Stavebnictví - inzerce práce

stavebnictví - inzerce, inzeráty - fasádník, zámečník, zedník

Izolatéři Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Místo výkonu práce: Větrná 145, Byškovice, 277 11 Neratovice Kontakt: pí . Konvaliková, životopisy zasílejte e-mailem

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Neratovice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hydroizolace Přidat mezi oblíbené

30.000 – 40.000 Kč

mVP: Praha Kontakt Josef Kořínek tel.: 603813729.

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Instalatér Přidat mezi oblíbené

38.000 Kč

Místo výkonu práce: zakázky v Ústí nad Labem. Náplň práce: rekonstrukce bytových jednotek a domů, provádění nových vodo-rozvodů, odpadů, vnitřních kanalizací a jiných běžných instalaterských prací. Požadujeme: vyučení a doložitelná praxe min. 5 let. Nabízíme: mzdu 38 000,- Kč., možné také na DPP, DPČ. Kontakt: telefonicky si sjednat osobní kontakt.

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Ústí nad Labem   Bude aktivní do 12.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Instalatér/ka - topenář/ka Přidat mezi oblíbené

22.000 – 30.000 Kč

Místo výkonu práce Holice v Čechách PLYN - VODA - TOPENÍ Požadujeme: vyučen v oboru, praxe v oboru min. 5 let, řidičský průkaz, samostatnost. Nabízíme: Stabilní pracovní prostředí, dobrý pracovní kolektiv.

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Holice   Bude aktivní do 11.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

15.000 – 20.000 Kč

Montáž lehké a těžké vzduchotechniky, stavba konstrukcí, stavební činnost. Práce na montážích v rámci ČR. Mzda podle praxe ve stavební činnosti a premie. Možnost poskytnutí zálohy na mzdy. Zaměstnavatel zajišťuje dopravu a ubytování. První kontakt nutno předem domluvit se zaměstnavatelem. Bližší podrobnosti podá pan Reindl Pavel na č.tel. 604 296 700, e-mail: pavel.reindl@seznam.cz

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Netolice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovníci na výkopové a zemní práce Přidat mezi oblíbené

14.000 – 17.000 Kč

Místo výkonu: Praha Kontakt: Borovička Kamil BBA, tel.: 776 767 277, e-mail: borovicka@compexdata.cz

Nabídka z 12.12. 17:08   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci v oblasti výstavby budov Přidat mezi oblíbené

14.740 Kč

Kontakt telefonicky 8:00-15:00 v pracovní dny PP na 90 dní

12.400 Kč

místo výkonu-Praha Osobní jednání po tel. dohodě na adrese Praha 53, V Domově 18, úterý 12.00 až 13.00 pomocné stavební práce

12.400 Kč

14.740 Kč

PP na 90 dnů

15.300 Kč

Adresa: Československého exilu 1888/4, Prah 4 - Modřany, 143 00 Kontakt: Haziy Ivan, tel.: 775740088 Pá 10-14,00h.

Stavební dělník Přidat mezi oblíbené

13.350 – 16.000 Kč

Místo výkonu práce: Jungmannova č.p. 11, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun + práce na stavbách dle zakázek Kontakt: telefonicky

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Lanškroun   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zedník Přidat mezi oblíbené

16.280 Kč

- vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Český Krumlov. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.2.2019, prac. doba jednosměnná. Mzda od 16.280,-- Kč hrubého. Kontakt: Mašková Jaroslava, tel.: 775 729 452, e-mail: stavebna@elixnet.cz.

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Český Krumlov   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stavební dělníci Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

12.200 Kč

Místo výkonu práce: Chotěšov (nám. 1.máje 224). Zednické práce.

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Stod   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocný stavební dělník Přidat mezi oblíbené

18.000 Kč

Pomocné i odborné práce ve stavebnictví. Práce ve Zlínském kraji. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem nutná!

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Bojkovice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 Kč

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci ve stavebnictví Přidat mezi oblíbené

18.000 – 20.000 Kč

Náplň práce: - obsluha a práce s vysokotlakým strojem Způsob kontaktu: pouze telefonicky nebo emailem.

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 14.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

12.200 – 13.000 Kč

PRACOVIŠTĚ Zlín - dle zakázek v rámci celé ČR, pomocné práce na stavbách. - vzdělání není rozhodující, časová flexibilita, komunikativní schopnosti, ochotu učit se novým věcem. Osobní návštěva - Nivy 5358, 760 01 Zlín, výběrové řízeni bude probíhat v terminu: Každou středu od 9:00 - 11:00 hod.

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Zlín   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Krátkodobé zaměstnání Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

Místo výkonu práce: Brno, Dobrý zdravotní stav. Práce na stavbách, ve výškách, Zájemci se dostaví ve Stř a Pá mezi 12.00 - 14.00 hod. na pobočku Vlhká 169/13, Brno - II.patro

Nabídka z 12.12. 17:08   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 11.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit