Výroba a provoz - inzerce práce

výroba a provoz - inzerce, inzeráty - mistr, provozní

.Piker do Mladé Boleslavi s ubytováním Přidat mezi oblíbené

22.000 Kč

Piker do Mladé Boleslavi s ubytováním. Pracovní smlouva na HPP na dobu neurčitou. Záloha po týdnu. Ubytování zajištěno v novém domě. Práce se skenerem (naskenujete díl a potom date do bedny). Mzda 22 000 Kč Brutto + příplatky, benefit za docházku + stravenky

Nabídka z 17.05. 02:48   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 26.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

hledáme brusiče Přidat mezi oblíbené

110 Kč

Společnost Katiodo s.r.o. hledá do svého týmu brusiče na stojanovou brusku pro práci v okolí Olomouce. Nabízíme 110 Kč /hod a možnost příspěvku na dopravu, nebo na ubytování. Kontaktujte nás na emailu: info-katiodo@seznam.cz nebo na tel: 725966006

Nabídka z 29.04. 08:22   Lokalita: Uničov   Bude aktivní do 08.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

PRACOVNICE ÚKLIDU Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledáme pracovnici úklidu - možnost zkráceného úvazku. Mzda: 10.000 Kč. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením nebo starobní důchodce. Volejte: 730 155 984 - pouze 10.00 - 15.00 h.

Nabídka z 11.04. 09:01   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 20.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník - pracovnice úklidu Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Pracovník - pracovnice úklidu. Běžný úklid všech prostor domova pro seniory (chodby, schodiště, pokoje, kanceláře, jídelna). Pracovní doba: 7.00 - 19.00 h. - dlouhý/krátký týden. Mzda: 17.250 Kč. Info na čísle: 736 244 881.

Nabídka z 02.04. 09:15   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovnice úklidu Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Najde se někdo, kdo je schopen perfektně připravit apartmán pro hosty, uklidit kancelář a byt? Má řidičák a je spolehlivá a dochvilná? Tak pro ni máme práci za 90 Kč/hod a 150 Kč/hod po 17. hod o víkendech. Služební auto a tel., přátelský kolektiv. Pracoviště Olomouc. Možné jako brigáda, VPP i na HPP. Info na tel. popř. na e-mail: karieraorka@seznam.cz}.

Nabídka z 02.04. 08:30   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 11.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník dřevovýroby Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledáme spolehlivého, pracovitého a férového kolegu do výroby. Vyrábíme didaktické pomůcky pro děti do Mateřských a Základních škol. Náplň práce je různorodá a to např.: práce se dřevem, montování komponentů, spoluúčast na zajímavých projektech. Manuální zručnost nutná. Řp. B výhodou. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a benefity.

Nabídka z 28.03. 07:25   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 06.06.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocná síla Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Do restaurace v Olomouci přijmeme pomocnou sílu do kuchyně. Prac. doba 6 - 14 hod. PO - PÁ. Info na tel.

Nabídka z 22.03. 13:42   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 31.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Servírka - číšník Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Do restaurace v Olomouci přijmeme servírku - číšníka. Nástup možný ihned. Info na tel.

Hledáme manželský pár pro práci Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledáme manželský pár pro práci ve sportovním areálu na horách. Krásná příroda, Jeseníky. Bližší údaje na:

Nabídka z 19.03. 14:59   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 28.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Práci na pile Přidat mezi oblíbené

dohodou

Nabízím práci na pile, obsluha kmenové pásové pily. Stabilní a slušně placená práce.Možnost ubytování.

Nabídka z 13.03. 06:43   Lokalita: Brodek u Prostějova   Bude aktivní do 22.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Nabízíme práci pro muže i ženy Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Nabízíme práci pro muže i ženy - práce s textilem. Podmínkou je evidence na ÚP. Olomouc.

Nabídka z 12.03. 13:54   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 21.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Praci domu na hl.prac.pomer Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledam práci domu na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr.

Poptávka z 05.03. 22:07   Lokalita: Bohuňovice   Bude aktivní do 23.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Praci domu na ul.prac.pomer Přidat mezi oblíbené

nabídněte

Hledam práci domu na hlavní pracovní poměr.

Poptávka z 05.03. 22:02   Lokalita: Bohuňovice   Bude aktivní do 23.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pizzar Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Pizzar praxe 17 let pečení pizze dřevo elektrika, hleda praci i brigadu plat denne nastup mozny ihned pouze pizza ne kuchař Brno-brno a okoli, nebo cela ČR+ubytování, možno práce Wien+ubytování Německý jazyk neovládám , Volat,, ne SMS,,ne Email

Poptávka z 01.03. 01:04   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 19.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledám v Pv a okolí Přidat mezi oblíbené

nabídněte

Hledám v Pv a okolí. SŠ stroj. 25 let praxe. Vlastním ŘP skupin A,B,C,T, jeřábnický a vazačský průkaz + VZV. Uživatelsky PC (MS Office, Word, Excel) Nákupčí, kontrola, laboratoř apod. Jen jednosměnný provoz.

Poptávka z 19.02. 15:31   Lokalita: Olšany u Prostějova   Bude aktivní do 09.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník údržbář 57 let, Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Zámečník - údržbář, 57 let. Hledám práci na ranní směnu i mimo obor. Litovel a okolí do 25 km.

Poptávka z 19.02. 05:15   Lokalita: Litovel   Bude aktivní do 09.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

TISKAŘ OFSETOVÝCH STROJŮ Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

TISKAŘ OFSETOVÝCH STROJŮ Tiskárna Novotisk Olomouc přijme pracovníka na pozici: TISKAŘE NA OFSETOVÝCH ROTAČNÍCH STROJÍCH.

Nabídka z 18.02. 12:57   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 08.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník v dřevovýrobě Přidat mezi oblíbené

15.500 Kč

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (8:00-14:30) Práce v dřevovýrobě - výrobě dřevěných obalů, vhodný průkaz na VZV (není podmínkou) Zaměstnanecké výhody: Stravenky, ubytování Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Místo výkonu práce: Nová 200, 664 83 Domašov

Nabídka z 13.02. 18:12   Lokalita: Domašov   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci ve výrobě (vyhrazeno pro ozp) Přidat mezi oblíbené

13.350 – 15.000 Kč

A11 z:24/9/2018 (VYHRAZENO PRO OZP) a:16/1/2019 Zkrácený úvazek 20-30 hodin týdně. Náplň práce: - dočišťování a loupání brambor. Požadujeme: - zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu. Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na dopravu a stravu. Nabízíme: - práci v příjemném kolektivu - nástup možný ihned nebo dle domluvy - možnost přizpůsobit rozvrh pracovní doby dojezdu autobusů. Kontakt - telefonicky, emailem, uveden viz výše - osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese: Fryčovice 239.

Nabídka z 13.02. 18:12   Lokalita: Fryčovice   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník - montáž zdravotnického zařízení Přidat mezi oblíbené

20.000 – 24.000 Kč

Náplň práce: •montáž zdravotnického zařízení •práce je vhodná pro muže i pro ženy Požadavky: •manuální zručnost •zdravotní způsobilost •spolehlivost •ochota pracovat ve stoje •2 nebo 3 směnný provoz (střídání směn po týdnu) •7,5 hodinové směny Nabízíme: •zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti •možnost profesního růstu •motivující platové ohodnocení •firemní dotované stravování •firemní benefity •směny od pondělí do pátku •příjemné pracovní prostředí •vhodné i pro absolventy •zvýhodněná firemní autobusová doprava ze směru…

Nabídka z 13.02. 18:12   Lokalita: Slaný   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 499