Zemědělství a lesnictví - inzerce práce

zemědělství a lesnictví - inzerce, inzeráty - technik agronom, ošetřovatel, dojička

Ošetřovatel,- ka skotu, dojič,- ka, stájník Přidat mezi oblíbené

25.000 – 35.000 Kč

Nutný telefonický kontakt předem!

Nabídka z 11.12. 17:08   Lokalita: Velká Chyška   Bude aktivní do 30.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka prasat a prasnic Přidat mezi oblíbené

23.000 Kč

Na farmu chovu prasat v Záhornici přijmeme ošetřovatele/ku prasat a prasnic. Požadujeme: samostatnost, flexibilitu; Nabízíme: příspěvěk na obědy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, 25dní dovolené; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

Nabídka z 11.12. 17:08   Lokalita: Městec Králové   Bude aktivní do 28.02.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Chovatelé HZ - dojiči Přidat mezi oblíbené

28.000 – 32.000 Kč

z: 23.5.2017, a: 27.9.2018 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu. Kontakt osobně: každé pondělí od 09:00 do 10:00 hodin na personálním oddělení, adresa: Elišky Krásnohorské 178, Šenov u Nového Jičína. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracoviště: středisko živočišné výroby Šenov u NJ Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, motivační příspěvky, možnost rehabilitace, 5 týdnů dovolené, možnost přidělení služebního bytu Kontakt: ing. Milan Boháč, L. Vojtěšek, telefonicky…

Nabídka z 11.12. 17:08   Lokalita: Šenov u Nového Jičína   Bude aktivní do 30.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Včelař/ka + zpracování dřeva Přidat mezi oblíbené

15.000 – 18.000 Kč

Pracoviště: Díly 754, 696 85 Moravský Písek. ŘP sk. B, praxe v oboru včelařství, znalost chovu + inseminace matek..

Nabídka z 10.12. 17:12   Lokalita: Moravský Písek   Bude aktivní do 29.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

12.200 Kč

Zájemci se mohou hlásit osobně každé ÚT v době od 12:00 do 13:00 hod. na adrese - Stratov 185, 289 22 Lysá nad Labem (areál Pěstitel Stratov, a.s.) nebo na základě předchozí telefonické dohody

Nabídka z 10.12. 17:10   Lokalita: Semice   Bude aktivní do 29.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník/ce v zemědělství - ošetřovatel/ka dojnic Přidat mezi oblíbené

16.000 – 22.000 Kč

Pracoviště Malý Bor 144, Horažďovice VÝHODOU: řidičský průkaz sk. B Směny: 3:30 - 13:00 hod., 11:30 - 20:00 hodin Praxe v oboru výhodou, plat 16 000 až 22 000 Kč (po zapracování) + prémiová složka, podnikové stravování, 25 dní dovolené Kontakt možný telefonicky (7 - 15:30 hod.) nebo e-mailem

Nabídka z 10.12. 17:08   Lokalita: Horažďovice   Bude aktivní do 29.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka prasat Přidat mezi oblíbené

prac doba od 6:00 hodin, po-ne: 4 dny práce a 2 dny volno Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nabídka z 10.12. 17:08   Lokalita: Přibyslav   Bude aktivní do 29.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka koní, jezdec/jezdkyně, cvičel Přidat mezi oblíbené

15.000 – 25.000 Kč

Místo výkonu práce Staré Ždánice. Zaměstnanecké výhody: zajištění ubytování, pružná pracovní doba, možnost dalšího rozvoje. Místo je vhondé i pro absolventy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv).

Nabídka z 10.12. 17:08   Lokalita: Staré Ždánice   Bude aktivní do 29.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zahradníci zelináři Přidat mezi oblíbené

13.350 Kč

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky každý čtvrtek 12:00,13:00 hod. V sezóně nástup do zaměstnání ve 4:30 hod. Jedná se o práci na poli. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nabídka z 09.12. 17:11   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 30.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Lesní dělník Přidat mezi oblíbené

13.350 – 17.000 Kč

Pracoviště: lesy Lipůvka - Černá Hora, Letovice. První kontakt mailem na adrese: popivnjk@gmail.com nebo telefonicky na č. 774 802 389 - p. Popivnyak.

Nabídka z 09.12. 17:10   Lokalita: Blansko   Bude aktivní do 01.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka Přidat mezi oblíbené

27.000 Kč

Nástup možný ihned. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, vztah ke zvířatům Náplň práce: dojič krav Dvousměnný provoz, dělené směny (3-9 hod., 15-21 hod.) Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, roční prémie První kontakt: telefonicky Po-Pá od 6:00-14:30 hod. 603 562 543, 603 895 636, e-mail: irenabalasova@seznam.cz nebo osobně na pracovišti Zašová 622 Po-Pá 6:00-14:30 hod. ov. 26.10.

Nabídka z 09.12. 17:08   Lokalita: Zašová   Bude aktivní do 28.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ošetřovatelé prasat Přidat mezi oblíbené

20.000 – 25.000 Kč

Náplň práce: ošetřování vepřů dle rozpisu, minimální práce s PC , 1 - 2 víkendy v měsíci dle domluvy Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost a pracovní nasazení Výhody: placené přesčasy, závodní stravování

Nabídka z 09.12. 17:08   Lokalita: Mysločovice   Bude aktivní do 28.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Krmič/ka Přidat mezi oblíbené

19.000 – 24.000 Kč

Podmínkou ŘP sk. T, pracovní doba ranní směna 4:30 - 11:45, odpolední směna je 14:30 - 20:30

Nabídka z 09.12. 17:08   Lokalita: Hlučín   Bude aktivní do 28.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pracovník/ce v živočišné výrobě - dojič/ka Přidat mezi oblíbené

100 Kč

7.12.2018 - dojení krav a ostatní práce v živočišné výrobě. I základní vzdělání, i absolvent, kladný vztah ke zvířatům, odpovědnost, ochota pracovat ve směnném provozu. KONTAKT: Osička Antonín ml., tel.: 722 123 718 Místo výkonu práce: Bulhary

Nabídka z 08.12. 17:11   Lokalita: Bulhary   Bude aktivní do 07.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Rybářský dělník Přidat mezi oblíbené

14.000 – 16.000 Kč

Osobní kontakt - K Letišti 442, 33901 Klatovy, pracovní dny 8 - 14 hodin.

Nabídka z 08.12. 17:11   Bude aktivní do 27.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě Přidat mezi oblíbené

13.800 Kč

Místo pracoviště: - Praha-východ Prvotní kontakt: - tel.: 734 145 246 Upřesňující údaje: - pomocné práce při sklizni ovoce a zeleniny

13.800 Kč

13.500 – 16.000 Kč

PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ - řez ovocných stromů, oprava nosných konstrukcí, výška stromů - 4,5 m, jedná se o fyzicky náročnou práci

Nabídka z 08.12. 17:10   Lokalita: Dvůr Králové nad Labem   Bude aktivní do 27.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Dělník, dělnice v zemědělství - zahradnictví Přidat mezi oblíbené

110 – 140 Kč

7.12./5.11/18.4.2018 - práce ve sklenících. I základní vzdělání, dobrý fyzický stav, pracovní doba od 7.00 do 15.30 hodin (v letních měsících od 6.00, příp. od 5.00 hod.), vlastní doprava do práce nutná. KONTAKT: nejdříve dohodnou telefonicky schůzku s p. Jůvovou na tel.: 724 146 639, 519 363 914, mail: juvova@asjmorava.cz Místo výkonu práce: Tvrdonice

Nabídka z 08.12. 17:10   Lokalita: Tvrdonice   Bude aktivní do 07.01.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

18.000 – 25.000 Kč

Místo výkonu práce: Kozojedy 123 mzda dle výkonu práce

Nabídka z 08.12. 17:08   Lokalita: Kralovice   Bude aktivní do 27.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit