Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

CHMELOVÁ POBYTOVÁ BRIGÁDA JARO 2019 TOP do 16.04. Přidat mezi oblíbené

95 Kč

CHMELOVÁ POBYTOVÁ BRIGÁDA JARO 2019. Přijmeme pracovníky na jarní práce ve chmelnici - navěšování drátků z plošiny. Orientační výdělek za 14 dní 10.640 Kč. Odměna je vyplácena hotově po skončení prací v den společného odjezdu. Dále nabízíme ubytování a dopravu zdarma, celodenní stravu (5x denně) za 72 Kč/den. Odjezd cca 10. 4. 2019. Telefon: 773855955 www.jedemenachmel.cz

Nabídka z 20.03. 09:36   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 29.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Práce u koní Přidat mezi oblíbené

dohodou

Práce u koní Práce u koní. Jezdce ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme chovná stáj na okraji Prahy 10 - muže nebo ženu - ubytování přímo v areálu. Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu. Mzda dohodou.

Nabídka z 19.03. 22:05   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 28.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledám obsluhu traktorbagru Přidat mezi oblíbené

dohodou

Hledám obsluhu traktorbagru CAT423F IIIB s praxí, vhodné i pro důchodce, práce podle zakázek.

Nabídka z 01.03. 09:04   Lokalita: Jiříkov   Bude aktivní do 10.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradníci zelináři Přidat mezi oblíbené

14.740 Kč

Výběrové řízení se koná dne 11.3.2019 v 8,30 hod. v zasedací místnosti Úřadu práce ČR, Cihlářská 4107, Chomutov (životopis s sebou). Místo výkonu práce - Prunéřov 375, 432 01 Kadaň Pracovní náplň - sběr rajčat, manipulace s rostlinami, ořez listů, regulace plodů Požadujerme - fyzickou zdatnost, potvrzení o bezinfekčnosti Výhodou - znalost anglického jazyka, znalost práce s vysokozdvižným vozíkem, praxe 2 roky na podobné pozici

Nabídka z 13.02. 17:12   Lokalita: Kadaň   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradník - vedoucí pracovní skupiny Přidat mezi oblíbené

22.000 Kč

Vzdělání v zahradnickém, lesnickém nebo příbuzném oboru, řidičský průkaz skupiny B, praktická znalost rostlin, částečná zkušenost se zahradnickou technikou a zahradnickou praxí, samostatnost a schopnost řídit, komunikovat a řešit problémy týmově a zodpovědně (řízení a koordinace pracovní skupiny) Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, mobilní telefon Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně: Zahradnické úpravy s.r.o, Studenec 181 od 8:00 do 15:00 hod.

Nabídka z 13.02. 17:12   Lokalita: Koněšín   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník v zahradnickém oboru Přidat mezi oblíbené

17.000 Kč

Manuální práce - Práce po celé ČR. Místo vhodné i pro absolventy. Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně: Zahradnické úpravy s.r.o, Studenec 181 od 8:00 do 15:00 hod.

Pomocní pracovníci v zahradnictví Přidat mezi oblíbené

13.500 Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (15-17 hodin.) Krátkodobé zaměstnání

Nabídka z 13.02. 17:10   Bude aktivní do 24.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.500 Kč

Nabídka z 13.02. 17:10   Bude aktivní do 28.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

13.500 Kč

Nabídka z 13.02. 17:10   Bude aktivní do 08.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník/ce v prostředí odpovídajícímu technologii zpracování Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

Místo výkonu práce: Šalounova 40, Ostrava - Vítkovice Kontakt: telefonicky Po - Pá 7:30 - 16:00 hod. Náplň práce: - kuchání, porcování, vážení a balení ryb

Nabídka z 13.02. 17:10   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Místo výkonu práce: Načešice, Pardubický kraj POŽADAVKY: spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Nabídka z 13.02. 17:10   Lokalita: Dvůr Králové nad Labem   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocné práce v zemědělství Přidat mezi oblíbené

16.500 Kč

sezónní činnosti, celoroční práce venku, starost o hopodářská zvířata, sekání luk, práce v lese, ŘP - T. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky domluvit osobní schůzku.

Nabídka z 13.02. 17:10   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

16.500 Kč

Pěstitel, sadař, ovocnář - pracovník v zemědělství Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Místo výkonu práce: Radčická 1107/86, 30100 Plzeň 1 Pracovníci ovocného sadu - nutná manuální zručnost Kontakt: Voráček Pavel Ing., tel.: 603 283 082 (Po - Pá 7:00 - 15:30), e-mail: voracek@fytos.cz

Nabídka z 13.02. 17:10   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocné práce v lese Přidat mezi oblíbené

35.000 – 45.000 Kč

místo výkonu práce: Praha kontakt: Junek Petr, tel.: 738171766, e-mail: petr@soonrichskogsvard.se Řidičský průkaz skupiny B, základy anglického jazyka. Zam. výhody: Krásná příroda :-)

Nabídka z 13.02. 17:09   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dojič / dojička Přidat mezi oblíbené

18.000 – 20.000 Kč

Výhody: stravování

Nabídka z 13.02. 17:08   Lokalita: Velký Ořechov   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník živočišné výroby Přidat mezi oblíbené

19.000 – 21.000 Kč

ŘP skup. B; Náplň práce: práce a manipulace se zvířaty, jednoduché opravy, práce na dojírně, práce při ošetřování a hygieně mléka, práce s křovinořezem Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc

Nabídka z 13.02. 17:08   Lokalita: Slavonice   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel u koní a krav Přidat mezi oblíbené

25.000 Kč

Řidičský průkaz sk. B a T výhodou, volat v době 18 - 20 hod.

Nabídka z 13.02. 17:08   Lokalita: České Budějovice   Bude aktivní do 13.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka dojnic - dojič/ka Přidat mezi oblíbené

20.000 – 23.000 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Mléčná farma, České Petrovice Nabízíme: příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 5 týdnů dovolené Kontakt: Brůnová Alena, telefonicky 65 637 385, 606 640 063 nebo emailem brunova@ziva.cz

Nabídka z 13.02. 17:08   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel hospodářských zvířat (skot) - dojič Přidat mezi oblíbené

24.000 Kč

7.3.2017 - krmení, dojení, úklid stáje. I základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou, i bez praxe, vhodné i pro cizince. Dvousměnný provoz. KONTAKT: Zajíc Petr, tel.: 724 102 772, e-mail: agro@agro-merin.cz Místo výkonu práce: Drnholec

Nabídka z 13.02. 17:08   Lokalita: Drnholec   Bude aktivní do 03.07.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 65