Obrana a ochrana - inzerce práce

obrana a ochrana - inzerce, inzeráty - strážník, detektiv v supermarketu

Vrátná/vrátný - informátor/-ka Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

*KO: Weingartová, tel.: 602 391 506 - volejte Po -Pá 9:00 - 15:30 hod., e-mail: radek.filan@diseven.cz Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Nejprve si telefonicky domluvte osobní schůzku. Certifikát "Strážný 68-008-E" výhodou, vhodné i pro osoby ČID, PID nebo zdatné starobní důchodce. Spolehlivost, bezúhonnost. Nutná znalost obslluhy práce na PC, práce s tabletem. Prac. poměr na dobu neurčitou, pracoviště Opava, nástup dle dohody. Jedná se o ostrahu objektu.

Nabídka z 21.01. 17:16   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ostraha prodejen Přidat mezi oblíbené

18.000 – 24.000 Kč

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost, praxe výhodou nikoli podmínkou, certifikát strážného zajistí zaměstnavatel Popis práce: PP na dobu neurčitou, vhodné i pro OZP, 12ti hodinové směny Kontakt: Liebertzová Pavla, tel.: 606 333 112, Po-Pá 8-18 hod, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz, nechodit na pracoviště osobně!

Nabídka z 21.01. 17:13   Lokalita: Bučovice   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Bezpečnostní pracovník/nice Přidat mezi oblíbené

798 Kč

Náplň práce: kontrolní činnost objektu, obsluha vrátnice Požadujeme: základy práce na PC, spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, praxe v oboru výhodou Nabízíme: zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba - nepřetržitý provoz (12-ti hod. služby den/noc), odpovídající mzdové ohodnocení Nástup: ihned, telefonický kontakt po-pá 8:00 až 14:30, osobně se dostavit na adresu U Trati 33, Plzeň.

Nabídka z 21.01. 17:13   Lokalita: Štěnovice   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vrátný/informátor,recepční - pouze pro OZP Přidat mezi oblíbené

14.000 – 16.000 Kč

První kontakt osobně - Uzavřená 5, Brno-Židenice, e-mailem nebo telefonicky 8:00-16:30 Místo výkonu práce: Brno -Řečkovice, Karásek 1 Pracovní úvazek: zkrácený 20 - 30 hodin týdně Vrátnická činnost, kontrolní a pochůzková činnost po areálu, denní a noční 12hodinové směny PO-NE Nabízíme: příspěvek na dopravu

Nabídka z 20.01. 17:15   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 18.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

První kontakt osobně - Uzavřená 5, Brno-Židenice, e-mailem nebo telefonicky 8:00-16:30 Místo výkonu práce: Brno - Veveří Pracovní úvazek: zkrácený 20 - 30 hodin týdně Vrátnická činnost, informační servis a pochůzková činnost po areálu PO-PÁ 18:00-7:00, SO-NE denní a noční Nabízíme: příspěvek na dopravu

Vrátný/informátor - pouze pro OZP Přidat mezi oblíbené

První kontakt osobně - Uzavřená 5, Brno-Židenice, e-mailem nebo telefonicky 8:00-16:30 Místo výkonu práce: Brno - Veveří Pracovní úvazek: zkrácený 20 - 30 hodin týdně Vrátnická činnost, informační servis a pochůzková činnost po areálu PO-NE denní a noční, 12hodinové směny Nabízíme: příspěvek na dopravu

12.000 – 17.000 Kč

První kontakt osobně - Uzavřená 5, Brno-Židenice, e-mailem nebo telefonicky 8:00-16:30 Místo výkonu práce: Brno - Lesná ulice Dusíkova Pracovní úvazek: zkrácený 20 - 30 hodin týdně Vrátnická činnost, informační servis a pochůzková činnost po areálu PO-NE denní a noční, 12hodinové směny Nabízíme: příspěvek na dopravu

Vrátný/informátor Přidat mezi oblíbené

První kontakt: osobně (Uzavřená 5 Brno Židenice), e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 8:00-16:30) Nabídka pro OZP. Vrátnická činnost, informační servis a pochůzková činnost po areálu PO-NE denní a noční, 12hodinové směny Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu Místo výkonu práce: Modřice

Nabídka z 20.01. 17:15   Lokalita: Modřice   Bude aktivní do 17.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vrátní Přidat mezi oblíbené

10.713 Kč

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup dle dohody. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Nezhybová Eva č. tel.: 602 786 692 nebo zašlete e-mail personal@sida.cz. Požadavky: čistý trestní rejstřík podmínkou. Doba určitá s možností prodloužení. PD: Po-Pá 6:00-18:00 hod. - zkrácený úvazek 30 hod. týdně. Pracoviště: pracoviště nám. T. G. Masaryka 14, Prostějov

Nabídka z 20.01. 17:15   Lokalita: Prostějov   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

psovod/vrátný - pouze pro OZP Přidat mezi oblíbené

První kontakt osobně - Uzavřená 5, Brno-Židenice, e-mailem nebo telefonicky 8:00-16:30 Místo výkonu práce: Brno - Uzavřená 5 Pracovní úvazek: zkrácený 20 - 30 hodin týdně Vrátnická a pochůzková činnost po objektu,vlastní pes větší plemeno, PO-PÁ 18:00-6:00, SO-NE denní a noční Nabízíme: příspěvek na dopravu

Pracovníci ostrahy, strážní Přidat mezi oblíbené

20.000 – 30.000 Kč

kontakt: Jana Bužková, tel.: 722 364 328, po-pá od 9-15h. Místo výkonu: Praha (Na Poříčí, V Štíhlách, Kolbenova, Novosibřinská, Hartenberská, Slánská). Příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, výpis RT, praxe výhodou, není však podmínkou. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!! ZAMĚSTNAVATEL MÁ PRACOVNÍ CESTY V RÁMCI CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY. S UoZ KOMUNIKACE DO 10. DNŮ OD PRVOTNÍHO KONTAKTU ZE STRANY UoZ. MOŽNÉ VYŽÁDÁNÍ CV NA E-MAIL ZAMĚSTNAVATELE.

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

14.000 – 15.000 Kč

Informace o pracovním místě Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný na pracoviště Praha -město Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV. Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (denní i noční). Požadujeme - Profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/ - trestní bezúhonnost - komunikativnost - čistý trestní rejstřík - min. 18 let Nabízíme - stravenky a příspěvek…

Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek, jen noční směny od 18:00 do 06:00 hod. Pracovní místo je volné ihned. Pracovní místa vyhrazená pro OZP. Náplní práce je: kontrola objektu, vedení evidence. Požadujeme odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát "strážného" (možno dodělat po nástupu do zaměstnání). V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu info@zcba.cz (nechodit na pracoviště bez předchozího ohlášení).

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Nýřany   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Strážní (plný úvazek nebo zkrácený úvazek nebo DPP) Přidat mezi oblíbené

13.500 – 20.000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Limuzská č.p. 3135/12, Strašnice, 108 00 Praha 10 PRVNÍ KONTAKT telefonicky na č.: 775 422 702 nebo e-mailem na adr.: hruskova@ssi.cz , Kontaktní osoba : Jana Hrušková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Staráme se o desítky obchodních center, hotelů a kancelářských budov v ČR i zahraničí. Jsme ryze českou rodinnou společností. Na trhu správy nemovitostí jsme byli jako jedni z prvních. Zajišťujeme komplexní správu budov - od bezpečnosti a údržby až po úklid. Do svého kolektivu přijmeme nové kolegy na pozici…

Strážný Přidat mezi oblíbené

14.000 – 18.000 Kč

- kvalifikace strážný 68-008-E podmínkou, zbrojní průkaz sk.D výhodou (získání v případě zájmu zprostředkujeme a náklady po jeho získání uhradíme) - předmětem činnosti je 12 hodinová pohotovost (v místě bydliště zaměstnance, služební vozidlo k dispozici) a výjezdy ke kontrole střežených objektů na pokyn dispečera a činnosti související - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník dipsečniku PCO / Přidat mezi oblíbené

15.500 Kč

Dispečer/ka - člen výjezdové jednotky PCO. Práce spočívá v dálkovém dohledu nad bezpečnostními systémy, tel. komunikace s výjezdovými vozidly a zákazníky Nutností ŘP sk.B, znalost PC uživatelsky, místopis Výhodou bydliště v okolí Nástup od 1.9.2018 nebo dle domluvy Místo pracoviště Slušovice. Vhodné i pro +50 , OZZ, ČID

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Slušovice   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 Kč

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM/ZNEVÝHODNĚNÍM. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě paní Lahová tel.: 608 813 679. Zaměstnavatel není na pracovišti přítomen. Náplň práce: evidence vjezdu automobilů a osob, výdej klíčů, kontrolní činnost - na noční směně pravidelné obchůzky každé 3 hodiny. Nabízíme: 1000 Kč ve stravenkách po odpracovaných 6 měsících. PD: 12 hod. směny - 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00hod. Zkrácený úvazek 30 hod. týdně. Pracoviště: Kralice na Hané

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Kralice na Hané   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník ostrahy Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

POŽADUJEME: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost VÝHODOU: certifikát "strážný" - v případě potřeby zajistíme, řidičský průkaz sk. B NÁPLŇ PRÁCE: ostraha v prodejně Albert - Klatovy (Luby), spolupráce s PČR a MP, administrativní činnosti, CCTV, právní úkony ve věci spolupráce se státními orgány NABÍZÍME: stravenky, možnost pružné pracovní doby KONTAKT: nejdříve telefonický (po 16. hodině) Nechodit osobně na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Po telefonické dohodě bude určeno datum výběrového řízení. KONTAKTNÍ OSOBY: p.…

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Klatovy   Bude aktivní do 31.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

20.000 – 25.000 Kč

Kontakt: Truong Trung Ing., tel.: 222701368, e-mail: saparia@seznam.cz Požadujeme: Aktivní znalost Vietnamského jazyka výhodou, fyzická zdatnost Výhody: zvláštní prémie

Ostraha Přidat mezi oblíbené

Kontakt: POUZE telefonicky - PO-PÁ 9-15 hod domluvit schůzku, nechodit osobně na pracoviště. Pracovní doba: 7-20 hod Příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, praxe výhodou - není však podmínkou.

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Karlovy Vary   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 67