Zdravotnictví - inzerce práce

zdravotnictví - inzerce, inzeráty - lékař, zdravotní sestra, pečovatelka

Pečovatelka s praxí Olomouc Přidat mezi oblíbené

100 Kč

Pečovatelka s praxí Olomouc. Jako pečovatelka (důchodkyně) s 10letou praxí (certifikace) nabízím své služby. Postarám se o seniora/rku. V péči je zahrnuta hygiena, nákupy, procházky, ale vše je nejlépe dohodnout blíže po telefonu. Pouze Olomouc, bez víkendů. Cena 100 Kč/hod.

Nabídka z 04.06. 12:05   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 22.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stomatolog Přidat mezi oblíbené

45.000 Kč

Nabídka z 13.02. 18:12   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 15.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Vedoucí lékárník Přidat mezi oblíbené

40.000 Kč

- vzdělání vysokoškolské. Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracoviště Větřní. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.3.2019. Menší lékárna, kterou provozuje ordinace VPL. Příspěvek na bydlení, možnost plnohodnotného bytu, příspěvek na stravování, možný příspěvek na dopravu. Mzda od 40.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Brudnová Monika MUDr., tel.: 731 366 852, e-mail: brudnova@centrum.cz.

Nabídka z 13.02. 18:08   Lokalita: Větřní   Bude aktivní do 31.12.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

41.384 Kč

Místo výkonu práce: Zahradníkova č.p. 330/16 293 01 Mladá Boleslav 1

Nabídka z 07.02. 18:11   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 09.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

41.384 Kč

Místo výkonu práce: Jiráskova č.p. 2042 256 01 Benešov u Prahy

Nabídka z 07.02. 18:11   Lokalita: Benešov   Bude aktivní do 09.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

41.384 Kč

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1

Zubní lékaři Přidat mezi oblíbené

45.000 Kč

Místo výkonu práce: Krajířova č.p. 137/2 Mladá Boleslav I 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: stom1@email.cz nebo telefonicky: 773 867 032 (po 17 hod.) Znalost ČJ, aprobační zkouška. Zaměstnanecké výhody: stravenky, školení.

Sestra všeobecná specialistka pro stomatologickou péči Přidat mezi oblíbené

41.384 Kč

Nabídka z 07.02. 18:09   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 09.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lékárníci asistenti Přidat mezi oblíbené

40.000 Kč

Místo výkonu práce: Krátká č.p. 904 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 739 329 179, e-mail: jonas@drmax.cz Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, vzdělávání.

Nabídka z 07.02. 18:08   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 09.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

40.000 Kč

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 1459 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 739 329 179, e-mail: jonas@drmax.cz Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, vzdělávání.

40.000 Kč

Místo výkonu práce: U stadionu č.p. 1276 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 739 329 179, e-mail: jonas@drmax.cz Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, vzdělávání.

40.000 Kč

Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 1350 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 739 329 179, e-mail: jonas@drmax.cz Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, vzdělávání.

40.000 Kč

Místo výkonu práce: Na Radouči 1326, Mladá Boleslav Prvotní kontakt: tel.: 739 329 179, e-mail: jonas@drmax.cz Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, vzdělávání.

Zubní lékař bez specializace Přidat mezi oblíbené

30.000 – 50.000 Kč

Místo výkonu práce: Na Radouči č.p. 1400 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: igor.z.kocev@gmail.com Požadavky: práce s PC-Dent, aktivní ČJ+AJ, dobré komunikační schopnosti, bez pracovních zkušeností. Zaměstnanecké výhody: možnost školení, profesního růstu, odměny.

Nabídka z 06.02. 18:11   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 07.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

2.000 – 10.000 Kč

Místo výkonu práce: Krajířova č.p. 137/2 Mladá Boleslav I 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 773 867 032 (po 17 hod.) nebo osobně

Pečovatel/ka - pracovník/pracovnice přímé péče Přidat mezi oblíbené

19.000 – 21.000 Kč

Místo výkonu práce: Regnerova č.p. 1199 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 727854475, e-mail: recepce@seniori-mb.cz Možno i na zkrácený úvazek. Do svého kolektivu přijmeme pečovatelky a pečovatele. Jedná se o nepřetržitý provoz, 12 hodinové denní a noční směny i na zkrácený úvazek. Služby je možné stanovit dle dohody. Kurz zajistíme.

Nabídka z 06.02. 18:10   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 08.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Všeobecné zdravotní sestry Přidat mezi oblíbené

26.000 – 28.000 Kč

Místo výkonu práce: Regnerova č.p. 1199 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 727854475, e-mail: recepce@seniori-mb.cz Možno i na zkrácený úvazek. Do svého kolektivu přijmeme zdravotní sestru. Jedná se o 8 - 12 hodinové denní směny s možností i zkráceného úvazku.

Nabídka z 06.02. 18:09   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 08.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lékaři v anesteziologických oborech Přidat mezi oblíbené

45.000 – 90.000 Kč

Požadujeme lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru anesteziologie a intenzivní medicína. Nabízíme: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, výhodný mobilní tarif, služební byt. Horní hranice mzdy při plném úvazku. V případě zájmu pište na uvedený email.

Nabídka z 03.02. 18:09   Lokalita: Čáslav   Bude aktivní do 31.12.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zdravotní sestra pro dospělé Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Náplň práce: zdravotní sestra pro práci s dospělými Požadavky: spolehlivost Odměna dle zásluhovosti

Nabídka z 31.01. 18:11   Lokalita: Otrokovice   Bude aktivní do 31.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Praktičtí lékaři pro dospělé Přidat mezi oblíbené

30.000 – 65.000 Kč

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 1459 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 608 719 329, e-mail: slavomir.kotas@mojeambulance.cz Možno i na zkrácený úvazek. MOJE AMBULANCE vede ordinace praktických lékařů pro dospělé po celé ČR. Jedná se o první a jediné zdravotnické zařízení tohoto typu nabízející špičkové služby. Pro posílení týmu hledáme praktické lékaře s praxí, ale i mladé lékaře, kteří mají zájem získat specializaci v oboru všeobecné praktické lékařství. Źaměstnanecké výhody:…

Nabídka z 31.01. 18:10   Lokalita: Mladá Boleslav   Bude aktivní do 02.08.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3