - vedení týmu, samostatnost KONTAKT: tel. 7.00 - 16.00 hodin, e-mailem nebo osobně dle tel. dohody

Nabídka z 13.02. 18:11   Lokalita: Česká Třebová   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Specialisté v oblasti marketingu Přidat mezi oblíbené

55.000 Kč

Místo výkonu práce: Praha tel.: +420251152567, e-mail: infokarta@cz.pwc.com Požadujeme minimálně vyšší odborné vzdělání, výbornou znalost AJ slovem i písmem, výbornou znalost vietnamštiny, zkušenosti v marketingu v tabákovém průmyslu a dále v průzkumu trhu a vývoje poptávky vítány.

Nabídka z 13.02. 18:11   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Recepční Přidat mezi oblíbené

18.000 – 25.000 Kč

Náplň práce: zajištění chodu recepce (zpracování rezervací, ubytování hostů), průvodce prohlídek muzea a pivovaru, objednávky a prodej suvenýrů, administrativa, e-mailová komunikace, organizace kulturních akcí. Požadujeme: zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu, organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, dobrou znalost práce na PC, výbornou ČJ, komunikativní znalost AJ nebo NJ, ŘP sk. B. Nabízíme: práce v dobrém týmu. Zaměstnanecké výhody: podnilkové stravování, telefon.

Nabídka z 13.02. 18:10   Lokalita: Dalešice   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Noční recepční Přidat mezi oblíbené

23.000 – 25.000 Kč

místo výkonu práce: Břetislavova č.p. 309/14, Praha 1 kontakt: Blahoutova Serbusová Lenka, tel.: 246020002, e-mail: lenka.serbusova@g-reality.cz Pro náš hotel na Praze 1 přijmeme nočního recepčního na HPP. Požadujeme alespoň minimální praxi na dané pozici. Hotelový program Hores výhodou, angličtina na velmi dobré úrovni. Nabízíme tyto benefity: personální stravování, proplacení jízdného MHD, masáže a kosmetika

Nabídka z 13.02. 18:10   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodejce Přidat mezi oblíbené

22.000 – 24.000 Kč

místo výkonu práce:Průmyslová 2991 Louny komunikativní a reprezentativní vystupování,flexibilita, uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook,atd.), zkušenosti s prodejem výhodou znalost sortimentu hobby, stavba, sanita tel.: 601360049, e-mail: sefcikova@vhv.cz

Nabídka z 13.02. 18:10   Lokalita: Louny   Bude aktivní do 31.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodavač/ka prodejny masa a uzenin Přidat mezi oblíbené

98 Kč

z: 11.02.2019 Požadujeme: praxi v prodej masa, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost. Možnost prodloužení smlouvy na neurčito. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, jistotu zaměstnání, volné neděle a svátky. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy a balíčky, 23 dnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění až 4200,- Kč/rok a další. Kontakt: Ing. Ivo Kraus, telefonicky v pracovní dny v době od 8:00 do 14:00 hodin na č.734 282 124, písemně na e-mail: kraus.ivo@reznictvi-hh.cz

Nabídka z 13.02. 18:10   Lokalita: Nový Jičín   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 299