Celkem v bazaru 94778 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2770 nových .

operátor/ka Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele - Brno

operátor/ka Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 12.01.2019Zobrazeno: 74× / Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 21.480 – 32.290 Kč
Jméno: Bc. Aleš Staněk
Telefon: +420 541 658 903
Lokalita: Brno (okr. Brno-město)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
operátora/operátorky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele
Místo výkonu práce: Žerotínovo náměstí 3, BRNO
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Operátor sleduje výstupy z bezpečnostních monitorovacích systémů a v případě výskytu alertu eskaluje na analytika. Při řešení bezpečnostních událostí se podílí na kompletním zmapování všech událostí v systémech, které vedly ke vzniku kybernetické bezpečnostní události. Může se podílet na provádění systémových analýz složitých procesů detekce bezpečnostních událostí v rámci kybernetického operačního centra.
Kontaktní pracovník: Bc. Aleš Staněk, vedoucí Kybernetického operačního centra, odboru kancelář ředitele, telefon 541 658 903.
Požadujeme:
potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obor: nejlépe zaměření na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií, znalosti oboru: praktická znalost HW, SW a základních OS, praktické zkušenosti s LAN a WAN sítěmi, znalost bezpečnosti počítačových systémů a sítí, znalost nástrojů a technologií kybernetické bezpečnosti, znalosti v oblasti detekce kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů, jazykové znalosti: dobrá znalost odborné AJ technického směru (porozumění psanému textu)
další požadavky: proaktivní přístup k vyhodnocování alertů z monitorovacích systémů, schopnost řešit problémy, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, pečlivost, přesnost, preciznost, schopnost koncepční práce, dobré komunikační schopnosti, schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí, zájem o rozšiřování vědomostí.
Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou, pět týdnů dovolené, sick days,
stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card, zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení, firemní mateřskou školku, jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 23. ledna 2019. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno. Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Odkaz na internetový portál, kde je pozice uvedena v plném znění: www. kr-jihomoravsky. cz (http://www. kr-jihomoravsky. cz/Default. aspx?PubID=13613&TypeID=1)
Telefon: +420541658903

Lokalita

60200 Brno , okres Brno-město, Jihomoravský kraj