Skladník - České Budějovice

Skladník nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 12.01.2019Zobrazeno: 110× / 11× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obrázek k inzerátu není k dispozici
Cena: 23.000 – 25.000 Kč
Jméno: Jiří Hovorka
Telefon: +420 606 795 798
Lokalita: České Budějovice (okr. České Budějovice)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Náplň práce: příprava dílů pro výrobu
Požadujeme: řidičské oprávnění na VZV podmínkou, zkušenost ve skladu podmínkou, dobrá fyzická kondice, spolehlivost, samostatnost
Nástup možný ihned. Nástupní plat 23000 Kč, po zapracování 25000 Kč
Zam. výhody: stravenky, 5 dní dovolené navíc, jednosm. provoz, 1/2 roční odměny za nemarození Telefon: +420606795798

Lokalita

37001 České Budějovice , okres České Budějovice, Jihočeský kraj