Provozní asistent/ka - České Budějovice (Jihočeský kraj)

Provozní asistent/ka - České Budějovice (Jihočeský kraj) nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.05.2019Zobrazeno: 347× / Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: v textu
Telefon: 420 387 412
WWW: https://www.diseven.cz/prace/provozni-asistentka-ceske-budejovice.html

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Práce v administrativě, na zkrácený úvazek s možností individuálního rozložení pracovní doby, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Nestereotypní a zajímavá práce, Služební mobil
Kontakt
Romana Tupá
Telefon: +420 387 412 449 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: ceske. budejovice@diseven. cz
Směnnost:

Náplň práce
Náplní Vaší práce bude veškerá administrativní činnost související s vedením pobočky, zpracovávání pravidelných reportů dle podkladů, tvorba pracovních smluv, jejich evidence včetně evidence dokladů, dále pak další administrativa spojená s personalistikou.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, odborná školení, zajímavý motivační systém
Výhodou
znalost přípravy podkladů pro mzdy
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu
Mzdové rozpětí: 13 000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: možno i zkrácený úvazek
Pozice: Provozní asistent/ka - České Budějovice (Jihočeský kraj)
Požadujeme: trestní bezúhonnost, pracovitost, zkušenost, samostatnost, dobrá znalost práce na PC,minimálně 2 roky praxe,zašlete nám prosím životopis společně s fotografií
Vzdělání: středoškolské Telefon: 420387412

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu