Služby - inzerce práce

služby - inzerce, inzeráty - operátor dispečinku, distributor letáků

Pomocný uklízeč/ pomocná uklízečka Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Igor Leskiv, 774 415 178, Po-Čt/9-12 Poznámka: - Práce v prašném prostředí, s přesčasy.

Nabídka z 21.01. 17:16   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 776 786 182 (každé úterý: 13:00 - 14:00) Kontaktní osoba: paní Trampova Margarita UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Výpis z rejstříku trestů.

Ostatní uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

místo výkonu práce: Praha. Kont.:Tologa Ivan, tel.: 773137899,adresa. Olšanská 5, Praha 3, UT 12-13 hod..Pomocné úklidové práce na stavbách a velkoobchodech

Nabídka z 21.01. 17:12   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.350 Kč

místo výkonu práce: Praha, Praha 5 Stodůlky, Za Mototechnou 1619 kontakt: Pukhal Mykhaylo, tel.: 776882028, osobně v podělí a pátek 10-17 hod.

Úklid Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

První kontakt telefonicky pracovní dny mezi 10:00 až 14:00 hodinou nebo e-mailem Místo výkonu práce: Brno - Skandinávská 4, 619 00 Brno souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nabídka z 21.01. 17:12   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 Kč

Pomocný dělník Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

místo výkonu práce: Praha kontakt:Jelínková Jiřina, tel.: 724 157 275

Nabídka z 21.01. 17:12   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kadeřníci Přidat mezi oblíbené

15.000 – 20.000 Kč

Místo výkonu práce: Jana Masaryka 29 Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 776 297 929 (Po-pá: 13:00 - 17:00) Kontaktní osoba: Vujičevič Mirjana UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Jazykové požadavky výhodou - bosenský jazyk, srbský jazyk, anglický jazyk.

Nabídka z 21.01. 17:10   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 10.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Veřejně prospěšné práce (dělník pro čištění města) Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Náplň práce: úklid a údržba veřejných komunikací, prostranství, chodníků a veřejné zeleně, ručně a za pomoci jednoduchých pracovních pomůcek, příp. křovinořezu.

Nabídka z 20.01. 17:15   Lokalita: Luhačovice   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

úklidové práce - DPP Přidat mezi oblíbené

80 – 1.000 Kč

Pracoviště Holešov - Všetuly - ZŠ vzdělání, noční směna, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: petr.stratil@najistodocista.cz

Nabídka z 20.01. 17:15   Lokalita: Holešov   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeč/ka Přidat mezi oblíbené

100 Kč

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; - jedná se o úklid kanceláří, šaten, toalet - požadujeme spolehlivost, pečlivost, samostatnost - pracovní doba od 6 - 11.00 Zaměstnanecké výhody: možnost prodloužení smlouvy, odměny. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Nabídka z 20.01. 17:14   Lokalita: Loštice   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

80 Kč

--D: N -- VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM Místo výkonu práce: Děčín Nástup možný ihned. Pracovní úvazek zkrácený, počet hodin týdně se odvíjí od zakázek, množství práce. Obsahem práce je běžný úklid firemních prostor. - úklid interiéru budov, administrativních prostor, sociálního vybavení, chodeb a podobně Kontakt: Pavel Sedlák, tel. 603 482 837 (volat 8- 16 hod), hotel.senator@quick.cz

Nabídka z 20.01. 17:14   Lokalita: Děčín   Bude aktivní do 31.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pokojské Přidat mezi oblíbené

13.500 – 15.000 Kč

Požadujeme: - Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost - schopnost odvádět práci rychle a pečlivě - smysl pro pořádek - časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu - zodpovědnost a samostatnost - zkušenosti s úklidem - bezúhonnost, plnoletost - příjemné vystupování - práce o víkendech a svátcích - nutná znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni Náplň práce: - Provádění běžného úklidu pokojů a společných prostor - provádění generálního úklidu pokojů a společných prostor - úklid a desinfekce sociálních zařízení …

Nabídka z 20.01. 17:14   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Uklízeči a pomocníci Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Místo výkonu práce : HM GLOBUS - Šárská 8/133, Praha 5 - Zličín Způsob prvního kontaktu : telefonicky - 608 619 862 nebo 608 882 982 , PO-PÁ 8:00 - 18:00 hod nebo osobně 8,00-12,00 hod, kontaktní osoba : paní Oksana Myronchuk Požadavky: zdravotní průkaz Upřesňující informace : úklid všech prostor hypermarketu, včetně zázemí, chladících boxů, mrazáků a kancelářských prostor. Práce v sobotu a v neděli. Zaměstnavatel souhlasí s nabízením volného prac. místa cizincům se zaměstnaneckými kartami a občanům EU

Uklízeči POUZE pro OZP a OZZ Přidat mezi oblíbené

9.000 – 11.000 Kč

úklid v domácnosti i ve firmách, místo je vhodné pouze pro osoby OZP nebo OZZ. Práce bude vykonávaná na externím pracovišti, samostatnost, zodpovědnost podmínkou, praxe výhodou.

Nabídka z 20.01. 17:14   Lokalita: Znojmo   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hosteska Přidat mezi oblíbené

9.600 Kč

aktivní angličtina, ruština

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha balneo provozu - recepce a příprava procedur Přidat mezi oblíbené

130 Kč

Místo výkonu práce: Beer Spa Beerland - pivní lázně, Hlavní třída 297/7, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Požadujeme: znalost AJ/RJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro osoby v předdůchodovém či důchodovém věku. Náplň práce: příprava procedur pro klienty a následný úklid po proceduře, práce na recepci s PC. Pracovní doba: Po-Ne 10:00-19:00 h. Nabízíme: hodinová mzda, provize, po 19:00 h placené…

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Mariánské Lázně   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Obsluha mycího boxu Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody, možný ihned - Náplň práce: strojní a ruční mytí vozidel, leštění, voskování a čištění interiérů suchou i mokrou formou Požadujeme: praxe v autorizovaném servisu výhodou, praxe v řízení - manipulace s vozy na malém prostoru, velmi dobré organizační schopnosti, schopnost práce v týmu, schopnost řešit problémové situace, pečlivost, loajalita, zodpovědnost, zručnost, aktivní přístup, zdravotní způsobilost k výkonu práce, řidičské oprávnění sk. B podmínkou, náplň práce:…

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 17.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Myč/ka automobilů Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

Místo výkonu práce: Truhlářská 1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h. Požadujeme: NUTNÝ řidičský průkaz sk. B !!! Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Nabídka z 20.01. 17:12   Lokalita: Cheb   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.350 Kč

Pracoviště: Praha i celá ČR. KONT.: Kontakt telefonicky: každý čtvrtek od 14:00 do 16:00 hod., e-mailemPožadavky: zdravotní způsobilost, pracovitost, výpis z RT, ochota cestovat (v rámci ČR), praxe s úklidem, ochota pracovat v noci i přesčas, schopnost plynule komunikovat v ruském jazyce.Náplň práce: Úklidová práce po stavbách a stavebních úpravách.

Nabídka z 20.01. 17:11   Bude aktivní do 09.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 145