Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Český Krumlov

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Český Krumlov nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 09.09.2019Zobrazeno: 309× / Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: v textu
Telefon: 420 387 412
WWW: https://www.diseven.cz/prace/pracovnici-ostrahy-cesky-krumlov.html

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
Kontakt
Romana Tupá
Telefon: +420 387 412 449 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: ceske. budejovice@diseven. cz
Směnnost:
směnný provoz
Náplň práce
Ostraha průmyslového objektu v Českém Krumlově, služba v 8 až 12 hodinových směnách. Výkon práce je na vrátnici (v uniformě) s občasnými obchůzkami.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 13 350 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP, DPP, možno i zkrácený úvazek
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Český Krumlov
Požadujeme: trestní bezúhonnost, zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní Telefon: 420387412

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu