Výroba a provoz - inzerce práce

výroba a provoz - inzerce, inzeráty - mistr, provozní

Třídiči odpadů Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

První kontakt telefonicky (út 9:00) Místo výkonu práce: U Vlečky 592, 664 42 Modřice.

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Modřice   Bude aktivní do 30.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělníci v odpadovém hospodářství Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo výkonu práce Jihlava. Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost, solidní jednání. První kontakt telefonicky Po-Pá 8-14 hod.

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář zakázkové výroby Přidat mezi oblíbené

80 Kč

Požadavky: vyučen v oboru, praxe vítána Mzda od 80 Kč/hod + prémie

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Kdyně   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář/-ka Přidat mezi oblíbené

18.000 – 24.000 Kč

- pracoviště Vidonice. V případě zájmu kontaktujte pana Vaise na tel.: 604207635 nebo pište na e-mail: info@truhlarstvi-vidonice.cz. Požadavky: Hledáme spolehlivého pracovníka, vyučení v oboru podmínkou!, manuální zručnost, chuť učit se nové věci, maturita je výhodou. Nabízíme: jednosměnný provoz - pružnou pracovní dobu, pracovní poměr nejprve na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost výroby výrobků pro vlastní potřebu za režijní ceny, příplatky na obědy, příspěvek na dopravu. Vhodné pro občany/-ky EU.

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Pecka   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

- vzdělání střední odborné s výučním listem v oboru. Pracoviště Mostky. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 25.000,-- Kč hrubého. Kontakt: p. Fesl, tel.: 602 479 793. Ověřeno 24.10.2018.

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Kaplice   Bude aktivní do 30.12.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Truhlář - stolař Přidat mezi oblíbené

28.000 – 32.000 Kč

AKTUALIZACE 28.11.2018!!! Nástup možný IHNED Úřední den pro uchazeče o volné pracovní pozice, je vždy v pondělí od 10,00 hod do 11,00 hod. Můžete volat i v pracovní dny vedoucímu výroby: p. Milan Jurčák tel.603958397

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Zlaté Hory   Bude aktivní do 19.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kontrolor/ka kvality Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

MÍSTO VÝKONU: Nádražní č.p. 696, 564 01 Žamberk NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MZDA: konkrétní výše bude stanovena na základě osobního jednání PRACOVNÍ NÁPLŇ: - proaktivní zajišťování kontroly materiálů, polotovarů a výrobků v průběhu výrobních, provozních nebo jiných procesů společnosti - metodický dozor vzorkování výroby/materiálů/výrobků - zjišťování příčin snížené kvality, návrhy a realizace opatření k nápravě - provádění nebo zajišťování zkoušek a sledování kvalitativních vlastností výstupů - návrhy a projednávání opatření k dosahování…

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Žamberk   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

Kontakt telefonicky PO-PA, 9:00-18:00 Limuzinská 8, P -10 Požadované vzdělání Střední odborné s výučním listem nebo min. 3 roky praxe

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šič/ka Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM [JM] Místo výkonu práce: Pražská č.p. 612, 407 21 Česká Kamenice Jedná se o šití transportních tašek průmyslovým šicím strojem. Zkušenosti v oboru průmyslového šití výhodou. Vyšší než základní vzdělání také výhodou. Pracovní pozice trvale vsedě, není možné střídat pracovní pozice. Pracoviště není bezbariérové. Práce může být vykonávána pod tlakem. Kontaktní osoba: Bohuslava Salačová, tel. 412 151 180, e-mail: info@azpo.eu. Osobní jednání na výše uvedené adrese.

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Česká Kamenice   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šič/-ka / švadlena Přidat mezi oblíbené

14.500 – 18.000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.6.2020) s předpokladem prodloužení, plný pracovní úvazek s možností zkráceného (délka zkráceného úvazku v rozsahu dle dohody). Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity. Požadavky: vyučení v oboru, praxe min. 1 rok, zručnost, pracovitost. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Kontakt - paní Čížková Jaroslava, tel.: 491 482 389, e-mail: info@elmertex.cz (zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Náchodská 227,…

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Velké Poříčí   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Šička Přidat mezi oblíbené

14.000 Kč

Vyučení v oboru nebo praxe v oboru, případně se zájmem o tento obor. Samostatné šití výrobků z našeho výr. programu. Místo může být obsazeno i osobou se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; Mzdové podmínky od 14 000 Kč /měsíc, kombinace mzdové a úkolové mzdy. Kontakt: telefonicky, e-mailem Pavel Hrdina, tel. 777566623, ph@infit.eu nebo Lenka Strouhalová tel. 605367597, expedice@infit.eu.

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Šumperk   Bude aktivní do 27.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeč/-ka Přidat mezi oblíbené

13.400 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned (objekt bývalého ČKD) - Náplň práce: svařování nerezu metodou TIG / WIG - Požadujeme: min. vyučení, svářečský průkaz, praxe ve sváření nerezu výhodou - není podmínkou - V případě zájmu kontaktujte p. Dicola, tel. 774 677 872

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Hradec Králové   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeči Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Kontakt osobně ÚT od 11:00-13:00 Na Jarově 2425/4, Praha 3, oznámit na vrátnici Jedná se o fyzicky namáhavou práci s pružnou pracovní dobou. Vyžadujeme dobrý zdravotní stav, flexibilitu, ochotu pracovat, výpis RT. Zaměstnanecké karty.Praxe

13.500 – 14.000 Kč

Kontakt telefonicky.

Zámečník - Svářeč Přidat mezi oblíbené

15.000 – 30.000 Kč

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Pelhřimov   Bude aktivní do 26.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zámečník - svářeč Přidat mezi oblíbené

14.900 Kč

Náplň práce: zámečnické práce; svářečské práce Požadavky: flexibilita; spolehlivost; ochotu pracovat na montážích i mimo Přerov Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: personal@zapala.cz; - telefonicky (v pracovní dny od 08,00 - 15,00hod.) na čísle 733 426 905; - osobně na adrese místa výkonu práce Místo výkonu práce: Zapala company s.r.o., Kojetínská č.p. 3548/73h, 750 02 Přerov

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Přerov   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeči kovů Přidat mezi oblíbené

16.000 Kč

- samostatné svařování kovů s použitím různých svařovacích technologií dle technických výkresů Kontakt: telefonicky po-pá 10:00-16:00, životopisy zasílejte e-mailem

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Mělník   Bude aktivní do 15.03.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeč v ochranné atmosféře Přidat mezi oblíbené

150 Kč

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Smržovka   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Svářeč kovů Přidat mezi oblíbené

AKTUALIZACE 28.11.2018!!! Nástup možný IHNED Svářeč - pouze ČSN EN 287/1 nebo základní kurz Úřední dny pro uchazeče o volné prac. pozice jsou vždy v pondělí od 10,00 hod.do 11,00 hod. Můžete volat i v pracovní dny vedoucímu výroby: p. Milan Jurčák tel.603 958 397

16.400 Kč

Požadavky: platné svářečské oprávnění Výhody: placené ubytování, příspěvek na stravování Osobní návštěva po předchozí telefonické domluvě.

Nabídka z 06.09. 16:11   Lokalita: Slavičín   Bude aktivní do 24.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit