Pracovníci ostrahy - Soběhrdy, okr. Benešov

Pracovníci ostrahy - Soběhrdy, okr. Benešov nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 14.05.2019Zobrazeno: 497× / Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: v textu
Telefon: 420 318 404
WWW: https://www.diseven.cz/prace/pracovnici-ostrahy-sobehrdy.html

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Jedná se pouze o noční služby od 19:00 hod. do 07:00 hod., Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Jana Žáková
Telefon: +420 318 404 329 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: jana. zakova@diseven. cz

Mobil: 602 358 536
Směnnost:
jednosměnný provoz
Náplň práce
Budete chránit majetek klienta - procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje. Za směnu provedete maximálně šest obchůzek, z toho budou dvě obchůzky dlouhé, které budou zaměřené na neporušenost vjezdových vrat a dalších vstupů do objektu a čtyři krátké, které budou zaměřené na prevenci možného vzniku nestandardních situací. Žádné jiné povinnosti se Vás týkat nebudou. Nebudete kontrolovat zaměstnance, vozidla, atd. Tato práce je vhodná pro lidi, kteří mají kladný vztah ke zvířatům. Budete součástí našeho týmu a proto Vám dáme zdarma našeho oblečení, ve kterém budete pracovní činnost vykonávat.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP, DPP, možno i zkrácený úvazek
Pozice: Pracovníci ostrahy - Soběhrdy, okr. Benešov
Požadujeme: spolehlivost, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní Telefon: 420318404

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu